Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yedıyı bir görmüş (3 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.ÇOK ŞÜKÜR SABAH KALKINCA ÇOCUKLAR İÇİN BİRŞŞEYLER YAPABİLİYORUZ.OYUNCAK VE KİTAP KAMPANYAMIZ VAR.BUNLARI KÖY İLK OKULLARINA DAĞITIYORUZ.GERÇİ DAĞITIRKEN BİRAZ KENDİMİZDE OYNUYORUZ.GALİBA BEN HİÇ BÜYÜMÜYECEĞİM.SELAM VE DUA İLE

:G COK GUZEL ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN BURDA HERKES BIŞEY YAPSA NE GUZEL OLUR DEMI ..... BEN HEP BOYLE USTU BAŞI SEFIL OLAN COCUKLARA YAŞLI GOZLERLE BAKARIM HERKES DE OYLEDIR BILIYORUM ANLATMAK ISTIYORUM ICIMDEN GELDI....BIR HRISTIYAN KOYU IDI COCUKLARI GORUNCE COK UZULMUŞTUM.BIR KIZ COCUĞU VARDI O YAZ GUNU AYAĞINDA CIZME ÇIZME ISE YIRTTIKTI....DAYANAMADIM HADI DEDIM ONA AYYAKKABI ALAYIM YAVRUCUĞUMA.....SONRA ÖĞRENDIM KI AĞANIN KIZIYMIŞ:) KIZ COCUKLARINA DEĞER VERMEDIKLERI ICIN BAKIMSIZ KALMIŞ KUZUCUK ALLAHA EMANET OLUN

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
S.A. EVET GÜNÜMÜZDEDE HALA KIZ ÇOCUKLARINA DEĞER VERMEYEN ÖRÜMCEK KAFALI ZİHNİYETLER NE YAZIK Kİ HALA VAR.İNSANI SEVMEK CİNSİYETLE GÜZELLİKLE ŞÖHRETLE VS.DEĞİL YARATANDAN ÖTÜRÜ SEVMEK GEREKİR.NE HAKİR GÖRÜNTÜDE İNSANLAR VARDIR Kİ BİR DUASIYLA DÜNYALAR DEĞİŞİR

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Size Katiliyorum Onun Zengin Ağa Kizi Olmasi Birsey Ifade Etmedi Neticede Mutsuz Bir Cocuktu Onun Icin Diyorum Cocuklara Birseyler Yapalim Diye Allaha Emanet Olun

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
Size Katiliyorum Onun Zengin Ağa Kizi Olmasi Birsey Ifade Etmedi Neticede Mutsuz Bir Cocuktu Onun Icin Diyorum Cocuklara Birseyler Yapalim Diye Allaha Emanet Olun
ASLINDA YAPILACAK OKADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ.HASTANELERDE UMUDUNU KAYBEDEN ÇOCUKLARA UMUT DAĞITMAK.ABALAM SAĞ OLSUN OKULLARA GİDİYOR AŞI ŞURUP VS.ÇOCUKLARIN SAĞLIĞIYLA İLGİLENİYOR.FAKİR ÖĞRENCİLER İÇİN BİZDE BİR YURT YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ.KÜÇÜCÜK BİR UMUTLA BAŞLADIĞIMIZ İŞ İNANILMAZ BOYUTLARA GELDİ.BİRAZ SIKINTI ÇEKİYORUZ AMA İNANIYORUZ HERŞEY GÜZEL OLACAK.ALLAH AMEL DEFTERİMİZİ AÇIK BIRAKSIN TEK TEMENNİMİZ

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
:G
ASLINDA YAPILACAK OKADAR ÇOK ŞEY VAR Kİ.HASTANELERDE UMUDUNU KAYBEDEN ÇOCUKLARA UMUT DAĞITMAK.ABALAM SAĞ OLSUN OKULLARA GİDİYOR AŞI ŞURUP VS.ÇOCUKLARIN SAĞLIĞIYLA İLGİLENİYOR.FAKİR ÖĞRENCİLER İÇİN BİZDE BİR YURT YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ.KÜÇÜCÜK BİR UMUTLA BAŞLADIĞIMIZ İŞ İNANILMAZ BOYUTLARA GELDİ.BİRAZ SIKINTI ÇEKİYORUZ AMA İNANIYORUZ HERŞEY GÜZEL OLACAK.ALLAH AMEL DEFTERİMİZİ AÇIK BIRAKSIN TEK TEMENNİMİZ

:GBENIM SLOGANIMDI HERKESE HERŞEY COK GUZEL OLCAK DIYE ŞIMDI DEĞIŞTI ALLAHIN IZNIYLE HERŞEY COK GUZEL OLACAK...NE GUZEL ADINIZA VE ABLANIZ ADINIZA SEVINDIM NE MUTLU....BENDE OKUMA YAZMA ÖĞRETEREK KATKI YAPMAYA ÇALIŞIYORUM BIRDE RAHATSIZ BIRCOK COCUK VAR ONLARLA ELIMDEN GELDIĞINCE YARDIMCI OLMAYIDA BELKI YETERSIZ AMA SU AN ELIMDEN GELEN BU CUNKU ONLAR DEĞİLLERMIDIR GELECEK BESILLERIMIZ ALLAHA EMANET OLUN

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
:G

:GBENIM SLOGANIMDI HERKESE HERŞEY COK GUZEL OLCAK DIYE ŞIMDI DEĞIŞTI ALLAHIN IZNIYLE HERŞEY COK GUZEL OLACAK...NE GUZEL ADINIZA VE ABLANIZ ADINIZA SEVINDIM NE MUTLU....BENDE OKUMA YAZMA ÖĞRETEREK KATKI YAPMAYA ÇALIŞIYORUM BIRDE RAHATSIZ BIRCOK COCUK VAR ONLARLA ELIMDEN GELDIĞINCE YARDIMCI OLMAYIDA BELKI YETERSIZ AMA SU AN ELIMDEN GELEN BU CUNKU ONLAR DEĞİLLERMIDIR GELECEK BESILLERIMIZ ALLAHA EMANET OLUN
EVET GELECEK ONLARDA.ALLAH KOLAYLIK VERSİN.SELAM VE DUA İLE

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine saglik cok guzel bir paylasim,Dunya da bir mutluluga vesile olmaktan daha guzel daha mutlu edici ne olabilir?Insanlar vardir paralarini bankalara yatirirlar yine insanlar vardir paralarini insanlara yatirirlar.Insanlara yatirim yapanlar sanirim bankaya yatiranlardan daha mutlu olurlar.Saglicakla ve duayla kalin.

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Ellerine saglik cok guzel bir paylasim,Dunya da bir mutluluga vesile olmaktan daha guzel daha mutlu edici ne olabilir?Insanlar vardir paralarini bankalara yatirirlar yine insanlar vardir paralarini insanlara yatirirlar.Insanlara yatirim yapanlar sanirim bankaya yatiranlardan daha mutlu olurlar.Saglicakla ve duayla kalin.

:GSELAMUNALEYKUM EVET COK DOĞRU BEN INSANLARA YATIRIM YAPANLARDANIM ALTINI CIZEREK SOYLUYORUM DAHA MUTLU OLUYORSUNUZ YORUMLARINIZ IÇIN ALLAH RAZI OLSUN DUA ILE KALIN

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Bugun Eğer şu Kadarcik Vaktiniz Varsa Cocuklar Icin Birşeyler Yaparsan Allah Razi Olsun Allaha Emanet Olun :)

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel bir paylaşımdı kardeşim
Ellerine
Emegine saglık...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşim Cocuklara Yonelik Bi R Katkim Olsun Dedim

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Gunler Herkese Allaha Emanet Olun

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Yediyi Bir Görmuş................
Bir üniversite öğrencisi Anlatiyor.............okul Masraflarimi Cikarmak Icin Bir Spor Malzemesi Saten Bir Dükkanda çalişiyordum.dikkatimi Cekmişti Işte.......şöyle 7-8 Yaşlarinda Bir Cocuk Hergun Duzenli Olarak Buraya Gelir Top Reyonunda Oradaki En Guzel Tpolardan Birine Bakar ......sonra O Topu Eline Alir Yavaşca Havaya Atip Tuta Ve Duzenli Olarak Koyduktan Sinra Buraya Terk Ederdi.cocuk Her Gelişinde Topun Yanina Gider Ve Orda Olduğunu Gorunce Bir Oh Ceker Ve Giderdi.aylarca Bu Boyle Devam Etti Günlerden Bir Gun Cocuk Yuzunde Bir Gulumsemeyle Geldi......elinde Kocaman Bir Ayakkabi Kutusu Vardi..... Topu Aldi Ve Kasaya Birakti Usulca.elini Cebine Soktu Ve 19ytl Patronuma Verdi.ben Bakakalmiştim.patron Aldi Parayi Ve Topu O Ayakkabi Kutusuna Koyarak Cocuğa Verdi. Cocuk Kutuyu Sikica Tutttu Ve Yuzunde Bir Heycan Ve Mutlulukla Gitti.....patronumun Yanina Geldim Ve Dedim Ki Topu Neden Verdiniz Para Eksikti Cunku......oara Eksikti Cunku Cocuk Yediyi Bir Görmuştü Dedi Patron Bana........ama Ben Dedi Ama Ben Dedi ......bu 60 Ytl Zarar Karşisinda Cocuğu Sevindirmenin Sevabini Ve Mutluluğunu Kazandim..........allaha şukurler Olsun :)

sayın hocam (sanırım sizde öğretmensiniz yanlış hatırlamıyorsam çünkü tatil dönüşü ile alakalı mesajınızı okumuştum) ALLAH sizden razı olsun...Hakikten bir çocuğu sevindirmek dünyalık menfaatlerin önüne geçiyorsa ALLAHa şükürler olsun...hayırlı sabahlar...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Evet Sinif öğretmeniyim
Sizde Meslektaşimsiniz
Allahima Cok şukrediyorum Ki Bu Kutsal Girevi Bana Nasip Ettiği Icin
Allah Razi Olsun
Allaha Emanet Olun

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Evet Sinif öğretmeniyim
Sizde Meslektaşimsiniz
Allahima Cok şukrediyorum Ki Bu Kutsal Girevi Bana Nasip Ettiği Icin
Allah Razi Olsun
Allaha Emanet Olun

evet meslektasşız...

ALLAHa şükürleer olsun ve bu mesleği HAKKIyla yapabilmeyi ve hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip eylesin...selametle kalınız...selam ve dua ile...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt