Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni Üye Kuralları (1 Kullanıcı)

rumuzgüller

Kayıtlı Kullanıcı
selamınaleyküm sevgili mümmin kardeşlerim ben daha bugün üye oldum benide aranıza alırmısınız kardeşlerim benimde sizler gibi dualara ihtiyacım var mutlu olurum beni aranıza kabul ederseniz allah (cc) razı olsun hepimizden inşallah kardeşlerim

ahmet ylmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşlerim .bende bu değerli siteye üye olmaktan gurur duydum.herkes ne ariyorsa onu buluyor .bende öylesine girdiğim sitenin yeni üyesi oldum .rabbim her zaman kendisinin razi olacaği işleri yapmayi hepimize nasip etsin.

Gülfidan

Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu gün üye oldum bu siteye cok begendim inşallah cok şey ögrenicez paylaşicaz allah hepimizin yardimcisi olsun

fecri_nur

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim bu siteyi kuranlardan razı olsun!... Çalışmalarınız daim olsun inş....

filizciyrak

Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah hakkımda hayırlı olur. Bu site sayasinde inş faideli ilim sahibi olurum dualar eder kardeşlerimin dulararında bulunurum Allah'a emanet olun

TUGBA_SU

Kayıtlı Kullanıcı
selam kardeslerım umarım Allah'ın rahmetı uzerımızden hıc eksık olmz bende yenı uye oldum bu sıteye uye oldugum içinde cok mutluyum umarım dualarımızda kabul gönlumuz rahat olur....

asi kiz

Kayıtlı Kullanıcı
allahın rahmetı uzerınıze olsun

allahın rahmetı uzerınıze olsun

arkadaslar bende yenı uye oldum
ınsallah hayırlı olur yenıve daha fazla bılgıler ögrenmeyıallahım bıze nıyaz eder ıster ıstemez bızden daha fazla bılgısı olan ınsanlar vardır. selametle

suleyman_irmikci

Kayıtlı Kullanıcı
esselamualeyküm din kardeşlerim ALLAH hepinzden razı olsun çok muhteşen ir sayfa yapmışsınız İNŞAALLAH RABBİM yolunuzu açık etsin.bu siteyi tanıdığım herkese öneriyor ve ısrarla söylüyorum.ALLAH SİZLERDEN VE SİZİN GİBİLERDEN RAZI OLSUN.SELAM VE DUA İLE...

PERDAH

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm;

bende yenilerdenim şuan siteyi öğrenme çalişmalarindayim.buda ilk mesajim.

Rabbim bu siteden edineceğimiz dini bilgileri hayatimiza geçirebilmeyi nasib eylesin inşallah.biz yeni bilgiler öğrenip uyguladikça ve bu bilgileri paylaştikça kazanilacak sevaptan bu site kurucularida nasipleneceklerdir.rabbim cümlemizden razi olsun inşallah

ahmet buyukarika

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeni uyeyim insallah hayirli olur, herkesin mirac kandilini cani gonulden kutlarim yuce rabbim butun dualarimizi kabul etsin.Amin

şenay baban

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm

selamün aleyküm

sevgili arkadaşlar bende nette tesadüfen dolaşırken siteyi farkettim.bilgilendirici yazılar var.benim bir arkadaşım var ne yazıkki allahı ve efendimizi bilmeyen bir arkadaş ona göndereceğim uygun yazı arıyordum bu sitede buldum onuda kazandırmak istiyorum topluma ve islam ile şereflenmesini istiyorum sürekli sorular sorarak öğrenmeye çalışıyor ona dini zorlamadan korkutmadan anlatmak istiyorum yardım edebilirseniz sevinirim.herkese hayırlı günler allaha emanet olun

réyhæn

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeniyim. daha bugün üye oldum, kurallarınız bana uygun, gayet seviyeli, kurallara uyucam söz veriyorum, iyi forumlar

bulercan

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar, ben yeni üye oldum siteyi tasarlayan,yöneten,ve üye lere cani gönülden teşekkür ederim ALLAH razı olsun inşallah.

sedatlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ben ilk defa bu siteyi gördüm. Ama iyikide görmüşüm insana her şeyi hatirlatiyor bu yüzden herkezden allah razi olsun bir de herkesin miraç kandilini kutluyorum allah herkesi hidayete erdirsin allaha emanet olun hayirli dualar.

mune

Kayıtlı Kullanıcı
herkese selamlar bende yeni katıldım aranıza Rab'bim razı olsun inşallah

Aysel_94

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili arkadaşlar bende nette tesadüfen dolaşırken siteyi farkettim.bilgilendirici yazılar var.benim bir arkadaşım var ne yazıkki allahı ve efendimizi bilmeyen bir arkadaş ona göndereceğim uygun yazı arıyordum bu sitede buldum onuda kazandırmak istiyorum topluma ve islam ile şereflenmesini istiyorum sürekli sorular sorarak öğrenmeye çalışıyor ona dini zorlamadan korkutmadan anlatmak istiyorum yardım edebilirseniz sevinirim.herkese hayırlı günler allaha emanet olun

Selam, arkadaşım! Arkadaşınızın Size verdiği soruları bizlere sorun belki birlikte cevap bulabiliriz....

"Allah`tan yalnız alimler korkar!"

Sevgilerle
Aysel

senay74

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar ben birşey öğrenmek istiyorum baktım ama göremedim seviye, güç ve paylaşım nasıl artıyor bunu anlayamadım yardımcı olan olursa çok sevinirim. Teşekkürler Allaha emanet olun.

feylosof851

Kayıtlı Kullanıcı
katkılarınızdan dolayı hepinize teşekkürler ediyorum....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt