Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ ESKİ LİSTE..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.laves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)(okundu)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)(okundu)

15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..[/QUOTE]

Allah razı olsun kardeşlerim.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(Mehmet Ercan)
DİLEĞİ(Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle)

mehmet ercan....................20
leyla belgin............5
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
sıla1......................2
ORKİDE...................2

alınan:34
kalan:36

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim......!!!!!!!!!!!!!!!

RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN.

leyla-1

Altın Üye
DİLEĞİ(Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle)

mehmet ercan....................20
leyla belgin............6

alınan:35
kalan:35

paksu

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm 2 tanede ben okurum inşallah

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDESLERIM BEN BIR SÜRE SIZLERDEN AYRI KALDIM ÖZEL DURUMLARDAN DOLAYI SIMDI ARANIZDAYIM LISTEYE BAKTIM BENI CIKARTMISINIZ YENIDEN EKLERSENIZ MEMNUN OLURUM BIDE 1 TANE ALAYIM OKUYUNCA YINE ALIRIM SAGLICAKLA KALIN ALLAHA EMANET OLUN

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDESLERIM BEN BIR SÜRE SIZLERDEN AYRI KALDIM ÖZEL DURUMLARDAN DOLAYI SIMDI ARANIZDAYIM LISTEYE BAKTIM BENI CIKARTMISINIZ YENIDEN EKLERSENIZ MEMNUN OLURUM BIDE 1 TANE ALAYIM OKUYUNCA YINE ALIRIM SAGLICAKLA KALIN ALLAHA EMANET OLUN
listeden çıkmadın elifim benim abla daha birinci liste bitmedi ikinci listeye leyla kaydediyor seni ve yeni katılmak isteyen arkadaşları

leyla-1

Altın Üye
selamunaleyküm 2 tanede ben okurum inşallah

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Sıla kardeşimin dediği gibi yeni liste yapmadın eski liste bittikten sonra inşallah yine aynı şekilde liste ekleyeceğim yanlış olmasın tam emin değilin ama listenin başında sen varsın herhalde kardeşim daha sonra geriye dönüp sıraya göre liste yapacağım kimsenin hakkı olmadan kardeşim inşallah.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla hiç kimseyi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın Allah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
listeden çıkmadın elifim benim abla daha birinci liste bitmedi ikinci listeye leyla kaydediyor seni ve yeni katılmak isteyen arkadaşları

Sağol canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin dualarımızı kabul edip ellerimizi dergahından boş çevirmesin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
mehmet ercan.........20
leyla belgin.............4(okundu)+4
paksu.....................2
elifimbenim..............1

alınan:40
kalan:30

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Sağol canım Allah razı olsun Rabbim hepimizin duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin dualarımızı kabul edip ellerimizi dergahından boş çevirmesin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
cümlemizden de arkadaşım amin amin amin.

leyla-1

Altın Üye
cümlemizden de arkadaşım amin amin amin.

Allah razı olsun canım kardeşim hepimizden inşallah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye
mehmet ercan.........20
leyla belgin.............4(okundu)+4
paksu.....................2
elifimbenim..............1

alınan:40
kalan:30

Okuyan okumayan tüm kardeşlerimzden Allah razı olsun...

tuffann

Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar yasın suresı ıle ılgılı konu gordum ve dun akşam yasının turkce acıklamalı ve kendı dılımdekı cevırısını okudum cok etkılendım ve duygulandım
bır cok notlar aldım ve hala bunlar hakkında duşunmek ve araştırmaktayım
ben hırıstıyan bır kışıyım ve dınınızı ogrenmek ve belkı bır gun bu dıne katılmak ıcın araştıran bırıyım

leyla-1

Altın Üye
merhabalar yasın suresı ıle ılgılı konu gordum ve dun akşam yasının turkce acıklamalı ve kendı dılımdekı cevırısını okudum cok etkılendım ve duygulandım
ben hırıstıyan bır kışıyım ve dınınızı ogrenmek ve belkı bır gun bu dıne katılmak ıcın araştıran bırıyım

Allah razı olsun kardeşim inşallah Rabbim sizlerede nasip eder iyi günler.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah kardeşim ne güzel araştırma yapıyorsunuz Rabbim kalbinize koymuş bu isteği. inşallah Kuranı Kerimi okudukça daha da hayran olucaksınız, bazı ayetler vardır okurken gözlerimiz yaşarır. Rabbim heyecanınızı aşkınızı (Rabbime karşı)arttırsın. Allahın sevdiği kulusunuz demek ki bu dini araştırmakla yakınlık duymakla şereflenmişsiniz. Allaha emanet olun.

tuffann

Kayıtlı Kullanıcı
çok etkıleyıcı ve ınsanı heveslendırıcı bı yazım teşekkur ederım
benım bır sorum olacak
leyla ve sıla sızlere uzgunum cınsıyet bılemedıgım ıcın ısmen hıtab etttım ama af gorun
bu toplu dua edımı ne oluyor sım bakındım ama bır yerde bır acıklama bulamadım

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
çok etkıleyıcı ve ınsanı heveslendırıcı bı yazım teşekkur ederım
benım bır sorum olacak
leyla ve sıla sızlere uzgunum cınsıyet bılemedıgım ıcın ısmen hıtab etttım ama af gorun
bu toplu dua edımı ne oluyor sım bakındım ama bır yerde bır acıklama bulamadım
önemli değil. toplu dua edimi derken buradaki arkadaşlara dua ediyoruz onu mu demek istediniz acaba?

tuffann

Kayıtlı Kullanıcı
önemli değil. toplu dua edimi derken buradaki arkadaşlara dua ediyoruz onu mu demek istediniz acaba?

evet yanı yasın duasını lıstelemışsınız ılk başlarda bunu anlayamdım
uzgunum kafanızı şışırmış olmayayım ama ogrenmek ıstedım bundakı amac ve sebep ve ya nıyet nedır

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt