Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yerim seni dedirttiren varlıklar (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
dety_01.jpg

dety_03.jpg

dety_04.jpg

dety_05.jpg

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı

benım küçüklüğüme ne kadar da cok benzıyor sadece benım gözler mavı degıl okdr:K:K

hepside çok tatlı maşaAllah...

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
Mahzun.

Mahzun.

S.A
bızm mınk kuşlarımız daha guzel şu nu ıtıraf edeyım neden bızızm mınık kuşlarımız(turk kuçuk kızyada erkek bebek resımleri)dururken her yerde yabancılara özenıyorsunuz anlam veremıyorum......:K:K

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm Hafize anne Allah razı Olsun karnımda acıkmıştı :D:D sosisli ekmeği görünce yerim ben onu valla :D

dety_18.jpg

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
teesuf...

teesuf...

selamun aleyküm Hafize anne Allah razı Olsun karnımda acıkmıştı :D:D sosisli ekmeği görünce yerim ben onu valla :D

dety_18.jpg

s.a
maşallah sen sosıslı ekmeği göruyorsun helal....
sende ve ve o resmı koyanda islam mucahıde hanımlık
vasfı yok..
ve eğer gerçek hafızsa çok yazık.resmı koyan .kişi
o yavrunun elındeki....öje senı iğrendırmıyora...o guzelım ekmek iştahını açıyor bu akadarına pes......

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
vasfı yok..
o yavrunun elındeki....öje senı iğrendırmıyora...o guzelım ekmek iştahını açıyor bu akadarına pes......

aleyküm selam kardeşim karnımın acıkması öncelikle Bi espiri amaçlıydı pek iştahlı biri değilimdir .... Konunun yeri zaten resimler bölümü ve fıkra bölümleride var Biraz gülümsemek istedim .. ojeyede dikkat etmedim gerçi ... Yinede Kusura bakma Allaha emanet ol ...

kimyager38

Kayıtlı Kullanıcı
çook tatlılar degil mi??

çook tatlılar degil mi??

aranıza yeni katıldım çook güzel bir site herkese slm olsun ...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
vasfı yok..

Aleykümselam bu sözlerinizi kınıyorum islam mucahıde hanımlık
vasfı yok..siz nereden alıyorsunuz bu cesareti hayret bir şey ya asıl size yazık bunlar çocuk resimlei her varlığın küçükleri çok şirin oluyor ve maalesef her sitede de böyle yargılıyacak insanlar çıkıyor bundan sonra ne yazacağım nede katılacağım siz daha dindar insanlarla yazışın tamammı :A

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
amaç...

amaç...

s.a
bu cevabım ......hafıze(rumuz)sahıbı ve hafıze gıbı düşünen kişileredir
oncelıkle sunu belırteyım essadık MUHAMMED A.S.M. nın bır hadısı var :BUYUKLERINE SAYGI KUÇUKLERINE MERHAMET GOSTERMIYEN BIZDEN DEĞİLDİR .........sız ey (kınını yazısı ıle ve yazı yazmayıp boykot ıle gosterecek kişi).....unutmayın ki. bu hadısle fazlası ıle amel ederım ama
sızın bu gerçek dışı ve hakaret varı sozlerınıze dıyecek bır sozum yoktur ...
eğer yıne de resım koyulacaksa bıraz da sıtede olan (genel)a hıtab eden ve her kesın artısını alan (musluman şirin bebek lerıne)yer verılseydı çok sevınır dım ama sız ey(kınını yazısı ıle ve yazı yazmayıp boykot ıle gosterecek kişi)....bızden olmıyan resım ama (oje.makyaj)susu verılmiş bırtakım ozentılere masumıyetı saklanan ... (bebek)dediğiniz resımlere vermişsiniz... vesselam...:!

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
bu cevabım ......hafıze(rumuz)sahıbı ve hafıze gıbı düşünen kişileredir
oncelıkle sunu belırteyım essadık MUHAMMED A.S.M. nın bır hadısı var :BUYUKLERINE SAYGI KUÇUKLERINE MERHAMET GOSTERMIYEN BIZDEN DEĞİLDİR .........sız ey (kınını yazısı ıle ve yazı yazmayıp boykot ıle gosterecek kişi).....unutmayın ki. bu hadısle fazlası ıle amel ederım ama
sızın bu gerçek dışı ve hakaret varı sozlerınıze dıyecek bır sozum yoktur ...
eğer yıne de resım koyulacaksa bıraz da sıtede olan (genel)a hıtab eden ve her kesın artısını alan (musluman şirin bebek lerıne)yer verılseydı çok sevınır dım ama sız ey(kınını yazısı ıle ve yazı yazmayıp boykot ıle gosterecek kişi)....bızden olmıyan resım ama (oje.makyaj)susu verılmiş bırtakım ozentılere masumıyetı saklanan ... (bebek)dediğiniz resımlere vermişsiniz... vesselam...:!

ALEYKÜMSELAM ALLAH C.C YARATIRKEN BU MÜSLÜMAN ÇOCUK BU YABANCI ÇOCUK DİYE SİZİN GİBİ İKİYE AYIRMAMIŞ SENİN FELSEFENE DÜŞÜNCENE HİÇ KATILMIYORUM HEPİMİZ ALLAHIN YARATTIĞI BİRER VARLIKLARIZ TIRNAĞINDA OJESİ VARMIŞ YOKMUŞ BENİM İÇİN ONLAR ELİ ÖPÜLESİ VARLIKLAR SENİN DÜŞÜNCELERİN BENİ HİÇMİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR BAŞTAN ÇOK SİNİRLENDİM AMA ŞİMDİ KALEYE BİLE ALMIYORUM BEĞENMİYORSAN OKUMA BAKMA :B:H

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
mümin şefkati.....

mümin şefkati.....

ALEYKÜMSELAM ALLAH C.C YARATIRKEN BU MÜSLÜMAN ÇOCUK BU YABANCI ÇOCUK DİYE SİZİN GİBİ İKİYE AYIRMAMIŞ SENİN FELSEFENE DÜŞÜNCENE HİÇ KATILMIYORUM HEPİMİZ ALLAHIN YARATTIĞI BİRER VARLIKLARIZ TIRNAĞINDA OJESİ VARMIŞ YOKMUŞ BENİM İÇİN ONLAR ELİ ÖPÜLESİ VARLIKLAR SENİN DÜŞÜNCELERİN BENİ HİÇMİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR BAŞTAN ÇOK SİNİRLENDİM AMA ŞİMDİ KALEYE BİLE ALMIYORUM BEĞENMİYORSAN OKUMA BAKMA :B:H

s.a
muminler bırbırlerıne karsı gayet şefkatlı kafırlere karşı ıse hıddetlı olurlar..
sızı anlıyamıyorum acaba karsınızda mumın mi var????? yoksa (ALLAH muhafaza)kafırmi!!!!!
bu hıddetın sebebı ne
sadece mumın mumının aynsudır hadısı ıle bıraz amel edelım dedım ...kızdıysanız sıze soyledığım butun sozlerı gerı alıyorum ...
ama unutmayın ki...
gerçek olanlara saygo duymayı öğrenmemız gerek....ALLAHA e olun ...selametle...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt