Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni Üye Kuralları (1 Kullanıcı)

htcglmz

Kayıtlı Kullanıcı
selamı aleyküm ben açmak stediğim konuyu yanlış yerde açmışım bunu silmek istiyorum nasıl silebilirim yardımcı olurmusunuz hayırlı cumalar

2FANi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum.

Herşey iyi has'ta, bu nickimizin şifresinin yenisi istiyoruz,kendi belirlediği yeni şifreyi yolluyor e-mailimize.Kendimiz yeni şifre seçip kullanamıyormuyuz?

höztop

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar...müthiş sıkıntıdayım..aklıma Allah,dinimiz ve peygamberimizle ilgili olmadık sorular geliyor..beni sıkıntıya sokuyor.imanımın gitmesinden korkuyorum...ne yapabilirim...imanım mı zayıf??belki de bilgim..ama ne yapacağımı bilmiyorum...Örneğin bildiğim kadarıyla peygamberimizin kalbi iki defa yıkanmış melekler tarafından...yani istesede kötü olamazdı...O zaman Rabbimiz neden O'nu çok sevmemizi istiyor...Allah rızası için beni aydınlatacak bir arkadaş varmı???

Gölge_kz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum... Ben yeni üyeyim. Profilime nasıl avatar koyabilirim... Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?

berat05

Yönetici
Güncelleme

Güncelleme

10-) Reklam içerikli hertürlü imza, avatar, mesaj ve resimler yasaklanmıştır.

berat05

Yönetici
Forum kuralları

Forum kuralları

17-) Site Analizi bölümü ve imza dışında site adresinizi yazarak, sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz ya da sitenizin ziyaret edilmesini teşvik etmeniz; sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticarî kaygı güden mesajlar yasaktır. Site Analizi haricindeki bölümlerde yer verilen linkler sadece eğitim amaçlı ya da konuları destekleyici nitelikte olmalıdır.

10-) Reklam içerikli hertürlü imza, avatar, mesaj ve resimler yasaklanmıştır.

fenerkoy

Kayıtlı Kullanıcı
Zikir nasıl yapılır

Zikir nasıl yapılır

Ne kadar ney yapılmalıdır??

orhansemiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bismillahirrahmanirrahim.Allahın selamı,Rahmeti,bereketi,nimetleri inanan ve salih amel işleyen bütün kulları üzerine olsun.Diğer kullarına da Allah (cc) hidayet nasibetsin insallah.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Kurallara Uyalım...
Uymayanları Uyaralım...

Hayırlı ve Bereketli CUMALAR...

ES-SELAMÛ ALEYKUM...
Ve Rahmetullahi ve Berâkatühü...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun..
Hatalarimizi gosteren Rabbe hamd olsun

EMREKA

Kayıtlı Kullanıcı
nasıl isim alınıyor yardım edin allah rızası için üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum lütfen

EMREKA

Kayıtlı Kullanıcı
üyelik iptali nasıl oluyor acaba

yolcu22

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm, birkaç gün önce üye oldum ve şimdi sayfayı tanımaya çalışıyorum her gün yeni bilgiler edinerek fayda sağlayacağını umuyorum ,inşallah öyle olur.Site üzerinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum.

cemren

Kayıtlı Kullanıcı
Dua istiyorum

Dua istiyorum

Allah(cc) hz. hepinizden razı olsun.allah(cc)ın selamı üzerinize olsun

ben yaklaşık 4 yıldır biriyle görüşüyorum,bu kişi Allah yolunda olup,harama karışmayan temiz ahlaklı bir insandır.meslegi olmasına ragmen ailem meslek,dış görünüş vs şeyleri bahane ederek beni vermemektedir.yanlız ailem sadece bu insana degil tüm gelen taliplerime karşı geçmiş dönemlerde aynı hareketi göstermişlerdir.32 yaşındayım ve artık bu durumdan bunaldım Allah rızası için dua edin en hayırlı şekilde sevdiğim insanla evlenmek nasip olsun.ailemle çok konultum çok uğraştım bir çözüm bulamadım,onlar iyi meslek,yakşıklılık,sosyete aile peşindeler artık yoruldum mücadele etmekten lütfen dua edin.hepinizin dularınızın kabul olması dileğiyle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt