Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(Kur'anı Sevdalı)

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN
Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...
Leyla..................................1
gülün yerine.......................1
Hülyanın yerine..................1
leyla(arkadaşı)...................1
ceylantur............................1
ayse64................................1
Arzu74................................1
murat...................................1

okunan...............8
kalan.....................................13

RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)

aselll

Kayıtlı Kullanıcı
s.a 1 tane yasin kuranı sevdalı kardeşimiz için alıyorum.

leyla-1

Altın Üye
27.gün, Büyük, küçük tüm günahlarının affı için.

leyla-1

Altın Üye
s.a 1 tane yasin kuranı sevdalı kardeşimiz için alıyorum.

Amin
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah şu anda bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin yaşamımıza bir düzen yön versin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları olumluya çevirsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hastalara şifa, dertilere deva , borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş çocuksuzlara hayırlı çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmak önlerindeki engellerden olumsuzluklardan kurtulmak nasip etsin.
Evlenemeyen kızlara evlenemeyen erkeklere hayırlı gönüllerine evlilik nasip etsin engelleri olumsuzlukları ortadan kaldırıp hayırlı yuva hayırlı çocuklar nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazalardan belalardan, kötü art niyetli insanların şerlerinden kötülüklerinden, ani ölümlerden Rabbim bizleri koruyup gelmeden esirgesin inşallah hepimizi. Okuyan okumayan herkesin dualarını kabul etsin Rabbim.
Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygamber efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin. Rabbim dünyada kur'an ahirette iman dünyada dünya ahirette ahiret muradımızı versin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler hayırlı kandiller..

leyla-1

Altın Üye

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

asell......................................1

okunan...............9
kalan.....................................12

RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)[/QUOTE]

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı geceler,1 yasin-i şerif okudum ALLAH c.c dualarımızı kabul etsin.

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
leyle1 kardeşim bi sıkıntım var .bende yasin suresi kardeşliği listesinde varım sizinle sıkıntımı palaşıcam dua ve tavsiyelerinizi bekliyorum.ben annemle anlaşamıyorum en ufak sözümüz birbirimize batıyor,birbirimizi cok kırıyoruz şu mübarek günlerde bundan cok korkuyorum sırf annemle kavga etmemek için onunla konuşmamaya calışıyorum.zaten konuşacak ortak bi konumuzda yok.ayetlerdeki ve hadislerdeki ana babaya verilen değeri biliyorum ama annemden bu yaşıma kadar hiçbi güzel söz hiçbi taktir görmediğim için sanırım anneme karşı hiçbi muhabbet hissetmiyorum buda beni cok gergin yapıyor.annemele kendimiçin dua istiyorum oda bende kalbimizin yumuşamasına ihtiyacımız var.cevap bekliyorum inşaallah

leyla-1

Altın Üye
leyle1 kardeşim bi sıkıntım var .bende yasin suresi kardeşliği listesinde varım sizinle sıkıntımı palaşıcam dua ve tavsiyelerinizi bekliyorum.ben annemle anlaşamıyorum en ufak sözümüz birbirimize batıyor,birbirimizi cok kırıyoruz şu mübarek günlerde bundan cok korkuyorum sırf annemle kavga etmemek için onunla konuşmamaya calışıyorum.zaten konuşacak ortak bi konumuzda yok.ayetlerdeki ve hadislerdeki ana babaya verilen değeri biliyorum ama annemden bu yaşıma kadar hiçbi güzel söz hiçbi taktir görmediğim için sanırım anneme karşı hiçbi muhabbet hissetmiyorum buda beni cok gergin yapıyor.annemele kendimiçin dua istiyorum oda bende kalbimizin yumuşamasına ihtiyacımız var.cevap bekliyorum inşaallah

Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim Allah aranıza sevgi muhabbet versin ortadaki engeller ortadan kalksın inşallah.ne olursa olsun kardeşim o sizin anneniz bir söz vardı yanlış hatırlamıyorsam anne baba hiristiyan bile olsa bu bir örnek yanlış anlamayın lüften evlat onu sırtında kiliseye götürecek o anne onun hakkı hiç ödenmez biraz daha ılımlı olun siz alttan almaya çalışın lüften bakın aile demek bana göre beş parmak parmakların biir birbirinden ayrılırmı kesilirmi acır kesilmez onun için kusura bakmasyın sizde benim kardeşim olduğunuz için sizi yabancı görmediğim için size bunları söylüyorum bir yanlışım olduysa hakkınızı helal edin lüffe.Günde 400 Ya Vedud, 114 Ya cami,209 Ya Muksid, 217 Ya Rafiğ çekerseniz önemli olan niyettir zaten Allah kabul etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller.

Geçimsizliğine Karşı Dua;

Bir Fatifa, Üç ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v)'in ruhuna hediye edilir.Sonra sabah ve akşam :

Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

Yedişer defa okuyan kimse mesud bir ile hayatı geçirir.Dünyanın sıkıntısından kurtulur.Huzurlu bir hayat elde eder.
SAF SURESİNİ 70 defa okuyan kimse aile huzursuzluğundan kurtulur.

Aile Geçimsizliği İçin Dua
bismillahirrahmanirrahim
Rabbene'ftah beynenâ ve beyne kavminâ bi'l-hakkı ve entel hayrü'l-fâtihin. amin kavga anında huzursuzluk anında okunur

leyla-1

Altın Üye
hayırlı geceler,1 yasin-i şerif okudum ALLAH c.c dualarımızı kabul etsin.

Amin
Allah razı olsun kardeşim Allah bu mübarek günlerin yüzü gözü hürmetine hepimizin dualarını kabul etsin Raabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsunnhepimizin sonunu hayırlara vesile etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler.

leyla-1

Altın Üye

yeşilyol...................................1

okunan...............10
kalan.....................................11

RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)[/QUOTE]

leyla-1

Altın Üye
28.gün, Yüce Rabbimizin cemalini görmeye vesile olması niyetiyle.

leyla-1

Altın Üye

gülün yerine.......................1(okundu)+1

okunan...............11
kalan.....................................10

RABBİM KABUL ETSİN İNŞALLAH(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim Allah aranıza sevgi muhabbet versin ortadaki engeller ortadan kalksın inşallah.ne olursa olsun kardeşim o sizin anneniz bir söz vardı yanlış hatırlamıyorsam anne baba hiristiyan bile olsa bu bir örnek yanlış anlamayın lüften evlat onu sırtında kiliseye götürecek o anne onun hakkı hiç ödenmez biraz daha ılımlı olun siz alttan almaya çalışın lüften bakın aile demek bana göre beş parmak parmakların biir birbirinden ayrılırmı kesilirmi acır kesilmez onun için kusura bakmasyın sizde benim kardeşim olduğunuz için sizi yabancı görmediğim için size bunları söylüyorum bir yanlışım olduysa hakkınızı helal edin lüffe.Günde 400 Ya Vedud, 114 Ya cami,209 Ya Muksid, 217 Ya Rafiğ çekerseniz önemli olan niyettir zaten Allah kabul etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı kandiller.

Geçimsizliğine Karşı Dua;

Bir Fatifa, Üç ihlas okunarak sevabı Hazreti peygamber (s.a.v)'in ruhuna hediye edilir.Sonra sabah ve akşam :

Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym

Yedişer defa okuyan kimse mesud bir ile hayatı geçirir.Dünyanın sıkıntısından kurtulur.Huzurlu bir hayat elde eder.
SAF SURESİNİ 70 defa okuyan kimse aile huzursuzluğundan kurtulur.

Aile Geçimsizliği İçin Dua
bismillahirrahmanirrahim
Rabbene'ftah beynenâ ve beyne kavminâ bi'l-hakkı ve entel hayrü'l-fâtihin. amin kavga anında huzursuzluk anında okunur

ALLAH razı olsun cok teşekkür ediyorum size,inşaallah tesbih ve duaları okuyacağım.tesbihleri her durumde okuyabilirmiyim,ve bi kaç gün yasin okuyamıcaam.dularınızı bekliyorum,Allah her işinizde kolaylık versin.

leyla-1

Altın Üye
ALLAH razı olsun cok teşekkür ediyorum size,inşaallah tesbih ve duaları okuyacağım.tesbihleri her durumde okuyabilirmiyim,ve bi kaç gün yasin okuyamıcaam.dularınızı bekliyorum,Allah her işinizde kolaylık versin.
Amin cümlemizinde inşallah.
Allah senden de razı olsun kardeşim birşey değil inşallah hayırlı haberler alırız tesbihleri her zaman okuyabilirsiniz bir mahsuru yok ayrıca tövbe tesbihleride çekebilirsin günlük önemli olan niyettir Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun kortuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hiç birimizi nefsimize şeytana uydurmasın Alalh hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı geceler..

leyla-1

Altın Üye

gülün yerine.......................1(okundu)+1

okunan...............11
kalan.....................................10

leyla-1

Altın Üye
Ramazan ayında 30gün devamlı yasin-i şerif okumanın açıklamasıdır

Ey Cennet Yocusu Kardeş! Dinimizde ibadetlerin yapılmasında niyetlerin çok büyük yeri vardır. En büyük ibadetlerin biri de Kur'an-ı Kerim okumak ibadetidir.
Bunun için bir müslüman, ibadetlerin sevaplarının kat kat olduğu Ramazan ayında, her gün ayrı ayrı niyet ile birer Yasin Süresi okur. Bu niyetlerle okunan Yasin-i şerif, okuyan kimsenin feyzinin artmasına vesile olacağı gibi her derde deva olacağı ümid edilir:

RAMAZAN-I ŞERİF'DE YASİN SÜRESİ

1.gün, ALLAH rızasına ermek niyetiyle okunur.
2.gün, Yüce Peygamberimiz Hz. Muhammed(A.S.) için okunur.
3.gün, Hz. Adem'in (A.S.) ruhiçün okunur.
4.gün, Hz. Havva validemizin ruhiçün okunur.
5.gün, Hz. Ebubekir'in (R.An) ruhiçün okunur.
6.gün, Hz. Ömer'in (R.A.) ruhiçün okunur.
7.gün, Hz. Osman (R.A.) ruhiçün okunur.
8.gün, Hz. Ali'nin (R.A.) ruhiçün okunur.
9.gün, Hz. Fatıma (R.A.) validemiz için okunur.
10.gün, Hz. Ayşe (R.A.) validemiz için okunur.
11.gün, Hz. Hasan (R.A.) Efendimizin ruhiçün okunur.
12.gün, Hz. Hüseyin (R.A.) Efendimizin ruhiçün okunur.
13.gün, Hz. Zeynel Abidin'in ruhiçün okunur.
14.gün, Ashab-ı kiramın ruhlarına bağışlamak için.
15.gün, K. Kerim'in nuruna müstağrak olmak niyetiyle.
16.gün, Ruhunu kolayca teslim edebilme vesile için.
17.gün, Kabir sualinin kolay geçmesine vesile için.
18.gün, Münker ve Neker'in sualleri kolay olsun diye.
19.gün, Kur'an kabrini aydınlatmasına vesile olması için.
20.gün, Kur'an kabrinde yoldaş olması niyetiyle.
21.gün, Mizanında hayrının ağır gelmesine vesile için.
22.gün, Sırat-ı kolay geçmeye vesile olması için.
23.gün, Arş-ı A'la'nın gölgesinde gölgelenmeye vesile için.
24.gün, Armağan(hediye) nieytiyle okunur.
25.gün, Yüce Peygamberimize komşu olmak niyetiyle.
26.gün, Azrail'in(Aleyhisselam) hoş gelmesine vesile için.
27.gün, Büyük, küçük tüm günahlarının affı için.
28.gün, Yüce Rabbimizin cemalini görmeye vesile olması niyetiyle.
29.gün, Tüm müslümanların selameti niyetiyle okunur.
30.gün, Cenab-ı Hakk'a emanet etmek niyetiyle okunur.
Yani otuzuncu günde Yasin-i Şerif okunduktan sonra;
"Ya Rabbi! Okuduğum Yasin-i Şeriflerin sevabını senin yüce katına emanet ediyorum, senden başka ma'budun bilhak(ibadete layık hiçbir ilah) yoktur. Sen kemaliyle bilen ve kemaliyle işitensin" diyerek dua ve niyazını yapmalıdır.
Ey Cennet İsteyen Kardeş! Yasin Suresini hangi maksatla okursan ana yetişir. Şu halde ayrı ayrı maksatlarla(niyetlerle)Ramazanda Yasin Süresini okmak insanın, yani Yasin okuyan kimsenin muradları ve niyetleri gerçekleşecek demektir.
Rabbim cümlemiz dualarını muradlarını isteklerini kabul etsin inşALLAH her sene bu günleri görmek nasip etsin ALLAH sevdiklerimizle ailemizle cümlemize nasip etsin bizlerede inşALLAH.
Rabbim sana sığınıyoruz senden istiyoruz huzuruna geldik dergahına sığınıyoruz bizleri affedip huzuruna layık eyle ellerimizi dergahından boş çevirme bizlerinde yaşamlarına bir düzen bir yön ver bizide günümüze selamete çıkar tez zamanda cümlemize bizlerede inşALLAH. AMİN AMİN AMİN....

leyla-1

Altın Üye
29.gün, Tüm müslümanların selameti niyetiyle okunur.

leyla-1

Altın Üye
30.gün, Cenab-ı Hakk'a emanet etmek niyetiyle okunur.

leyla-1

Altın Üye
"Ya Rabbi! Okuduğum Yasin-i Şeriflerin sevabını senin yüce katına emanet ediyorum, senden başka ma'budun bilhak(ibadete layık hiçbir ilah) yoktur. Sen kemaliyle bilen ve kemaliyle işitensin" diyerek dua ve niyazını yapmalıdır.
Ey Cennet İsteyen Kardeş! Yasin Suresini hangi maksatla okursan ana yetişir. Şu halde ayrı ayrı maksatlarla(niyetlerle)Ramazanda Yasin Süresini okmak insanın, yani Yasin okuyan kimsenin muradları ve niyetleri gerçekleşecek demektir.
Rabbim cümlemiz dualarını muradlarını isteklerini kabul etsin inşALLAH her sene bu günleri görmek nasip etsin ALLAH sevdiklerimizle ailemizle cümlemize nasip etsin bizlerede inşALLAH.
Rabbim sana sığınıyoruz senden istiyoruz huzuruna geldik dergahına sığınıyoruz bizleri affedip huzuruna layık eyle ellerimizi dergahından boş çevirme bizlerinde yaşamlarına bir düzen bir yön ver bizide günümüze selamete çıkar tez zamanda cümlemize bizlerede inşALLAH. AMİN AMİN AMİN....

EUZÜBİLLALLAHİMİN EŞŞEYDANİRRACİM

BİSMİLLAHİRRAHMENİRRAHİM

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN,VESSELATÜ VESSELAMÜ ALA RASULİNA MUHAMMEDİV VEALA ALİHİ VESAHBİHİ ECMEİN ETTEYYİBİN,ETTAHİRİN CENABI ERHAMERRAHİMİN,

EY İSTEYENLERE RAHMET YAĞMURLARI SAÇAN ,HACET KAPILARINI ÇALAN KULLARINA HEMEN AÇAN ULU ALLAHIM!YANLIZ SANA KULLUK EDİYOR,YALNIZ SENDENYARDIM DİLİYORUZ.BURADA OKUYAN KULLARINI İMANDAN KUR’ANDAN SANA VARAN DOĞRU YOLDAN AYIRMA YARABBİ!

GÖNLÜMÜZÜ DİVANINA AÇIYOR BAĞIŞLAYACAĞINA İNANARAK NİYAZ EDİYORUZ.UMUTLARIMIZI BOŞA ÇIKARMA YARABBİ!

FELEKLERİ NURA,MELEKLERİ SURURA BÜTÜN ALEMLERİ HUZURA KAVUŞTURAN RABBİM PEYGAMBER EFENDİMİZİN HÜRMETİNE DERGAHINA UZANAN ELLERİMİZİ MUHABBETİNLE YANAN GÖNÜLLERİMİZİ AŞKINDAN BAŞKA ATEŞLE YAKMA YARABBİ!

DÜNYANIN GAMIYLA BULANAN RUHLARIMIZI,GÜNAH KİRLERİYLE KARARAN KALPLERİMİZİ İBADETİN ZEVKİYLE AYDINLATMAK,KUR’ANIN HÜKÜMLERİYLE ARINDIRMAK İSTİYORUZ.
GAYESİ SENDEN BAŞKASI OLMAYAN GECE GÜNGÜZ SECDEYİ RAHMANDAN AYRILMAYAN YAPTIĞI SUÇLARI İÇİN GÖNÜLDEN AĞLAYAN KULLARINDAN EYLE BİZİ YARABBİ!

BANA AÇILAN ELLERİ BOŞ ÇEVİRMEM DİYORSUN DÜNYA DOLUSU GÜNAHLA GELSENİZ İHLASLA NİYAZ ETSENİZ REDDETMEM DİYE İLAN EDİYORSUN
BU İLANINA GÜVENDİK KAPINDAN BOŞ ÇEVİRMESSİN ÜMİDİYLE GELDİK
ÜMİTLERİNİN MEYVASINI GÖREN KULLARINDAN EYLE YARABBİ!
NE KADAR ÇALIŞSAK SANA KULLUKTA KUSURUMUZ ÇOK SENDEN BAŞKA GİDECEK KAPIMIZ YOK LUTFUNU BEKLİYORUZ UMUTLARIMIZI BOŞA ÇIKARMA YARABBİ!

BURDAN OKUYAN VE OKUMAYAN KARDEŞLERİMİZİN BÜTÜN ÖLMÜŞLERİNİN RUHUNA HEDİYE EYLEDİK HABERDAR EYLE YARABBİ!

NİCE MEVTALARIMIZIN İSİMLERİ UNUTULMUŞ NESİLLERİ KESİLMİŞ MEZARLARI KAYBOLMUŞ BİZEDE BİR FATİHA YOKMU DİYENLERİN RUHLARINA HEDİYE EYLEDİK HABERDAR EYLE YARABBİ!

OKUNAN YASİN SÜRESİNDEN HASIL OLAN SEVABI EVVELA BİZZAT HACAİ KAİNAT HEPİMİZİN ŞEFAATÇİSİ MUHAMMED MUSTAFA S.A.V EFENDİMİZİN RUHUNA ADEM A.S BİZİM PEYGAMBERİMİZE KADAR GELMİŞ GEÇMİŞ BÜTÜN PEYGAMBERLERİN RUHUNA HEDİYE EYLEDİK DEN VASIL EYLE YARABBİ!
BİZİ KÖTÜLÜKLERE KARŞI ARKADAŞ ZALİMLERE YOLDAŞ YAPMA SANA HAKKIYLA ŞÜKREDENLERDEN HUZURUNA MÜMİN GELENLERDEN EYLE YARABBİ!KÖTÜLÜKTEN ZEVK ALAN NAMAZINI NİYAZINI UNUTAN GECE GÜNDÜZ KUMAR OYNAYAN İÇKİ SOFRALARINDAN KALKMAYAN ZAVALLILARISEN ISLAH EYLE YARABBİ!

YAVRULARIMIZI DİNSİZLİKTEN VE REZALETTEN SEN ISLAH EYLE YERABBİ!
BURADA ACİZ HANE YAPILAN DUALARI KABUL EYLE DİLEKLERİ VE NİYETLERİ OLANLARIN HAYIRLI DİLEKLERİNİ SEN VER YARABBİ!
YA İLAHEL ALEMİN BİZLERİ DEFTERİ İALAMA KAYDETTİN NURU,İMAN İLE SÜSLEDİN,KENDİNE KUL HABİBİNE ÜMMET EYLEDİN BİZLERİ KULLUĞUNDAN KOVMA BAŞIMIZDAN İMAN TACINI ALMA GÖZLERİMİZDEN GAFLET PERDESİNİ KALDIR BİZLERİ RAHMET DERYASINA DALDIR RUHLARIMIZI TEVHİDİNLE TESBİHİNLE UYANDIR YARABBİ! AMİN AMİN Bİ HÜRMETİ DAHA VE YASİN YARABBİ HAYIRLARIN FETHİ ŞERLERİN DEFHİ İÇİN HASTA KULLARINA ŞİFALAR DERTLİ KULLARINA DEVALAR BORÇLU OLANLARA EDALAR NASİP EYLE OKUNULAN YASİN SÜRESİNİ KABUL EYLE HEPİMİZİN BİZLERİNDE İNŞALLAH HAYIRLI İŞLERİNİ TEZ ZAMANDA NASİP EYLE SIKINTISINDAN REFAHA KAVUŞTUR OKUYAN OKUYAMAYAN KARDEŞLERİMİZEDE SEVABINI KAT BE KAT VER YARABBİ SENİN RIZAN İÇİN
ELFATİHA MEAS SALAVAT…..
Amin Amin Amin

AMİN AMİN AMİN.
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUNHİÇ BİRİMİZİ DARDA SIKINTIDA ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KUL KAPISINA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM.
ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK KOMŞU OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH'IM SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE BİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt