Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(Sevçiçek)
DİLEĞİ(Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması)
leyla belgin.............5
fatmana................2(okundu)
keltepe.................3(okundu)
sıla1.....................1
hak yol islam ve arkadaşı...8
berfun....................6
BULENT TUNALI........1(OKUNDU)
ayşenur amine su.......1

okunan:27
kalan:43
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim...............!!!!!!!!!!!!!!!!!

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun...

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler kardeşlerim bilgisayarda arada sorun yaşadıgım için giremiyorum rabbim okuyan ve okumayan kardeşlerimden Allah razıolsun rabbim dualarınızı kabül etsin ben kendim için 10 tane yasini şerif okuyorum rabbim kabül eylesinselam ve dua ile...

leyla-1

Altın Üye
arkadaşlar birisi cevap verebilirmi alınan yasin ne kadar zamanda okunması gerekiyo yanlış bişi yapmıyalım.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah. Sıla kardeşimizin dediği gibi okunuyor kardeşim tüm sayı bitene kadar en kısa zamanda okumaya çalışıyoruz ki diğer kardeşlerimizede sıra gelsin diye.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
s.a. kardeslerim,

bazilarinizin bildigi gibi benim ailem, evliligim bitmek üzere. Bende okutmak istiyorum benide listeye alirsaniz cok memnun kalir duaci olurum.
Umarim sira uzun degildir ve yakinda okunur.

Evliligin bitmemesi icin, hayirli evlatlar, Esimin imani güclenmesi icin ve hep allah'in yolunda gitmek icin okutmak istiyorum.

Lütfen niyetleriniz böyle olsun sira bana gelirse. Niye diye soracak olursaniz 1. Evliligim bitmek üzere 2. Cocuklarimiz olmuyor, doktorlarin dedigine göre problem esimdeymis 3. Esim imani cok sayif 4. Bazen insan isyan etmekten korkuyor, kalbimize allah korkusu girmesi icin, kalbimizin paslari kopmasi icin, bazen nefsimiz yeniyor yenmemek ve güclü olmak icin.

selametle kalin

Aleyküm Selam kardeşim allah razı olsun Rabbim hepimizin gönül muradını dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından bşka kul kapısına muhtaç etmesin kendi rızası için.
Rabbim hayatımızdaki olumsuzlukları engelleri hayırsızları olumluya
hayırlıya çevirsin Allah.kardeşim eski liste bitince yeni listeyi sırada bekleyen kardeşlerimize göre yeni liste yapacağım Allah'ın izniyle inşallah Rabbim'de tez zamanda gönül muradını versin inşallah.Allah doğru yoldan dinden imanda ayırmasın ayrılanları doğru yola iletip hidayete erdirmek nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
belli bir süre yok ama en kısa zamanda okunsa iyi olur bir hafta on gün gibi. yeterki haber verinde.

Canım kardeşim Allah razı olsun emeklerine yüreğine sağlık Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla.
Bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cenentinden hepimize birer köşk nasip etsin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye
Almis oldugum 5 yasini serifi okudum.
YUCE RABBIM kabul buyursun insaallah..

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin duaları kabul olunan kullar olmak umduklarımıza nail olmak nasip etsin hayırlısıyla.
Allah hepimiizn yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a.kardeşim hayırlı akşamlar ben bugün okuduğum yasin-i şerifi hediye ediyorum size.kimin ihtiyacı var ise...
rabbim herkesin yar ve yardımcısı olur inşallah.hepimizin türlü sıkıntıları istekleri var bu dünyada.rabbim heeeerkesin gönlüne göre hayırlısını versin inşallah.selametle kardeşimB)

leyla-1

Altın Üye
Selamün Aleyküm Ben 3 Tane Ve Bir Arkadaşim Da 5 Tane Toplam 8 Tane Aliyoruz Inşaallah Okununca Haber Veririm. Hayirli Günler. Allaha Emanet Olun...

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Selamün Aleyküm Arkadaşlar 6tane Yasin şerif Okuyorum

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim bizleri affedip elelrimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla.

leyla-1

Altın Üye
1 yasin alıyorum, Allahım kabul etsin inşallah

Amin
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın inşallah.

leyla-1

Altın Üye
ayşenur amine su.......1

okunan:27
kalan:43

Canım kardeşim Allah senden de razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlsıyla sevenleri ve senide hayırlısıyla tez zamanda kavuşturmak mutlu yuva kurmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hayatımızdaki olumsuzlukları engelleri hayırsızları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye
hayırlı günler kardeşlerim bilgisayarda arada sorun yaşadıgım için giremiyorum rabbim okuyan ve okumayan kardeşlerimden Allah razıolsun rabbim dualarınızı kabül etsin ben kendim için 10 tane yasini şerif okuyorum rabbim kabül eylesinselam ve dua ile...

Amin
Allah senden de razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin gönül muradlarını dualarını kabul etsin hayırlısıyla bütün sıkıntılardan çıkmazlardan olumsuzluklardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin hayırlısıyla Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun kardeşim.

leyla-1

Altın Üye
s.a.kardeşim hayırlı akşamlar ben bugün okuduğum yasin-i şerifi hediye ediyorum size.kimin ihtiyacı var ise...
rabbim herkesin yar ve yardımcısı olur inşallah.hepimizin türlü sıkıntıları istekleri var bu dünyada.rabbim heeeerkesin gönlüne göre hayırlısını versin inşallah.selametle kardeşimB)
Amin...
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı kabul etsin hayırlısıyla bizleride hidayete erdirmek dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim inşallah.Kötü art niyetli insanlardan bizleri gelmeden korusun Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
ayşenur amine su.......1
sevçiçek..................10
AFRA_NUR.................1

okunan:32
kalan:32

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
Amin...
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı kabul etsin hayırlısıyla bizleride hidayete erdirmek dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim inşallah.Kötü art niyetli insanlardan bizleri gelmeden korusun Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
.canım kardeşim ...yahu sen dua edince benim içim ferahlıyo.AMİİİN AMİİİN AMİİİN dualarına gönlü güzel kardeşim.rabbim ebeden razı olsun senden inşallah.dualrında unutulmamak duam ile dualarımdasın selametle :HB)

leyla-1

Altın Üye
leylacığım ne olur beni unutmayın, tedavi için Ankara'ya gidiyorum, yeni liste de banada yer verin, benim ve ailem için hakkımda hayırlısı ne ise Allahım onu versin inşallah,AMİNNNNNNNNN

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırkamsın inşallah. Rabbim sanada hayırlısıyla tez zamanda hayırlı şifalar versin kardeşim tüm hastalarada dualarım seninle Kardeşim.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Listede bekleyenler çok senide ekleyeceğim ama hepiniz içinde dua ediyorum kardeşim tüm namazlarda dualarda Allah kabul etsin.:)

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ ESKİ LİSTE..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.laves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)(okundu)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)(okundu)
15.Mehmet Ercan....(Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........(gönül muradı dualarının kabulu için)(okundu)
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye(okundu)

18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
20.Elifbenimm.....
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..[

Allah razı olsun kardeşlerim.
Eski liste bittikten sonra sırada bekleyen kardeşlerimize yeni liste yapılacak sıraya göre

leyla-1

Altın Üye
.canım kardeşim ...yahu sen dua edince benim içim ferahlıyo.AMİİİN AMİİİN AMİİİN dualarına gönlü güzel kardeşim.rabbim ebeden razı olsun senden inşallah.dualrında unutulmamak duam ile dualarımdasın selametle :HB)

Allah razı olsun canım kardeşim elimizden gedliğince dilimizin döndüğünce dua ediyoruz kardeşim Allah hepimizin duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla Rabbim.
Rabbim hiç kimseyi darda sıkıntıda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısınada muhtaç etmesin kendi yanından versin Rabbim.Seninde ne muradın duan varsa Allah kabul etsin kardeşim olumsuzları olumluya hayırlıya çevirsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun canım.:)

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
3 tanede ben alıyorum allah kabul etsin
selamünaleyküm bende yeni listede yer almak istiyorum inşallah allaha emanet oun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt