Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN. VESSALATÜ VESSELAMÜ ALA RASÜLİNE MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.

EY YERLERİN GÖKLERİN SAHİBİ; KAİNATI VE BÜTÜN MEVCUDATI YOKTAN VAR EDEN, İSTEDİĞİNİ İSTEDİĞİNE VEREN, İSTEDİĞİ ZAMAN YEGANE ALMAK GÜCÜNÜN SAHİBİ OLAN, KİMSESİZLERİ GÖZETEN RABBİMİZ. SUÇLARIMIZ VE KABAHATİMİZ YÜZÜNDEN SANA KARŞI MAHCUBUZ. ŞU ANDA ÜMİTLE DOLU OLACAK KAPINA GELDİK, RAHMETİNE SIĞINDIK, YÜCE DİVANINA DURDUK, BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ BİR TARAFA BIRAKTIK, HUZURUNA EL AÇARAK YALVARIYORUZ. BİZİ YÜKSEK HUZURUNDA BOŞ ÇEVİRME YA RABBİ.

EY ADALET KILICIYLA ZALİMİN ZÜLMÜNE KIRAN VE DÜNYADA MÜMİN MÜNAFIK, KAFİR, FASIK, DEMEDEN HERKESE İLAHİ ADELET VE FAZLIYLA BOL RIZIK VEREN, AHİRETTE İSE MÜMİNLERE NİMET KAPILARINI AÇAN ULU ALLAH'IM.

ŞU ANDA OKUDUMUŞ OLDUĞUMUZ OKUDUĞUMUZ KURAN-I KERİMDEN ELDE EDİLEN SEVABI MEDİNE-İ MÜNEVVEREYİ NURLANDIRAN VE HER AN MİLYONLARCA MÜSLÜMAN TARAFINDAN İSMİ HÜRMETLE ANILAN PEYGAMBERLER SULTANI(SEN OLMASAYDIN BEN BU ALEMLERİ YARATMAZDIM) SÖZÜNÜN MUHATABI EN BÜYÜK İNSAN SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA S.A.V. TEMİZ RUHLARINA HEDİYE EYLEDİK VASIL EYLE YARABBİ!!

SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİ BU MECLİSİMİZDEN HABERDAR EYLE YA RABBİ.

YA İLAHEL ALEMİN. HZ. ADEM'DEN BU ZAMANA KADAR GELMİŞ GEÇMİŞ BÜTÜN PEYGAMBERLERİN EVLİYALARIN, ÜLEMALARIN İSLAM DİNİNE HİZMET EDEN, HZ. KUR-ANI ELDEN ELE, DİLDEN DİLE KAİNATA ULAŞTIRAN AZİZ ÜSTAD EFENDİMİZİN RUHLARINA HEDİYE EYLEDİK. RUHLARINA ŞAD EYLE YA RABBİ!!
YA İLAHEL ALEMİN. DİN, VATAN,NAMUS, MİLLET VE ŞEREF İÇİN HAK VE HAKİKAT UĞRUNDA SAVAŞ MEYDANLARINDA ASLANLAR GİBİ DÖVÜŞEN ALLAH ALLAH NİDALARIYLA GÖKLERİ ÇINLATAN, ANNE BABALARINA DOYAMADAN KANLI ELBİSLERİNE YÜKSEK HUZURUNA ÇIKACAK OLAN ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARINA ŞAD EYLE YA RABBİ!

YA İLAHEL ALEMİN KAHRAMAN ORDUMUZU KARADA, HAVADA, DENİZDE MANSUR VE MUZAFFER EYLE YA RABBİ!

YA İLAHEL ALEMİN NAMAZI NİYAZI UNUTAN, İÇKİLERDE KUMARLARLA EVLADINI ETRAFINI BUNALTAN HATTA ÇEŞİT ÇEŞİT FENALIKLARA DALAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİ HİDAYETE ERDİRİP ONLARA HAYIRLI YOLLARA SEVK EYLE YA RABBİ!

YA İLAHEL ALEMİN YARIN MAHŞER GÜNÜ ARZ-I ALANIN ALTINDA GÜNEŞİN BÜTÜN SICAKLIĞI İLE ATRAFI KASIP KAVURDUĞU GÜNDE İYİ AMELDEN BAŞKA, MALIN MÜLKÜN SOYUN SOPUN HİÇBİR ŞEYİN FAYDA VERMEDİĞİ GÜNDE BİZLER SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN LİVAÜLHAMD İSİMLİ SANCAĞIN ALTINDA HAŞİR VE CEM EYLE YA RABBİ!

YA İLAHEL ALEMİN SANA AÇILAN DİLLER ELLER HÜRMETİE, SENİ ZİKREDEN DİLLER HÜRMETİNE, ARZ-I ALA HÜRMETİNE, YARATILMIŞLARIN EN HAYIRLISI PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA S.A.V. HÜRMETİNE BİZLERİ HUZURUNDA BOŞ ÇEVİRME YA RABBİ.! DUALARIMIZ AHSENİ KABUL İLE MAKBUL EYLE, BİZLERİ HİDAYET YOLUNDA SABİT VE DAİM EYLE.

YA İLAHEL ALEMİN ACİZLİKTEN, KORKAKLIKTAN, TEMBELLİKTEN, CİMRİLİKTEN, SANA SIĞINIYORUM YA RABBİ! GIYBET, KİBİR, HASED GİBİ KÖTÜ HUYLARI BİZDEN AL, BİZLERİ SEVDİĞİN ÖZELLİKLERLE DONAT YA RABBİ! ÖLÜM AZABINDAN KABİR AZABINDAN BİZLERİ MUHAFAZA EYLE YA RABBİ!

YA RABBİ NAMAZ KILMAYANLARA NAMAZ MUHABBETİ, ORUÇ TUTMAYANLARA ORUÇ MUHABBETİ VER YA RABBİ! YA RABBİ İŞİ OLMAYANLARA İŞ, EŞİ OLMAYANLARA EŞ, EVİ OLMAYANLARA EV, ÇOCUĞU OLMAYANLARA HAYIRLI ÇOCUK. SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK, SINAVA GİRECEKLERE BAŞARI, OKUYANLARA SINIFLARINI GEÇMEK NASİP ET YA RABBİM! HUZURSUZ YUVALARDA HUZUR MUTLULUK VER YA RABBİM!

YA İLAHEL ALEMİN OKUMUŞ OLDUĞUMUZ KUR-ANI KERİMİ EKSİKSİZ VE NOKSANSIZ OLARAK KABUL EYLE. BU KUR-ANI KERİMİN OKUNMASINA SEBEP OLAN ZATIN DÜNYEVİ VE UHREVİ MURATLARINA VASIL EYLE. HER NE NİYETLE OKUNDUYSA KABUL EYLE YA RABBİM GELMİŞ GEÇMİŞLERİN AKRABAYI TAALLUKATLARININ RUHLARINA ŞADEYLE. BAKİDE KALANLARA HELALİNDEN BOL RIZIK VE HAYIRLI ÖMÜRLER VER. YARABBİ TÜM KARDEŞLERİMİZİMİN BÜTÜN MÜSLÜMAN OLAN MUHAMMED ÜMMETİ KARDEŞLERİMİZİNDE GÖNÜLLERİNDE NE MURADLARI VARSA HAYIRLI MURADLARINI VASIL EYLE ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA HAYIRLIYA ÇEVİR YARABBİ. BİZLERİ CEHENNEMDEN AZAD EDEREK CENNETİNDE CEMALİNLE MÜŞERREF EYLE YA RABBİ!

YA RABBİ BİZ DUA ETMESİNİ BİLMİYORUZ. PEYGAMBER EFENDİMİZ SENDEN NE İSTEDİYSE BİZDE ONLARI İSTİYORUZ. NEYDEN SIĞINDIYSA BİZDE ONLARDAN SIĞINIYORUZ.

EY AD KAVİMİNİ RÜZGAR, SEMUD KAVMİNİ DEPREM, LUT KAVMİNİN ÜLKESİNİ KASIRGALARLA ALT ÜST EDEN ULU ALLAH'M. BİZİ ONLAR GİBİ AZDIRMA, AZ VERİP KAPI KAPI GEZDİRME. ÇOK VERİP EMİR VE NEHİYLERİNE KARŞI GETİRME, YATAKLARA YATIRIP KAPILARA BAKTIRMA YA RABBİ!
YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ACİZANE FAKAT HALİSANE DUAYI" AHSEN-İ KABUL ET " ANLAMINDA
BUYURULAN AYETİ KERİMENİN SIRRINA MAZHAR EYLE YARABBİ. EL FATİHA

Amin Amin Amin..

Allah kabul etsin.

Aminnn...
Aminnn...
Aminnn...

Allah Celle Celalühu kabul etsin inşallah...

Zehra Kardeşimiz için de 1 adet okudum...

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rızası için hidayete ermek(Bütün çocukların hidayete ermeleri bütün kötülüklerden korunmak bütün girecekleri sınavlarda bol bol zihin açıklığı başarılı olmaları anne babasına karşı itaatli salih evlatlar olararak dini bütün olarak yetişmeleri, bütün kardeşlerimizin dualarını kabulü iki cihan saadetine nail olmak için.

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah

leyla....................................5(okundu) +4
ayse64.................................2
fatos...................................1
Beautiful_1064.....................1
kardelen1711........................1
arzu74...................................1+3 okundu
elifeslem............................2 okundu

okunan:20
kalan:1

Allah kabul etsin(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen
Selamun aleyküm kardeşim ben katıldığım halde okuyamadım kusura bakma hakkını helal et hastanede koşturuyorum gözüm rahatsızlandı sol gözümde görme kaybı oldu onun için giremedim uzun zamandır tekrar hakkını helal et inşaALLAH....

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
1 tane okudum.Allah kabul etsin inşaALLAH.

elifeslem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ın izni ile 1 tane okudum.Allah kabul etsin

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rızası için hidayete ermek(Bütün çocukların hidayete ermeleri bütün kötülüklerden korunmak bütün girecekleri sınavlarda bol bol zihin açıklığı başarılı olmaları anne babasına karşı itaatli salih evlatlar olararak dini bütün olarak yetişmeleri, bütün kardeşlerimizin dualarını kabulü iki cihan saadetine nail olmak için.

leyla....................................5(okundu) +4
arzu74...................................1+3 okundu
elifeslem............................2 +1okundu

okunan:21
kalan:0

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Selam Aleyküm canım benim Alalh razı olsun kaç gündür siteye giremedim perşembe günü ilaç tedavisine başladım daha önce doktor antibiyotik ve yanında başka yardımcı ilaç vermişti başladım o gün aynı anda ikisini birden birde vitamin B12 ve öksürük şurubuda içinde ben fena oldum başım dönmeye mide bulantısı halasizlik başladı o gün çok kötü oldum. Şimdi artık tek tek içmeya başladım öksürük şurubunuda bıraktım antibiyotik çarşamba bitecek antibiyotik kullanılırken tahiller yapılır mı ben 3 gün önce bırakaılması gerekiyor biliyorum ama bir sakıncası var mı canım? Öyle canım maalesef çalışılılan yerlerde insanların problemleri oluyor hiç bir şeye karşılmadığı halde olaylar gelip buluyor:( canım bazı yerlerde insanlara fırsat geçince mevki onu bile kötü niyet için kendi menfaatlerine göre kullanıyorlar ve çok büyük haksızlıklar yapıyorlar aynısını yaşıyoruz daha önceki iş hayatımda bende yaşadım kardeşlerimde yaşıyor aynısını ve ben o tür insanları Allah' havel ediyorum bir okulda müdür bile istediği öğretmelere çok güzel ders programı yapıyor ama bazı kişilere nöbet yazıyor ve erkende okulda olunuyor ve arada boşluklar yapıyor dört saat ayrıca çalıştığım yerde gördüm ücretli öğretmelikteyken pırıl pırıl stajer öğretmenlerimiz canla başla çalıştıkları halde düşük not verdiklerini ve hak etmeyenlerede daha yüksek not verdiklerini ama herşeyi bilen gören Rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz bir zerre kadar alacağı olsa işte insnalar birbirilerine karşı daha adetli hoşgörülü olsa birbirinin hatalarını kusurlarını arayacaklarına o zaman herşey daha güzel olurdu ama:(Alllah her zaman iyi insalarla karşılaştırmak nasip etsin inşallah.Bilerek ve idrak edenlerden olmak, dinden imandan doğru yoldan ayrımasın Rabbim hiç bir zaman bizleri inşallah.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünce olsun canım anneminde çok selamı var öpüyorum kendine iyi bak canım:)

kusuruma bakma arkadaşım,bu hafta pek giremedim siteye.okulun çanakkale gezisi vardı büyük oğlumla oraya gittik.dün sabah 4.30 da geldim.6.30 da okula gittim çok yorulmuşum.şimdi gördüm mesajını .allah kötü insanları hepimizden uzaklaştırsın.kendine iyi bak annene selamlr

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı

5 tane yasin alıyorum..

Hayırlı geceler..

arkadaşlar sıradaki kim ben uzak kalınca karıştırdım selamlar

leyla....................................5(okundu)
arzu74...................................2
elifeslem............................1 okundu
nur hacı.........................5
okunan:18
kalan:3

leyla-1

Altın Üye
kusuruma bakma arkadaşım,bu hafta pek giremedim siteye.okulun çanakkale gezisi vardı büyük oğlumla oraya gittik.dün sabah 4.30 da geldim.6.30 da okula gittim çok yorulmuşum.şimdi gördüm mesajını .allah kötü insanları hepimizden uzaklaştırsın.kendine iyi bak annene selamlr

Selam Aleyküm canım iyi yapmışsınız bende oraları görmeyi çok istiyorum inşallah giderim önemli değil canım hepimizin kendine göre işleri bir düzeni var her zaman müsait olamıyoruz.Allah kolaylıklar versin Amin Allah her zaman iyi güzel kalbi Allah korkusu olan insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda bırakmasın kendinden başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim kötülere de fırsat vermesin inşallah.Bende ablama geldim küçük yeğen yarın sbss girecek 7.sınıf Allah yeğenime ve bütün sınava gireceklere bol bol zihin açıklığı başarı nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.Lisetede bir sorun varherhalde tam bakmadım ama şimdi bakarım inşallah senin mesajını görünce sana mesaj yazdım canım Allah hepimizin yaşamına bir düzen bir yön versin inşallah
Alalh'a emanet ol herşey gönlünce olsun öptüm selamlar anneminse selamı var:)

leyla-1

Altın Üye
Amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin

amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin amin

Aminnn...
Aminnn...
Aminnn...

Allah Celle Celalühu kabul etsin inşallah...

Zehra Kardeşimiz için de 1 adet okudum...

Selamun aleyküm kardeşim ben katıldığım halde okuyamadım kusura bakma hakkını helal et hastanede koşturuyorum gözüm rahatsızlandı sol gözümde görme kaybı oldu onun için giremedim uzun zamandır tekrar hakkını helal et inşaALLAH....

1 tane okudum.Allah kabul etsin inşaALLAH.

5 tane yasin alıyorum..

Hayırlı geceler..

buradayım yeni girebildim detaylar önceki sayfada öptüm.allaha emanet ol annene selamlar

Allah kabul etsin Amin Amin Amin

Amin
Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..
Allah okunan Kur'anlar Yasin'ler,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun öenmli değil kardeşim herşeyden önce sizin sağlığınız öneml rahat olunuz öyle düşünmeyiniz Alalh tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim.Ne hakkı kardeşler arasında hak olmaz varsa bile helal olsun Allah yar ve yardımcınız olsun selam ve dua ile Alalh'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

.MR.

Kayıtlı Kullanıcı
بارك الله فيكم جميعا

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(Zehra)

Allah rızası için Hidayete Ermek İçin(Bilerek yada bilmeyerek işlediğimiz günahlarımızın affı Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak, Bütün kardeşlerimizin hayır kapılarının açılması Tüm hastalarımıza hayırlı şifalar,bütün çocukların hidayete ermeleri zihin açıklığı başarılı olmaları, tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre ve seven kardeşlerimizin hayırlısıyla kavuşup evlenmeleri hayırlı yuva hayırlı çocuklarının olması, ayrıca hayırlı rızk iş kapıları maddi sıkıntıda olan işe girmek isteyen borç içinde bulunan maddi imkansızlıklar işsizlik yüzünde evlenemeyen için ülkemize bolluk bereket hidayet Herkesin dualarının gönül muradlarının kabulu içinde buldukları sıkıntılardan çaresizliklerden kurtulmaları bütün ölmüşlerimiz ve iki cihan saadetine nail olmak İçin)

MANEVİ DEĞERLERİN YÜKSELMESİ HAYIR KAPILARININ AÇILMASI, MURADLARIN KABULü İÇİN
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

Leyla.................................1
gülün yerine.......................1
Hülyanın yerine..................1
leyla(arkadaşı)...................1
ceylantur............................1
ayse64..............................1
Zehra(ablası)......................1
eftalyasun...........................1
elifelsem.............................3
mavci...................................1
nurhacı..................................5
okunan: 18
kalan: 3

[/QUOTE]

leyla-1

Altın Üye
Arzu canım mesajın cevabı diğer tarafta kaldı yine kendine iyi bak öpüyorum bye:)

.MR.

Kayıtlı Kullanıcı
karşılama için teşekkür ederiz
Türkiye'de Müslümanlara selamlar
Ben birlikte Paradise bize getirmek için Tanrı Yüce sormak

Selam Aleyküm

leyla-1

Altın Üye
karşılama için teşekkür ederiz
Türkiye'de Müslümanlara selamlar
Ben birlikte Paradise bize getirmek için Tanrı Yüce sormak

Selam Aleyküm

Aleyküm Selam kardeşim aramızda sizi gördüğümüz için biz teşekkür ederiz Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.Selam ve dua ile selametle kalınız.

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm canım iyi yapmışsınız bende oraları görmeyi çok istiyorum inşallah giderim önemli değil canım hepimizin kendine göre işleri bir düzeni var her zaman müsait olamıyoruz.Allah kolaylıklar versin Amin Allah her zaman iyi güzel kalbi Allah korkusu olan insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda bırakmasın kendinden başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim kötülere de fırsat vermesin inşallah.Bende ablama geldim küçük yeğen yarın sbss girecek 7.sınıf Allah yeğenime ve bütün sınava gireceklere bol bol zihin açıklığı başarı nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.Lisetede bir sorun varherhalde tam bakmadım ama şimdi bakarım inşallah senin mesajını görünce sana mesaj yazdım canım Allah hepimizin yaşamına bir düzen bir yön versin inşallah
Alalh'a emanet ol herşey gönlünce olsun öptüm selamlar anneminse selamı var:)

allah razı olsun arkadaşım ,bende yarın sbs de görevliyim.bir yiğenim bugün girdi.diğeride yarın girecek allah yardımcıları olsun selamlar annene selamalr öptüm:)

leyla-1

Altın Üye
allah razı olsun arkadaşım ,bende yarın sbs de görevliyim.bir yiğenim bugün girdi.diğeride yarın girecek allah yardımcıları olsun selamlar annene selamalr öptüm:)

Amin canım çocuklarda iyice strese girdiler benim yeğen iki dündür bayağı bir sıkıntıda inşallah sınavda heyecanlanmaz Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah iyi bir yere girerler haklarında ne hayırlı ise Rabbim en hayırlısını nasip etsin Rabbim inşallah.Ablamda bu hafta görevli değilmiş haftaya inşallah benim ablamda kimya öğretmenliği yapıyor.Allah güç kuvvet versin inşallah.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Canım annemimde sana selamı var annemde seni tanımadan seni çok seviyor benim gibi sende benim için çok değrli bir arkadaş dost kardeşsin canım benim Allah her zaman iyi insalarla karşılaştırsun inşallah.kendine iyi bak herşey gönlümüzce olsun öptüm:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt