Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yedıyı bir görmüş (4 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Yediyi Bir Görmuş................
Bir üniversite öğrencisi Anlatiyor.............okul Masraflarimi Cikarmak Icin Bir Spor Malzemesi Saten Bir Dükkanda çalişiyordum.dikkatimi Cekmişti Işte.......şöyle 7-8 Yaşlarinda Bir Cocuk Hergun Duzenli Olarak Buraya Gelir Top Reyonunda Oradaki En Guzel Tpolardan Birine Bakar ......sonra O Topu Eline Alir Yavaşca Havaya Atip Tuta Ve Duzenli Olarak Koyduktan Sinra Buraya Terk Ederdi.cocuk Her Gelişinde Topun Yanina Gider Ve Orda Olduğunu Gorunce Bir Oh Ceker Ve Giderdi.aylarca Bu Boyle Devam Etti Günlerden Bir Gun Cocuk Yuzunde Bir Gulumsemeyle Geldi......elinde Kocaman Bir Ayakkabi Kutusu Vardi..... Topu Aldi Ve Kasaya Birakti Usulca.elini Cebine Soktu Ve 19ytl Patronuma Verdi.ben Bakakalmiştim.patron Aldi Parayi Ve Topu O Ayakkabi Kutusuna Koyarak Cocuğa Verdi. Cocuk Kutuyu Sikica Tutttu Ve Yuzunde Bir Heycan Ve Mutlulukla Gitti.....patronumun Yanina Geldim Ve Dedim Ki Topu Neden Verdiniz Para Eksikti Cunku......oara Eksikti Cunku Cocuk Yediyi Bir Görmuştü Dedi Patron Bana........ama Ben Dedi Ama Ben Dedi ......bu 60 Ytl Zarar Karşisinda Cocuğu Sevindirmenin Sevabini Ve Mutluluğunu Kazandim..........allaha şukurler Olsun :)

salih cingöz

Kayıtlı Kullanıcı
her şeyin değerini parayla ödebilecekleri sanır insanların çoğu, esperili ve anlamlı ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM anlamak isteyene espiri katar çok şey anlatmışsınız selam ve dua ile selamun aleykum

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Sizdende Razi Olsun Allaha Emanet Olun

GunahkarKuL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.Güzel bir hikaye paylaşımın için teşekkurler.Allah razı olsun.

Mekarim-i Ahlak

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm.
güzel bir paylaşım.olay gerçek ise tebrik ederim ilgili arkadaşları.

selam ve saygılarımla.

Maviufuk

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Güzel paylaşımın için Allah Razı olsun senden.
Garip bir hal bendeki; Sevinç,eziklik,mutluluk ve huzur hersey gönlünce olsun inşallah.

Güzeli gören güzel gözlerdir.
Güle Kokusunu Veren Rabime Emanet Ol.
Wessellam...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm.
güzel bir paylaşım.olay gerçek ise tebrik ederim ilgili arkadaşları.

selam ve saygılarımla.

ALEYKÜMSELAM OLAY GERCEK MI DEĞIL MI BENDE TAM BILMIYORUM.AMA KÜCÜCÜK HIKAYEDE ÖĞRENILECEK COK SEY VAR BENI ETKILEYEN TOPU VERIŞINDEN COK COCUĞUN TOPA VERDIĞI DEĞER ALLAHA EMANET OLUN

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Güzel paylaşımın için Allah Razı olsun senden.
Garip bir hal bendeki; Sevinç,eziklik,mutluluk ve huzur hersey gönlünce olsun inşallah.

Güzeli gören güzel gözlerdir.
Güle Kokusunu Veren Rabime Emanet Ol.
Wessellam...

ALLAH RAZI OLSUN ALLAH GÖNLUNUZE GORE VERSIN AMIN

Maviufuk

Kayıtlı Kullanıcı
Essellamün alyeküm tekrardan...

ALEYKÜMSELAM OLAY GERCEK MI DEĞIL MI BENDE TAM BILMIYORUM.AMA KÜCÜCÜK HIKAYEDE ÖĞRENILECEK COK SEY VAR BENI ETKILEYEN TOPU VERIŞINDEN COK COCUĞUN TOPA VERDIĞI DEĞER ALLAHA EMANET OLUN

Güzeli görmek gerek o saf yürekteki titizligi değeri huşuyu anlamak gerek. Katılıyorum.

Güle Kokusunu Veren Rabime Emanet Olunuz.

Wessellam...

Maviufuk

Kayıtlı Kullanıcı

Güzeli görmek gerek o saf yürekteki titizligi değeri huşuyu anlamak gerek. Katılıyorum.

Güle Kokusunu Veren Rabime Emanet Olunuz.

Wessellam...B)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
çocuk Kalbi Bambaşkadir Cocuk Temizdir Cocuk Saf Berraktir Kiymet Verir Herşeye Gorur Bazen Bizlerin Goremediklerini Iyi Duşunur Onem Verir Ve Incitmez Bir Topu Bile Allaha Emanet Olun Hayirli Geceler

yurtlu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

Selamun Aleyküm

Bir üniversite öğrencisi Anlatiyor.............okul Masraflarimi Cikarmak Icin Bir Spor Malzemesi Saten Bir Dükkanda çalişiyordum.dikkatimi Cekmişti Işte.......şöyle 7-8 Yaşlarinda Bir Cocuk Hergun Duzenli Olarak Buraya Gelir Top Reyonunda Oradaki En Guzel Tpolardan Birine Bakar ......sonra O Topu Eline Alir Yavaşca Havaya Atip Tuta Ve Duzenli Olarak Koyduktan Sinra Buraya Terk Ederdi.cocuk Her Gelişinde Topun Yanina Gider Ve Orda Olduğunu Gorunce Bir Oh Ceker Ve Giderdi.aylarca Bu Boyle Devam Etti Günlerden Bir Gun Cocuk Yuzunde Bir Gulumsemeyle Geldi......elinde Kocaman Bir Ayakkabi Kutusu Vardi..... Topu Aldi Ve Kasaya Birakti Usulca.elini Cebine Soktu Ve 19ytl Patronuma Verdi.ben Bakakalmiştim.patron Aldi Parayi Ve Topu O Ayakkabi Kutusuna Koyarak Cocuğa Verdi. Cocuk Kutuyu Sikica Tutttu Ve Yuzunde Bir Heycan Ve Mutlulukla Gitti.....patronumun Yanina Geldim Ve Dedim Ki Topu Neden Verdiniz Para Eksikti Cunku......oara Eksikti Cunku Cocuk Yediyi Bir Görmuştü Dedi Patron Bana........ama Ben Dedi Ama Ben Dedi ......bu 60 Ytl Zarar Karşisinda Cocuğu Sevindirmenin Sevabini Ve Mutluluğunu Kazandim..........allaha şukurler Olsun :)

SELAMÜN ALEYKÜM
HİKAYEN GERÇEK YA DA DEĞİL AMA BİR GERÇEK VAR Kİ DÜNYA HAYATINDA ALLAH TARAFINDAN Bİ DÜZEN VAR MUHAKKAK Kİ KÖTÜLERİN KARŞILIĞI İYİLER VAR BÖYLE HİKAYELER EMİNİM Kİ BİZ ÇOĞUNU BİLMESEKDE VAR
DUA EDELİM Kİ ALLAH HERKESE GÖNÜL GENİŞLİĞİ GÜZELLİĞİ NASİP ETSİN
HAYIRLI GECELER

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM
HİKAYEN GERÇEK YA DA DEĞİL AMA BİR GERÇEK VAR Kİ DÜNYA HAYATINDA ALLAH TARAFINDAN Bİ DÜZEN VAR MUHAKKAK Kİ KÖTÜLERİN KARŞILIĞI İYİLER VAR BÖYLE HİKAYELER EMİNİM Kİ BİZ ÇOĞUNU BİLMESEKDE VAR
DUA EDELİM Kİ ALLAH HERKESE GÖNÜL GENİŞLİĞİ GÜZELLİĞİ NASİP ETSİN
HAYIRLI GECELER

AMIN ALLAHA EMANET OLUN DUA ILE KALIN HAYIRLI GECELER

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
S.A.DÜNYANIN EN BÜYÜK MUTLULUKLARINDAN BİRİ O MASUM GÜNAHSIZ.ÇOCUKLARI SEVİNDİREBİLMEK.ONLARIN BİR TEBESSÜMÜNDEKİ,SEVABI HİKMETİ ANLATMAMA KELİMELER YETMEZ.KENDİ BAŞIMDAN GEÇEN BİR OLAYI ANLATAYIM.ELLERİMDE SİĞİL ÇIKMIŞTI BİR TÜRLÜ GEÇMİYORDU.BİR SABAH KAHVALTI YAPMADAN EVDEN ÇIKTIM.AÇLIGIMI YATIŞTIRSIN DİYE MARKETTEN BİKÜVİ VS.BİRŞEYLER ALDIM İŞ YERİME YAKLAŞTIĞIMDA SABAHIN KÖRÜNDE SOKAKTA OYUN OYNAYAN 2 TANE ÇOCUK OYUNU BIRAKIP ELİMDEKİ BİSKÜVİLERE BAKIYORLAR.ANLADIM Kİ İŞTAHLARI KABARMIŞ YANIMA ÇAĞIRDIM UTANDILAR GELMEDİLER.BEN YANLARINA GİTTİM.BİSKÜVİLERİ VERMEK İSTEDİM BİRTANESİ ALDI DİĞERİ UTANDI HİÇ DOKUNMADAN HEPSİNİ ALIN PAYLAŞIN BUNLARI DEDİM YANLARINDAN AYRILDIM BİRAZ İLERLEYİP ARKAMA BAKTIĞIMDA İKİSİDE HAVALARDA UÇUYORLARDI.ALLAH'IM ŞU ÇOCUKLARIN YÜZÜNDEKİ TEBESSÜM HÜRMETİNE ŞU ELİMDEKİ SİĞİLLERİ GEÇİR DEDİM.BİR SONRAKİ GÜN SABAH KALKTIĞIMDA ELİMDE HİÇ SİĞİL KALMAMIŞTI.SELAM VE DUA İLE KALIN

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
:G

:G oncelıkle yaşadığınız olay cok guzel ne mutlu sıze ....benım çızmış olduğum yollardan bırı cocukları mutlu etmek sanırım bu hayattakı en guzel şeylerden bırı.......mutlu ettiğim cocuklardan karşılığını cok almışımdır halbulı karşılık beklemeden yaparım herşeyı .....aslında bır anımı anlatmak ısterım ......hangısını anlatsam acaba?:) BU ARDA SIZDE ALLAHIN SEVDIĞI KULU OLSANIZ GEREK KI SİĞİLLERINIZ HEMEN GEÇMIŞ NE MUTLU SIZE

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar bırgun uyandığınız zaman şu guzel cocuklar ıcın ne yapalım demeye ne dersenız bılıyorsunuz kı bır cocuğun başını okşamak bıle sevaptır....allaha emanet olun bır DUA ILE KALIN

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
hayırlı sabahlar bırgun uyandığınız zaman şu guzel cocuklar ıcın ne yapalım demeye ne dersenız bılıyorsunuz kı bır cocuğun başını okşamak bıle sevaptır....allaha emanet olun bır DUA ILE KALIN
S.A.ÇOK ŞÜKÜR SABAH KALKINCA ÇOCUKLAR İÇİN BİRŞŞEYLER YAPABİLİYORUZ.OYUNCAK VE KİTAP KAMPANYAMIZ VAR.BUNLARI KÖY İLK OKULLARINA DAĞITIYORUZ.GERÇİ DAĞITIRKEN BİRAZ KENDİMİZDE OYNUYORUZ.GALİBA BEN HİÇ BÜYÜMÜYECEĞİM.SELAM VE DUA İLE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt