Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

ayse64

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kusura bakmayın bende karıştırdım liste başka tarafta okumalar başka tarafta galiba Handan arkadaş için bende okudum ama listenin yapıldığı yere yazdım burda göremedim okuduklarımızı buraya mı yazacağız her gün Allah cellü celalühü izin verdiği müddetce 1 tane okuyorum cevap yazarsanız okuduklarımı oraya bildiririm selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Selamun aleyküm kardeşim. Ben de Yasin alıyorum. Yarın okuyacağım inşaallah..
Rabbim kabul eylesin. Handan ablamızın dualarını hayırlısıyla kabul eylesin inşaallah

1 tanede ben aldım Rabbim kabul eylesin

sanırım son bi tane kalmış handan kardeşimiz için onuda ben okumak istiyormu İNŞALLAH. RABBİM gönlüne göre versin İNŞALLAH. Hayırılı günler

adem kardeşim için 1 yasin okudum rabbim kabul etsin

aaa başlamışız handan kardeşime yetişemedim.sıraki kardeş için 1 adet aldım

sırada kim olursa bende 1 tane okuyayım

selamün aleyküm kusura bakmayın bende karıştırdım liste başka tarafta okumalar başka tarafta galiba Handan arkadaş için bende okudum ama listenin yapıldığı yere yazdım burda göremedim okuduklarımızı buraya mı yazacağız her gün Allah cellü celalühü izin verdiği müddetce 1 tane okuyorum cevap yazarsanız okuduklarımı oraya bildiririm selam ve dua ile
Amin
Ve Aleyküm Selam kardeşlerim Allah hepinizden binlerce kez razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Okunan kişi(Handan)
Niyeti(Gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim oğluyla birlikte Manisa'ya baba evine dönmek nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)
Bismillahirrahmannirrahim

leyla...........................................2
leyla(arkadaşı)..............................2
Adem..........................................1
gncl............................................3
mavci..........................................1
fatoss..........................................1
kardelele.......................................1
gülüm.se........................................1
leyla(handan hülya gül yerine).............3
gncl.............................................. ..3
tek_dileğim....................................... .1
burcu.................................................1
yakup0038...........................................1
kardelen1711........................................1
ayse64................................................1
kalbiminurlandır......................................1

Allah celle celalühu kabul eylesin.

__henza__

Kayıtlı Kullanıcı
ben Handan kardeşimiz içinokumak istiyorum Allah nasip ederse birazdan çıkacağım yatmadan 1 adet okurum inşAllah

leyla-1

Altın Üye
Okunan Kişi(Adem)
NİYETİ(Gönül muradının dualarının kabulü kendinin ve ailesinin içinde bulundukları sıkıntıladan kurtulmak hayırlı rızk iş kaplarının açılması işe girmesidoğan bebeği ve eşiyle bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)
leyla.........................1
Adem........................1
fatoss........................1
kördüğüm....................1
__henza__...................1
ayse64........................1
gncl.............................3

okunan:9
kalan:12

Allah kabul etsin(Müsait olan kardeşim listeyi düzenler mi?)

leyla-1

Altın Üye
ben Handan kardeşimiz içinokumak istiyorum Allah nasip ederse birazdan çıkacağım yatmadan 1 adet okurum inşAllah

Handan kardeşimiz bitti kardeşim Adem kardeşimde sıra Allah razı olsun Allah kabul etsin.Sizde listede değilseniz ekleyeyim sizi:)

leyla-1

Altın Üye
Listede adı olun niyetleri olmayan kardeşlerim niyetlerinizi yazarmısınız lütfen Allah kabul etsin.

__henza__

Kayıtlı Kullanıcı
pek iAdem kardeşimize okuyayım bende Allah razı olsun
benidelisteye eklersen sevinirim niyetim yRabbim hakkımızda hayırlısı versin sadece bu

leyla-1

Altın Üye
pek iAdem kardeşimize okuyayım bende Allah razı olsun
benidelisteye eklersen sevinirim niyetim yRabbim hakkımızda hayırlısı versin sadece bu

Tamam kardeşim ekliyorum Allah razı olsun Allah kabul hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

leyla-1

Altın Üye
Okunan Kişi(Adem)
NİYETİ(Gönül muradının dualarının kabulü kendinin ve ailesinin içinde bulundukları sıkıntıladan kurtulmak hayırlı rızk iş kaplarının açılması işe girmesidoğan bebeği ve eşiyle bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin Rabbim bütün kardeşlerimizin dualarının kabulü Peygamber Efedimizin Şefaatine ve iki cihan saadetine nail olmak)

okunan:9
kalan:12

leyla-1

Altın Üye
Listede adı olup niyetleri olmayan kardeşlerim niyetlerinizi yazarmısınız lütfen Allah kabul etsin.

gncl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.gencallarinsaat.com
leyla abla ben bıraz gecıktım sanırım ama sayfayı bır turlu bulamamiştım ozur dılerım ....ilk sira handan kardeşimızındı ve ben bunu farkedemedım ancak adem kardeşimıze sıra gecınde farkettım ama ben daha yenı okudum handan kardeşimız ıcın inşallah sakatlamamişizdır handan kardeşimızın nıyetını hakkınızı helal edın ....

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
leylacım selamün aleyküm canım nasılsın?

Adem kardeşim için bir yasin okudum Allah celle celalühü kabul etsin.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Okunan Kişi(Adem)

sıla1...........................1( okundu)

okunan:10
kalan:11

leyla-1

Altın Üye
leyla abla ben bıraz gecıktım sanırım ama sayfayı bır turlu bulamamiştım ozur dılerım ....ilk sira handan kardeşimızındı ve ben bunu farkedemedım ancak adem kardeşimıze sıra gecınde farkettım ama ben daha yenı okudum handan kardeşimız ıcın inşallah sakatlamamişizdır handan kardeşimızın nıyetını hakkınızı helal edın ....

Selam aleyküm kardeşim Allah razı olsun sizinde emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim ecrini her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.Estağfirullah kardeşim önemli değil rahat olun siz:)
Helal olsun kardeşim ne demek Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ablacıgım bende adem kardeşimiz için 1 yasini şerif alarım...
allah c.c kabul etsin inşallah..
hayırlı akşamlar..

leyla-1

Altın Üye
leylacım selamün aleyküm canım nasılsın?

Adem kardeşim için bir yasin okudum Allah celle celalühü kabul etsin.

Amin
Allah raz olsun canım çok şükür iyiyim kardeşimin düğünü bitti ama düğünden sonra dayım hastalandı 15 gündür onunla ilgileniyoruz annem ilgileniyor ama annemde rahatsız dayımın durumu hiç iyi değil bugün hastaneye gittim yarın için randevu aldım Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin Rabbim bütün hastalarımızada inşallah.Sen nasılsın canım?
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inş.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inş.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm ablacıgım bende adem kardeşimiz için 1 yasini şerif alarım...
allah c.c kabul etsin inşallah..
hayırlı akşamlar..

Amin
Ve Aleyküm Selam canım Allah razı olsun emeklerinize gönlünüze sağlık Rabbim mükafatını her iki dünyada kat kat vermek nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı akşamlar canım.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt