Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
OKUNAN=7-defi:( Yavrularımın sağlıklı hayırlı evlat olmaları ve hayırlı kaderleri olması için.Haticemin meleğimin atamasının hakkında en hayırlı yere olması için.Borç yükünden kurtulup hayırlı bir ev sahibi olup kiracılıktan kurtulmak için.Sağlık huzur mutluluk ve bilhassa Rabbimin rızasına ulaşabilmek için ve gönlümdeki diğer dilekleri için)

sabitler

1.gncl....2
2.kardele....1
3.tek_dileğim...1
4.ceylantur......1
5.sıla1.............1
6.ayse64..........1
7.hanife deniz....1
8.fatoss.............1
9.ykp038............1
10.mavci.............1

kalan............10

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

Esselamûaleykum...Hayırlı Cumalar...

defi kardeşimiz için 1 adet de bana yazın inşallah...
Allah Celle Cellaühu kabul etsin...

lale&gül

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bayağı geç kalmışım yedinci kardeşimdeymiş sıra hala katılamadım benim ismimi rica etsem listeden çıkartırmısınız kul hakkına girmek istemiyorum ben yine katılırım vakit buldukça okumalara inşallah hayırlı cumalar

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bayağı geç kalmışım yedinci kardeşimdeymiş sıra hala katılamadım benim ismimi rica etsem listeden çıkartırmısınız kul hakkına girmek istemiyorum ben yine katılırım vakit buldukça okumalara inşallah hayırlı cumalar
aleyküm selam canım bak sen listeyi al birinci sıradan itibaren okumaya başla müsait oldukça okursun seni sabitlere yazalım böylece kul hakkı da olmaz. illa eş zamanlı gitmek zorunda değilsin. listeden çıkarmaya gerek yok bence.

lale&gül

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam canım bak sen listeyi al birinci sıradan itibaren okumaya başla müsait oldukça okursun seni sabitlere yazalım böylece kul hakkı da olmaz. illa eş zamanlı gitmek zorunda değilsin. listeden çıkarmaya gerek yok bence.

öylede olur ablacım bütün arkadaşlara birertane okurum Allah razı olsun

leyla-1

Altın Üye
Kardelen kardeşe 1 yasin okundu selam ve dua ile

bu yukarıdakilerin hepsi sabit mi anlamadım ben ayşe64 te vardı sabitlerde listede yoktu az önce ekledim

yasin suresi kardesligi icin siradaki kardesimize 2 yasini serif okudum... rabbim kabul eylesin amin.B)

Selamun aleyküm..
Leyla ablaya da kardelen kardeşimize de,
1'er adet yasin suresi okundu inşaallah..
Rabbim kabul eylesinn..

Selamun Aleykum Kardeşim,
Takipte kaçırıyorum,her kardeşim için inş. banada 1 Yasin yazarmısınız.
Selam ve Dua ile

Esselamün Aleyküm bende herkez için birer tane okuyorum liste bende var. sıradan okumaya çalışıyorum İnşALLAH. HAYIRLI CUMALAR...

nhayırlı cumalar 1 tane ben aldım

hayırlı cumalar;
Allaha emanet olun.selametle kalın.
1 adet okudum.Allah kabul etsin.

Benide sabit okumalara eklermisin canım benim.
Her gün allahın izniyle 1 adet okuyacağım.hayırlı cumalar .allaha emanet olun.

defi kardeşimiz için 1 adet de bana yazın inşallah...
Allah Celle Cellaühu kabul etsin...

öylede olur ablacım bütün arkadaşlara birertane okurum Allah razı olsun

Amin Amin Amin
Ve Aleyküm Selam kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Bu aralar mazur görün sık sık siteye giremiyorum ama dualarım sizlerle Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN=7-defi Yavrularımın sağlıklı hayırlı evlat olmaları ve hayırlı kaderleri olması için.Haticemin meleğimin atamasının hakkında en hayırlı yere olması için.Borç yükünden kurtulup hayırlı bir ev sahibi olup kiracılıktan kurtulmak için.Sağlık huzur mutluluk ve bilhassa Rabbimin rızasına ulaşabilmek için ve gönlümdeki diğer dilekleri için)
sabitler

1.gncl....2
2.kardele....1
3.tek_dileğim...1
4.ceylantur......1
5.sıla1.............1
6.ayse64..........1
7.hanife deniz....1
8.fatoss.............1
9.ykp038............1
10.mavci.............1
11-leyla(gül hülya ve zeynep'in yerine)....3
12-Zerrin abla...................1
13-lale&gül.......................1

kalan............5

leyla-1

Altın Üye
Yeni Yasin Listemiz Başlamıştır hayırlara vesile olur inşallah:

1-Handan.....okundu
2-Adem........okundu
3-leyla(arkadaşi)...okundu
4-Eftalyasun...okundu
5-Leyla...okundu(herkese sabit 3tane yazılacak hülya gül ve Zeynep'in yerine)
6-kardelern1711
7-defi
8-Kur'ana sevdalı
9-gül
10-kardele
11-zühre_
12-Zeynep ve bütün sınava girecek kardeşlerimiz için
13-tek_dileğim(herkese sabit bir tane yazılacak)
14-Sıla1(herkese sabit bir tane yazılacak)
15-Özlemx
16-ykp0038 (herkese sabit bir tane yazılacak)
17-hülya
18-hanife deniz(herkese sabit bir tane yazılacak)
19 fatoss(herkese sabit bir tane yazılacak)
20-burcu
21-gülüm.se
22-gncl (herkese sabit üç tane yazılacak)
23-elifimbenim
24-KÖRDÜĞÜM
25-lale&gül
26-gülkoksam
27-mavci
28-ayse64(herkese sabit bir tane yazılacak)
29-HAVA SİPAHİGİL
30-CEMİLE
31-__henza__
32-Zerrin abla
33-Ceylantur(herkese sabit bir tane yazılacak)
34-namerve
35-Evo84

sabitler

1-tek dileğim
2-gncl
3-ceylantur
4-sıla1
5-ayşe64
6-fatoss
7-hanife deniz
8-ykp038
9-lale&gül
10-leyla
11-Zerrin abla
12-Burcu
13-kördüğüm

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
hastalıklar, dedemin vefatı seminer hazırlıkları derken bazı arkadaşlar için almaya yetişemedim ...Şimdide 10 gun sonra 1 ay seminere katılmak için şehir dışında olabilirim Rabbim izin verirse nete girmem cok zor olacagı için

sizden Ricam benide sabitlere alırmısınız

listeyi alıp katılamadıgım arkadaşlarımızda dahil herkese 1 er tane okuyacagım Rabbim izniyle
şimdden teşekkur ederim selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
hastalıklar, dedemin vefatı seminer hazırlıkları derken bazı arkadaşlar için almaya yetişemedim ...Şimdide 10 gun sonra 1 ay seminere katılmak için şehir dışında olabilirim Rabbim izin verirse nete girmem cok zor olacagı için

listeyi alıp katılamadıgım arkadaşlarımızda dahil herkese 1 er tane okuyacagım Rabbim izniyle

Selam Aleyküm canım Allah razı olsun başınız sağ olsun dedinizin mekanı cennet olsun inşallah.Geride kalanlara sabır dayanma gücü hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin Rabbim.
Canım sen hiç üzülme ne zaman müsait olursa öyle sıkıntı yapma kendine olur mu canım Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin dualarını kabul etsin Rabbim hayırlısıyla inşallah.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
canım ablacım ve aleykum Rabbim razı olsun ettiğin o dualar bütün ölmüşlerimizin ruhunada gitsin
candanda ötesin ablacım herzaman....
İnşallah bugun ikindi namazından sonra yavas yavas başlayacagım listedeki arkadaşlarımız için okumya
seni cok seviyorum Rabbimeemnaetsin selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
1 tane okudum selam ve dua ile

Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Bu aralar mazur görün sık sık siteye giremiyorum ama dualarım sizlerle Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
canım ablacım ve aleykum Rabbim razı olsun ettiğin o dualar bütün ölmüşlerimizin ruhunada gitsin
candanda ötesin ablacım herzaman....
İnşallah bugun ikindi namazından sonra yavas yavas başlayacagım listedeki arkadaşlarımız için okumya
seni cok seviyorum Rabbimeemnaetsin selam ve dua ile

Amin
Allah razı olsun canım benim sende müsait olduğun zamanlarda okursun öyle düşünme sıkıntı yapma hepimizin biliyorsun her türlü sorunlar sıkıntılar çıkıyor her zaman dualara katılmama durumlarımız oluyor ne zaman müsait olursak artık tamam mı canım benim.Bende seni çok seviyorum bitanem.
Deden içinde dua ediyorum Allah kabul etsin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN=7-defi Yavrularımın sağlıklı hayırlı evlat olmaları ve hayırlı kaderleri olması için.Haticemin meleğimin atamasının hakkında en hayırlı yere olması için.Borç yükünden kurtulup hayırlı bir ev sahibi olup kiracılıktan kurtulmak için.Sağlık huzur mutluluk ve bilhassa Rabbimin rızasına ulaşabilmek için ve gönlümdeki diğer dilekleri için)

sabitler

1.gncl....2
2.kardele....1
3.tek_dileğim...1
4.ceylantur......1
5.sıla1.............1
6.ayse64..........1
7.hanife deniz....1
8.fatoss.............1
9.ykp038............1
10.mavci.............1
13-lale&gül.......................1
14-Burcu...........................1
14-kardelen1711................1

kalan............3

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım benide sabitlere alırmısın sınavlarım var onlara asıldım on iki gün var.bide siteye ulaşamıyorum hata veriyor.işte bu yüzden sen benide sabitlere 1 adet okumak üzere eklersen çok iyi olur.aklım burda kalıyor.sınavlrdan sonra toplu olarak okuycam inşALLAH.
defi arkadaşımızda dahil bundan sonraki herkese 1 adet ablacım tamm.çok teşekkür ederim şimdiden ALLAH cc yardımcımız olsun

evo84

Kayıtlı Kullanıcı
bende sıradaki kardeşim için 2 tane okudum.Allahım kabul etsin inşallah.

leyla-1

Altın Üye
ablacım benide sabitlere alırmısın sınavlarım var onlara asıldım on iki gün var.bide siteye ulaşamıyorum hata veriyor.işte bu yüzden sen benide sabitlere 1 adet okumak üzere eklersen çok iyi olur.aklım burda kalıyor.sınavlrdan sonra toplu olarak okuycam inşALLAH.
defi arkadaşımızda dahil bundan sonraki herkese 1 adet ablacım tamm.çok teşekkür ederim şimdiden ALLAH cc yardımcımız olsun

bende sıradaki kardeşim için 2 tane okudum.Allahım kabul etsin inşallah.

sıradaki kardeşime 1 tane okudum selam ve dua ile
Amin
Selam Aleyküm kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

1.gncl....2
2.kardele....1
3.tek_dileğim...1
4.ceylantur......1
5.sıla1.............1
6.ayse64..........1
7.hanife deniz....1
8.fatoss.............1
9.ykp038............1
10.mavci.............1