Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
okunan kişi(burcu)
Niyeti(günahlarımızın affı Rabbimin hakkımızda en hayırlısını vermesi (evlat ve iş konusunda) anneminve babamın hastalıklarının şifa bulması için, dualarımızın kabulü iki cihan saadetine nail olmak için)
1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
10-leyla(gül hülya ve zeynep'in yerine)....3
11-lale&gül.......................1
12-Burcu..........................1
13-kördüğüm.....................1
14-leyla arkadaşı................2

okunan:18
kalan:3

Allah kabul etsin...(Müsait olan kardeşlerim listeyi düzenlermisiniz lütfen)

işriraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(

leyla-1

Altın Üye
selamun aleyküm 1 tane yasin okudum selam ve dua ile

Aleyküm Selam canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
okunan kişi(burcu)
Niyeti(günahlarımızın affı Rabbimin hakkımızda en hayırlısını vermesi (evlat ve iş konusunda) anneminve babamın hastalıklarının şifa bulması için, dualarımızın kabulü iki cihan saadetine nail olmak için)
1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
15-kardelen1711................1

okunan:19
kalan:2

işriraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
okunan kişi(burcu)
1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1

okunan:19
kalan:2

iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
selamunaleykum leylacım :)
36 numaradaki ayşe abla 4 yasin okudu. bilgilerine...
öpüyorum kocaman :H

kalbiminurlandır

sıradaki kardeşimiz için de 3 tane alıyorum
Allah kabul etsin niyetlerini
:H

leyla-1

Altın Üye
selamunaleykum leylacım :)
36 numaradaki ayşe abla 4 yasin okudu. bilgilerine...
öpüyorum kocaman :H

sıradaki kardeşimiz için de 3 tane alıyorum
Allah kabul etsin niyetlerini
:H

Bende okudum.allah kabul etsin.selametle kalın.

Aleyküm Selam canım kardeşlerim Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim..
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
21-gülüm.se (Rabbim içinde bulunduğu sıkıntılardan hayırlısıyla refaha kavuşmasu,günahlarının affı, dualarının kabulü,nişa ile huzurlu bir yuva kurmak, bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü iki cihan saadetine nail olmak için)

22-gncl(1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc)

23-elifimbenim(ALLAHIM.çocuklarıma hayırlı bir evlilik evlatlar sağlık ve imanlı bir yaşam diliyorum.dünyadaki tüm hastalara şifa derlilere deva borçlulara edalar ve sevdiklerine kavuşmasını çocuk isteyenlere hayırlı evlatlar vermesini.benim emeklilik işimin olmasını ve yuvamda çok mutlu olmak sıkıntılerdan kuttulmak huzur içinde yaşamak itiyorum .emekliliğimin olmasını.ve ALLAH nasip ederse kardeşlerimle hacca gitmeyi ve evlatlarımızında doğru yoldan ayrılmamasını ve helal süt emmiş ve dinine bağlı eşler nasip etsin.tüm ölmüşlerimizin mekanları cennet olsun)

24-KÖRDÜĞÜM

25-lale&gül

26-gülkoksam

27-mavci

Allah Celle Celalühu hakkımızda herşeyin hayırlı ve güzel olanını versin...
Allah Celle Celalühu bizleri bir an bile olsa nefsimizle başbaşa bırakmasın...
Allah Celle Celalühu bizlere sağlık, huzur ve mutluluk versin her daim...
Allah Celle Celalühu bizlere saadet-i dareyn nasip etsin inşallah...

28-ayse64(içinde bulunduğumuz sıkıntılardan Allah hepimizi en kısa zamanda kurtarması için)

29-HAVA SİPAHİGİL(yeni aldıkları evin borcunu ödemek . sağlıklı huzurlu bir hayat.çocuklarının işlerinin rastgelmesi ; allah yolunda bir hayat sürmeleri. günahlarımızın affı. iki dünya saadeti. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. Peygamber efendimiz'e komşu olmak)

30-CEMİLE SAYLU(eşini hidayet yoluna döndürsün rabbimiz.
evlatlarının Allah yolunda hayırlı ameller işlemeleri. evin içinde huzur sağlık mutluluk birlik olması.
sevdikleriyle iki cihan saadetine nail olmak. bu dünyadaki işlerimizin yolunda gitmesi. her işte hayrı gözetmemiz. Peygamber efendimize komşu olmak)

31-__henza__(Rabbim hakkımızda hayırlısı versin

32-Zerrin abla(Rabbim hakkında en hayırlısını versin gönül muardının olması bulundukları yerden hayırlısıyla tez zamanda başka yere gitmeleri, maddi manevi sıkıntılardan kurtulması, eşinin kendine ve evine bağlanması başkalarının etkisinde kalmaması için eşinin, Bütün kardeşlerimizin dualarının kabulu bütün yuvalarda huzur mutluluk dirlik düzen, bütün bekarlara hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar, iki cihan saadetine nail olmak için)

33-Ceylantur(herkese sabit birer tane yazılacak)

34-namerve

35-Evo84

36-AYŞE( eşine ve kendine hayırlı bir iş. çocuklarının hayırlı evlatlar olması.iki cihan saadeti. gunahlarının bagıslanması. Ümmeti Muhammedin affı.Peygamber Efendimiz'e komşu olmak)

37-arzu74

38-hafize
Rabbim Okuyanlardan Ve Okumayanlardan Razi Olsun Hep Beraber Kardeşliğe Iştirakiniz Olmasi Temennisiyle Rabbime Emanet Olun
Yasin Suresi Rabbim Okunanlari Eksiksiz Kabul Etsin Amin

NOT:Niyetleri olmayn kardeşlerim niyetinizi yazarmısnız lüften

leyla-1

Altın Üye
okunan kişi(burcu)
1.gncl....2
2.kardele....1(okundu)
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
10-leyla(gül hülya ve zeynep'in yerine)....3(okundu)
16-ayse.............................2

okunan:21
kalan:00

iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(gülüm.se )
Niyeti(Rabbim içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda hayırlısıyla refaha kavuşmasu,günahlarının affı, dualarının kabulü,nişanlısı ile huzurlu bir yuva kurmak darısı bütün bekar kardeşlerimizede inşallah, bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü iki cihan saadetine nail olmak için)

1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
10-leyla(gül hülya ve zeynep'in yerine)....3(okundu)
15-ayse.............................2
16-kalbiminurlandır.............1
kalan:00

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(gncl)
Niyeti(1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc) Bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü selametlerine çıkmaları iki cihan saadetine nail olmak için)

1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
16-kalbiminurlandır.............2
okunan:20
kalan:1

kalbiminurlandır

Okunan kişi(gncl)
Niyeti(1: bu yaşima kadar tum azalarımla bırlıkte işlemiş olduyum gunahlarımın affina..2: peygamber efendımız hz.muhammet (s.a.v) mızın şefaatına naıl olmayı..3: Kazancımın ve malımın helal olmasına ve 3/2 sını allah ve islam yolunda harcamayi ..3: hayırlı ve saliha bır hatunla yuva kurmayi...4: seytanin tuzaklarindan ,nefsın arzularından, kul hakkını yemekten allah(cc) benı ,ailemı, ve tum musluman kardeşlerimi uzak tutup korumasını.. 5: onun rızasını kazanmayı nasıp etsın bana.allah(cc) Bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü selametlerine çıkmaları iki cihan saadetine nail olmak için)

1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
16-kalbiminurlandır.............3
kalan:0

ABLA BEN 3 TANE ALDIM SABAH YAZDIGIMDA.

2SİNİ OKUDUM ŞİMDİ.
KALANI DA OKUYCAN EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH.
OKULA GITMEM GEREKTİ ACiL.
LİSTEDE DÜZELTTİM.
BANA 2 YAZMIŞSIN 3 YAPTIM.
HADİ KAL SAGLICAKLA :H

leyla-1

Altın Üye

ABLA BEN 3 TANE ALDIM SABAH YAZDIGIMDA.

2SİNİ OKUDUM ŞİMDİ.
KALANI DA OKUYCAN EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH.
OKULA GITMEM GEREKTİ ACiL.
LİSTEDE DÜZELTTİM.
BANA 2 YAZMIŞSIN 3 YAPTIM.
HADİ KAL SAGLICAKLA :H

Allah razı olsun canım Allah kabul etsin ben 3 taneyi ekledim ilk 1 taneyi Elmas'a ekledim sayı tamamlanınca kalan 2 taneyi sıradaki kardeşimize ekledim bir bakarsan canım Alalh hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Kolay gelsin Alalh bol bol zihain açıklığı başarı nasip etsin Rabbim herşey gönlünce olsun Allah'a emanet ol:)

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(gncl)

1.gncl....2
2.kardele....1
3.ceylantur......1
4.sıla1.............1
5.ayse64..........1
6.hanife deniz....1
7.fatoss.............1
8.ykp038............1
9.mavci.............1
16-kalbiminurlandır.............2
okunan:20
kalan:1

bursah

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben bu akşam yatsıdan sonra bir yasin okuyabilirim sizin için. Rica etsem benide listeye dahil edebilirmisiniz?

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
niyetim ;Annemle aramızdaki sorunların uyuşmazlıkların gitmesi,arkadaş gibi olabilmek hayırlı evlat olmak,aramızdaki problemlerin çözülmesi buzların erimesi aramıza RABBİMİN sevgi ve saygı koyması muhabbet koyması için olsun

kalbiminurlandır

leyla abla nasıl diyorsan öyledir. kontrole gerek yok :)
teşekkür ederim :H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt