Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yeni yaş pastamız geldiii buyrun çekinmeyin (4 Kullanıcı)

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
çok sıcak ve yorucu bi gündü ben o kadar yoğunlukta çok güzel ve değişik bi kek yaptım inşallah ekliycem herkese hayırlı günler
slm ve dua ile

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
s.a o yorucu gununuzerıne kek yaptın afferın sana :)
bende bugun hazır pasta aldım ama senınkı kadar lezzetlı değıl:)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
hımm..zor açıköğretim okumak.bende okudum ama 3.sınıftan bıraktım..hangi bölüm okuyorsunuz?

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
[U RL=http://imageshack.us]
pastammmbv6.gif
[/U

harika ellarinize salık ıhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
evte kesinlikle haklısın atıp gecilmiyor işte ama ne yapalım.öyle oldu.keşke devam etseydım.sende inşallah hayırlısıyla bitirirsin.kitaplar çok göz korkutuyor.çok detaycı ve gereksiz bisürü yazı var.kafa kurcalamak için sırf...nasıl gecti sınav bugun?

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
ay çok şekersin minik seni hoşgeldin ablacım:G

teşekkür ederim.ama lütfen bana minik demeyin.9yaşına girdim.kocaman kız oldum.bende pasta yapabiliyorum.ben besmele kampanyası açtımsizde katılır mısınız?şeytanın gıcık olması için.kapıkapı dolaşıyorum.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
evte kesinlikle haklısın atıp gecilmiyor işte ama ne yapalım.öyle oldu.keşke devam etseydım.sende inşallah hayırlısıyla bitirirsin.kitaplar çok göz korkutuyor.çok detaycı ve gereksiz bisürü yazı var.kafa kurcalamak için sırf...nasıl gecti sınav bugun?

ben o kitapları kullnmıyorum
yardımcı kitap alıyorum
bugünnn mat çok kötü
muhasebe güzeldi
yarın istatistik ve iktisat var iki zor ders ikisinden de geçensene kıl payı kaldım:A

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
teşekkür ederim.ama lütfen bana minik demeyin.9yaşına girdim.kocaman kız oldum.bende pasta yapabiliyorum.ben besmele kampanyası açtımsizde katılır mısınız?şeytanın gıcık olması için.kapıkapı dolaşıyorum.

ay canım benim ewt kocaman olsmuşsun maşallah hemde pasta yapıyosun ee artık sen benim sağ kolum ol
tabiki katılırım foruma bakıyım
şeytanı beraber gıcık edelim:evet

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yardımcın olsun.istatistikde zordur baya...bir torbada 3 sarı 4 mavi 5kırmızı 2 beyaz 6 siyah top vardır...karıştırıp elimizi torbaya atıtgımızda gelen topun mor olma ihtimali nedir....?

gibi salak sorular..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt