Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ: gizemsevgi

DİLEĞİ: (Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarını hayırlısıyla kabul etmesi için)

keltepe...........................3(okundu)
fatmana..........................2(okundu)
sıla 1..............................2(okundu)+1
cerennurum......................3
zozan..............................2(okundu)
ORKİDE............................1(okundu)
Hilal_nur...........................1
BÜLENT TUNALI..................2(okundu)
leyla belgin.........................5(okundu)+5
sevçiçek............................1
mehmet ercan.....................5(OKUNDU)
nevin2007...........................2
TOPLAM...............................35

KALAN..................................35

ARKADAŞLAR GAYRET EDELİM...SIRA DİĞER ARKADAŞLARADA GELSİN...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİMLERİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI İSTEKLERİMİZİ DUALARIMIZI KABUL EDER HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
RABBİM HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA, BORÇLULARA EDA, HUZURSUZ GÖNÜLLERE HUZUR, İŞSİZLERE İŞ, EVSİZLERE EV, ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, EVLENEMEYENLERE HAYIRLI EŞ,SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARIDA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN. KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERRİNDEN ANİ ÖLÜMLERDEN BİZİ RABBİM KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH.
İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN DARLIKLARDAN ÇIKMAZLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN RABBİM. HAYATIMIZDAKİ OLUMSUZLUKLARI HAYIRLISIYLA OLUMLUYA ÇEVİRSİN RABBİM İNŞALLAH.
ÜLKEMİZİDE İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KOROUSUN KÖTÜLÜKLERDEN RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE MUKAFAT VERSİN.İYİLİK DÜŞÜNENE İYİLİK KÖTÜLÜK DÜŞÜNENLERİDE ALLAH'A HAVEL EDİYORUZ.
ALLAH'IM SANA SIĞINIYORUZ SENDEN İSTİYORUZ BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HAYILI DUALARIMIZI KABUL ET İNŞALLAH.

AMİN AMİN AMİN
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı

DİLEĞİ: (Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarını hayırlısıyla kabul etmesi için)

sıla 1..............................2(okundu)+1
TOPLAM...............................35

KALAN..................................35

ARKADAŞLAR GAYRET EDELİM...SIRA DİĞER ARKADAŞLARADA GELSİN...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİMLERİM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP GÖNÜL MURADLARIMIZI İSTEKLERİMİZİ DUALARIMIZI KABUL EDER HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
RABBİM HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA, BORÇLULARA EDA, HUZURSUZ GÖNÜLLERE HUZUR, İŞSİZLERE İŞ, EVSİZLERE EV, ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, EVLENEMEYENLERE HAYIRLI EŞ,SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARIDA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN. KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERRİNDEN ANİ ÖLÜMLERDEN BİZİ RABBİM KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH.
İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN DARLIKLARDAN ÇIKMAZLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN RABBİM. HAYATIMIZDAKİ OLUMSUZLUKLARI HAYIRLISIYLA OLUMLUYA ÇEVİRSİN RABBİM İNŞALLAH.
ÜLKEMİZİDE İÇ VE DIŞ DÜŞMANLARDAN KOROUSUN KÖTÜLÜKLERDEN RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE MUKAFAT VERSİN.İYİLİK DÜŞÜNENE İYİLİK KÖTÜLÜK DÜŞÜNENLERİDE ALLAH'A HAVEL EDİYORUZ.
ALLAH'IM SANA SIĞINIYORUZ SENDEN İSTİYORUZ BİZLERİ AFFEDİP ELLERİMİZİ DERGAHINDAN BOŞ ÇEVİRMEYİP HAYILI DUALARIMIZI KABUL ET İNŞALLAH.

AMİN AMİN AMİN
SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.
Hayırlı akşamlar kardeşim....
Ne güzel dua ettin yüreğine sağlık rabbim tüm bu okuduğumuz Yasin-i Şerif ler yüzüsuyu hürmetine yaptığımız bütün duaları kabul etsin... Bütün kalbimle AMİN..AMİN..AMİN.......................

leyla-1

Altın Üye
Hayırlı akşamlar kardeşim....
Ne güzel dua ettin yüreğine sağlık rabbim tüm bu okuduğumuz Yasin-i Şerif ler yüzüsuyu hürmetine yaptığımız bütün duaları kabul etsin... Bütün kalbimle AMİN..AMİN..AMİN.......................

AMİN AMİN AMİN KARDEŞİ RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA BİZLERİ DARDA SIKINTIDA BIRAKMASIN İNŞALLAH. KÖTÜ İNSANLARA FIRSAT VERMESİN,KİMSEYİ KİMSEYE MUHTAÇ ETMESİN ELDEN AYAĞA DÜŞÜRMESİN KİMSEDE FIRSAT VERMESİN.ALLAH KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN KİMSEYİ BİZLERİDE İNŞALLAH. ÜLKEMİZEDE DİRLİK DÜZEN VERSİN İNŞALLAH RABBİM.SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ...
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.leaves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU

10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)okundu
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun.

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

heartbroken

Kayıtlı Kullanıcı

Bende 2 tane alıyorum Allah kabul etsin inş. Amin.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

sıla 1..............................3(okundu)+1
heartbroken........................2

TOPLAM...............................38
KALAN.................................32

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
* Kim geceleyin YASİN okursa affedilmiş olarak sabaha çıkar। (Tirmizi)
* YASİN’i Her gece okuyan, şehid olarak ölür.
* TAHA ve YASİN Sürelerini Allahü Teala Hz।Adem A।S।'ı yaratmadan bin yıl evvel okumuştur। Melekler işitince BUNLARIN İNDİRİLECEĞİ ÜMMETE, BUNLARI OKUYACAK DİLLERE, BUNLARI EZBERLEYECEK GÖNÜLLERE NE MUTLU demişlerdir. (Darimi)

* YASİN Suresini ölülerinize okuyunuz. (Tirmizi) * Her şeyin bir kalbi vardır. Kur'an'ın kalbi de YASİN'dir. Kim Yasin'i okursa, Cenabı Hak ona on defa Kur'an okumus kadar sevap ihsan eder. (Tirmizi)

* YASİN’i okuyunuz। Onda on bereket vardır: 1- Aç, okursa doyar, 2- Çıplak, okursa giyinir, 3- Bekar, okursa evlenir, 4- Korkusu olan, okursa emin olur, : 5- Mahzun, okursa ferahlar, 6- Misafir okursa seferde yardım görür, 7- Kayıp (için okunursa) bulunur, 8- Hasta okursa (veya hastaya okunursa) şifa bulur, 9- Ölü üzerine okunursa azabı hafifler, 10- Susayan okursa suya kavuşur। (Ramuz 79/4) * Her kim anne ve babasının veya bunlardan biri nin kabrini her Cuma ziyaret eder ve yanlarında YASİN okursa, her harfinin sayısınca ona mağrifet olunur। (Hak dini Kur'an dili) * YASİN-i ŞERİF'i gece okuyan, Yedi hatim sevabına nail olur. * YASİN-i ŞERİF'i gece okuyana, 20 hac sevabı verilir. (Künüzü'd Dekaik)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

sıla 1..............................3(okundu)+1
heartbroken........................2
nesrinakyazılı......................5
hakyol islam........................3

TOPLAM...............................46
KALAN.................................24

nesrinakyazili

Kayıtlı Kullanıcı
bende 5 yasin alarak aranıza katılmak istiyorum benim duam rabbim imanın engüzel mertebesine çıkabilmemi nasip etsin bu yolda çekeceğim sıkıntılar için sabır ihsan eylesin

okuduktan sonra ne yapmam gerekiyor sölermisiniz yeni üyeyim

ALLAH RAZI OLSUN

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Cumalar Kardeşlerim. Kusura Bakmayin. 10 Gündür Nete Giremedim. Işyeri Değişikliği Oldu. Oyüzden. Katilamadiğim Arkadaşlar Olmuştur. Hakkinizi Helal Edin. Gizemsevgi Kardeşim Için 3 Tane Aliyorum.allah'a Emanet Olun...

PuLiM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm hayırlı günler..

Bende şimdilik 1 tane alarak aranıza katılmak istiyorum inşallah.

Benim Rabbimden dilediğim , hakkımda hayırlı olan dualarımı kabul etmesi benim ve ailemin imanını dahada kuvvetlendirmesi ve sıkıntılarımızı aşmamıza yardım etmesi inş.

PuLiM

Kayıtlı Kullanıcı
bu arada nesrinakyazılı kardeş aramıza hoşgeldin;)
sanki biraz tanıdık geldin ama biyerden :)

PuLiM

Kayıtlı Kullanıcı
yanlış yolladım sanırım pardon

PaTuLiM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm hayırlı cumalar
Benim duam Rabbim benim ve tüm ailem hakkında herşeyin hayırlısını nasib etsin ,dertlerimizi aşmamıza yardım etsin,her iki cihanda yüzümüzü soldurmasın,cennetinde Cemaliyle şereflendirsin inşallah...Amin
Aranıza 5 yasin alarak katılmak istiyorum..

Dilerim Rabbim herkesin hakkındaki hayırlı dualarını tez vakitte kabul eder..amin...

leyla-1

Altın Üye
bende 5 yasin alarak aranıza katılmak istiyorum benim duam rabbim imanın engüzel mertebesine çıkabilmemi nasip etsin bu yolda çekeceğim sıkıntılar için sabır ihsan eylesin

okuduktan sonra ne yapmam gerekiyor sölermisiniz yeni üyeyim

ALLAH RAZI OLSUN

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla ellerimizi dergahından boş çevirmesin inşallah.
Okunan Yasin hangi kardeşimize ise önce Allah rızası için öncelikle o kardeşimizin niyeti söylenir daha sonra Yasin okunmaya başlanır.Okudktan sonra birşey yapmanıza gerke yok hangi kardeşimin niyetine okunuyorsa 70 tane tamamlandıktan sonra kardeşimiz duasını kendi yapıyor şimdiki kardeşimiz gizemsevgi niyeti gönül muradının olması hayırlısıyla bütün duaların kabul edilmesini istiyoruz Allah'tan sizide listeye ekleyeceğim eski liste bittikten sonra yeni kişileri öyle ekleyeceğim kardeşim sizin gibi bir kaç kardeşim daha var umarım bir sakıncası yoktur.Yoğun olduğu için şuanda duamız fazla ilerlemiyor Allah okunayan okumayan tüm kardeşlerimizden razı olsun.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Hayirli Cumalar Kardeşlerim. Kusura Bakmayin. 10 Gündür Nete Giremedim. Işyeri Değişikliği Oldu. Oyüzden. Katilamadiğim Arkadaşlar Olmuştur. Hakkinizi Helal Edin. Gizemsevgi Kardeşim Için 3 Tane Aliyorum.allah'a Emanet Olun...

Allah razı olsun kardeşim hakkınız helal olsun kardeşim elimizden geldiğince fırsat buldukça dualarımızı okumaya gayret ediyoruz kardeşim Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımız hayırlısıyla kabul etsin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleyküm hayırlı cumalar
Benim duam Rabbim benim ve tüm ailem hakkında herşeyin hayırlısını nasib etsin ,dertlerimizi aşmamıza yardım etsin,her iki cihanda yüzümüzü soldurmasın,cennetinde Cemaliyle şereflendirsin inşallah...Amin
Aranıza 5 yasin alarak katılmak istiyorum..

Dilerim Rabbim herkesin hakkındaki hayırlı dualarını tez vakitte kabul eder..amin...

Amin
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını hayırlısıyla eksiksiz kabul etsin inşallah.Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin.Sizide listeye ekleyeceğim öncelikle eski liste bittikten sonra bir kaç kardeşimizde var hepsini listeden sonra ekleyeceğim umarım bir sakıncası yoktur kardeşim.

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleyküm hayırlı günler..

Bende şimdilik 1 tane alarak aranıza katılmak istiyorum inşallah.

Benim Rabbimden dilediğim , hakkımda hayırlı olan dualarımı kabul etmesi benim ve ailemin imanını dahada kuvvetlendirmesi ve sıkıntılarımızı aşmamıza yardım etmesi inş.

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını hayırlısıyla kabul edip ellerimizi dergahından boş çevirmesin inşallah.Eski liste bittikten sonra sizinle birlikte bir kaç kardeşimiz daha var onları da o zaman ekleyeceğim kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt