Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Arzu kardeşim yukarıda sana yazdığı mesajı okudun mu?

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(Mehmet)
Niyeti(İçinde blunduğu sıkıntılardan tez zamanda kurtulup selametine çıkmak eşinin attığı iftiradan kurtulup bulunmuş olduğu hapishane ortmanından hayırlısıyla kurtulmak kötülerin şerlerinden korunmak, hayırlısıyla işe girmesi,halasının içinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılardan kurtulması selameti için, bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü selameti iki cihan saadetine nail olmak için)
1.gncl............................2
2.kardele.......................1
3.ceylantur....................1
4.sıla1...........................1
5.ayse64.......................1
6.hanife deniz................1
7.fatoss.........................1
8.ykp038.......................1
10-leyla(gül hülya ve ablasının yerine)....3(okundu)
11-lale&gül....................1
12-Burcu.......................1
13-kördüğüm.................1
14-Zühre......................1
15-arzu74......................2

Okunan:18
kalan:3

Allah kabul etsin...(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
sıradaki kardeşim için 1 yasin okudum. Allah kabul eylesin inşallah.

evo84

Kayıtlı Kullanıcı
1 adet bende sıradaki kardeşim için okudum

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
arzucum sana yazdığım mesaj önceki sayfada bilgilerine.
sevgilerimle :)

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
tşkler :)
işimiz çok zor dediğin gibi cnm.
yalan dolan herşey var.
edepli insan yok malesef.
lojmandaki sorunlardan sonra resepsiyon personeli ile konuştum. edepli insan arıyorum ya. ne biçim insan bunlar dedim.
dediler ki "edepli insanı yanlış yerde arıyorsun"
gerçekten de nadir temiz insan bulmak!

doğru edepli ve düzgün insanlarla karşılaşmak zor.allahım hepimizi dedikoducu,riyakar,laf taşıyan,hayırsız insanlarla arkadaşlıktan korusun.allah yardımcımız olsun.öptüm selamlar

fatoss

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar yasinlerimi bitirdim duayada amin dedim rabbim inşallah dualarımız kabul eder.
yeni listeye katılmak isterdm ama katılamayacağım kimseninde hakkını yemek istemiyorum çünkü duaya çok katılamayabilirim

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.Hoş geldinizi üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah.Tamam kardeşim sizide ekliyorum sıradaki kardeşimize kaç tane Yasin okursanız artık Allah kabul etsin.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

ALLAH razı olsun amin inşaALLAH teşekkür ederim . Peki ben okurum okudukça yazarım ilginiz için teşekkür ederim dualarınız içinde ALLAH razı olsun sizinde herşey gönlünüzce olsun inşaALLAH seLam ve duayla....

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Selam aleyküm canım Allah kolaylık versin turizmde çalışmayı düşünmüyorum annem izin vermez zaten annem rahatsız evde sadece ikimiz varız olmasaydık bile yine izin çıkmazdı bende istemem zaten senin meslek en güzel meslek canım ablamda öğretmen zaten bende bir ara 3 yıllık ücretli öğretmenlik yapmıştım ama şu anda çalışmıyorum.Aradan uzun zaman geçti liseden ama en sonki kpss'ye girdim(o dönem annemin rahatsız olduğu zamana geldi çok uzun mevzu ama annem ben 3 yaşındayken komşumuzun tüpü patladı çok şiddetli derecede yandı 1 yıl hastanede yatmış 1 yılda evde tam hatırlamıyorum ama aradan çok uzun zaman geçmiş birde küçük olunca annemin ayakları komle pantolan şeklinde yanıklar işte 2 sene önce doktor ayaklarındaki yarlardan dolayı kötü hastalıktan şüphelendiler biobsi ameliyat oldu çok şükür korktuları gibi olmadı haliyle o ara sınava fazla vakit ayırmadım ama annemin sağlığı hayatta olması dünyalara değer)çok yüksek puanım yok idare eder ama yerleşemedim bir yere canım hayırlısı olsun aslında zamanında yanlış tercih bölüm seçmeseydim şimdi çok güzel bir öğretmenlik mesleğim olacaktı ama nasipte yokmuş hayırlısı olsun Allah başka hayırlı kapılar açmak yaşamımıza bir düzen vermek hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
Canım son zamanlarda halsizlik yorgunluk oluyor bazen tansiyonum çok düşüyor hassas bir insan olduğum için son zamanlarda yaşadığımız sıkıntılardan ölüm olaylarından dolayıda daha çok hasta oluyorum vücüt direnci zayıfladı herhalde ayrıca canım sıkıldığı zaman başım çok şiddetli ağrıyor öyle:( Allah beterin beterinden korusun Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonuz şükürler olsun Allah bundan geriye bırakmasın hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.

geçmiş olsun arkadaşım .allah sıkıntılarımızı hafifletsin,işlerimizi kolaylaştırsın inşallah.hakkına hayırlısı ne ise o olsun.halsizlik için b 12 vitaminin ölçümünü yaptır.bol bol taze sebze ve ye.allahım şifalar versim.öprüm arkadaşım.annenin ellerinden öperim selamlar

leyla-1

Altın Üye
sıradaki kardeşim için 1 yasin okudum. Allah kabul eylesin inşallah.

1 adet bende sıradaki kardeşim için okudum

1 yasin okundu selam ve dua ile

s.a arkadaşlar yasinlerimi bitirdim duayada amin dedim rabbim inşallah dualarımız kabul eder.
yeni listeye katılmak isterdm ama katılamayacağım kimseninde hakkını yemek istemiyorum çünkü duaya çok katılamayabilirim

ALLAH razı olsun amin inşaALLAH teşekkür ederim . Peki ben okurum okudukça yazarım ilginiz için teşekkür ederim dualarınız içinde ALLAH razı olsun sizinde herşey gönlünüzce olsun inşaALLAH seLam ve duayla....

geçmiş olsun arkadaşım .allah sıkıntılarımızı hafifletsin,işlerimizi kolaylaştırsın inşallah.hakkına hayırlısı ne ise o olsun.halsizlik için b 12 vitaminin ölçümünü yaptır.bol bol taze sebze ve ye.allahım şifalar versim.öprüm arkadaşım.annenin ellerinden öperim selamlar

Selam Aleyküm kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar Yasin'ler,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye

Aleyküm Selam canım Allah razı olsun Alalh kabul etsin listeye ekleyim sizi müsait olduğunuz zaman okuyabilirseniz okursunuz biliyorsunuz burda bir karşıklık beklemeden Allah rızası için okuyoruz ve Allah rızası için birbirimize yardım ediyoruz Alalh rızası için birşeyler yapabiliyorsak ne mutlu bizlere.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Çok sağol canım Amin Allah razı olsun cümlemizinde inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bol bereketli sağlıklı huzurlu mutlu hayırlı günler nasip etsin Rabbim sevdiklerimizle ailemizle hep beraber inşallah.Tamam canım hangi bölüme gitmem gerekiyor.Bu arada farnjitimde vardı boğazım iyice gitti birde öksürük oldum üşütme soğuk algınlığından değil ama nasıl oldu anlamadım canım:(
Amin canım Alalh seninde o güzel gönlüne göre versin canım Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Anneminde selamı var:)Selam ve dua ile Alalh'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun bende öpüyorum canım kendine iyi bak:)

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(Mehmet)
Niyeti(İçinde blunduğu sıkıntılardan tez zamanda kurtulup selametine çıkmak eşinin attığı iftiradan kurtulup bulunmuş olduğu hapishane ortmanından hayırlısıyla kurtulmak kötülerin şerlerinden korunmak, hayırlısıyla işe girmesi,halasının içinde bulunduğu maddi manevi sıkıntılardan kurtulması selameti için, bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü selameti iki cihan saadetine nail olmak için)
1.gncl............................2
2.kardele.......................1
3.ceylantur....................1
4.sıla1...........................1
5.ayse64.......................1
6.hanife deniz................1
7.fatoss.........................1
8.ykp038.......................1
10-leyla(gül hülya ve ablasının yerine)....3(okundu)
11-lale&gül....................1
12-Burcu.......................1
13-kördüğüm.................1
14-Zühre......................1
15-arzu74......................2
16-Eftalyasun.................1
17-evo84.......................1
18-kardelen1711............1

Okunan:21
kalan:00

Allah kabul etsin...(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)

leyla-1

Altın Üye
Allah rızası için hidayete ermek(Bütün çocukların hidayete ermeleri bütün kötülüklerden korunmak bütün girecekleri sınavlarda bol bol zihin açıklığı başarılı olmaları anne babasına karşı itaatli salih evlatlar olararak dini bütün olarak yetişmeleri, bütün kardeşlerimizin dualarını kabulü iki cihan saadetine nail olmak için.

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah

leyla....................................3(okundu)+2

okunan:5
kalan:16

Allah kabul etsin(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)

fatoss

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar bende okudum bitirdim ve duayada amin dedim.rabbim dualarımız kabul etsin.

Beautiful_1064

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..Allah okunan Kur'anlar Yasin'ler,dualar yüzü gözü hürmetine Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

ALLAH razı olsun mübarek duanız için ağzınıza sağlık RABBİM sizin için herşeyin hayırlısını nasip etsin İNŞAALLAH
ben sıradaki kardeşimiz için okudum ALLAH yar ve yardımcısı olsun....

leyla-1

Altın Üye
2 adet okundu selam ve dua ile

s.a arkadaşlar bende okudum bitirdim ve duayada amin dedim.rabbim dualarımız kabul etsin.

ALLAH razı olsun mübarek duanız için ağzınıza sağlık RABBİM sizin için herşeyin hayırlısını nasip etsin İNŞAALLAH
ben sıradaki kardeşimiz için okudum ALLAH yar ve yardımcısı olsun....
Amin Amin Amin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt