Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

ftmzhr

Kayıtlı Kullanıcı
1 yasin akşam 1 yasin de yrn sabah okumak üzere alıyorum. okudukça mı bildirelim yoksa okumak üzere mi alalım, hangisinin tercih edildiğini söylerseniz sevinirim. selametle...

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
OKUNAN24-mine35
NİYETİ(ALLAHım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eylesin,hakkımda olanı gönlüme razı eylesin hayırlı şifalar için)

leyla............................................. ......3
leyla(hülya ve Seher ablanın yerine)..........2
müzeyyen abla.......................................2
elifimbenim....................................... ......3
sevgipınarıözlem.................................. ......3- okundu + 3 okundu
fatmaşen.......................................... ........3
kalbiminurlandır.............................. .........1-okundu+5
Emine-emel...................................... .......4- okundu
kardele........................................... . ..........2-okundu
deniz yıldızı........................................... ...2
Eftalyasun........................................ ........1 okundu
ftmzhr.......................................................1+1

okunan:36
kalan: 5

ALLAH kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
1 yasin akşam 1 yasin de yrn sabah okumak üzere alıyorum. okudukça mı bildirelim yoksa okumak üzere mi alalım, hangisinin tercih edildiğini söylerseniz sevinirim. selametle...

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH kabul etsin ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.Hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olur inşallah istediğiniz gibi okuyabilirsin kardeşim bizlerde sayı alıp sonra okuyoruz önemli değil Allah kabul etsin:)
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
1 adet okuyacağım.allah kabul etsin.selametle kalın.

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
OKUNAN24-mine35
NİYETİ(ALLAHım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eylesin,hakkımda olanı gönlüme razı eylesin hayırlı şifalar için)

kalbiminurlandır.............................. .........1-okundu+5
ftmzhr............................................ ...........1+1
kardelele....................................................1

okunan:37
kalan: 4

ALLAH kabul etsin

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
OKUNAN24-mine35

kalbiminurlandır.............................. .........6-okundu + 4
ftmzhr............................................ ...........1+1
kardelele......................................... ...........1

okunan: 41
kalan: 0

ALLAH kabul etsin

25-aglayan karanfil
niyeti : (Rabbimin istedigi gibi kul olmak.imanlı ölüp efendimize komşu olmak.dünyadada hayırlı dostluk ve yuva kurmak.hertürlü felaketten korunmak,maddi,manevi kazanç,eşimle arama aşk,muhabbet,saglıklı imanlı bir nesil için)

toplam....10
kalan.......31

ayse.20

Kayıtlı Kullanıcı
eftalyasun kardeşim benide listeye alırmısın ayrıca 1 tanede yasin alıyorum onu okuduktan sonra yine alırım inşallah
sevgiyle kalın...

eylulll

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar beni de listeye alır mısın Niyetim: huzur, iman dolu bir yuvada hayırlı sağlıklı iman dolu evlat sahibi olabilmek, hayırlısıyla dualarımın kabulu için.eşimin sağlığının yerinde olması başımdan eksik olmaması hayırlı kazançlar sağlamamız için.

Bu arkadaş için bir tane de yasin okumak istiyorum inşallah

eylulll

Kayıtlı Kullanıcı
ben 1 adet yasinimi okudum Allah kabul etsin inşallah tekrar okuyunca söylerim. Allah hepinizden razı olsun

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
1 yasini şerif okudum.allah kabul etsin.

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
25-aglayan karanfil
niyeti : (Rabbimin istedigi gibi kul olmak.imanlı ölüp efendimize komşu olmak.dünyadada hayırlı dostluk ve yuva kurmak.hertürlü felaketten korunmak,maddi,manevi kazanç,eşimle arama aşk,muhabbet,saglıklı imanlı bir nesil için)

leyla.........................................3
müzeyyen abla.................................2
elifimbenim...................................3
ayse.20.......................................1
eylulll.......................................1 (okundu)
eftalyasun....................................1 (okundu)

toplam....13
kalan.......28

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlar beni de listeye alır mısın Niyetim: huzur, iman dolu bir yuvada hayırlı sağlıklı iman dolu evlat sahibi olabilmek, hayırlısıyla dualarımın kabulu için.eşimin sağlığının yerinde olması başımdan eksik olmaması hayırlı kazançlar sağlamamız için.

sanada hayırlı sabahlar kardeşim.
Leyla kardeşimiz listeye sizide ekler.

Eftalyasun

Kayıtlı Kullanıcı
25-aglayan karanfil

toplam....13
kalan.......28

ayse.20

Kayıtlı Kullanıcı
LEYLA KARDEŞİM...
benim niyetim;tez vakitte hayırlı sağlıklı sıhatli,cennet ehlinden olan bir evlat sahibi olmak,ölen bebeğimin ahirette bana şefaatçi olması ve onunla orda buluşmak,ve kurban olduğum rabbimin bana aynı imtihanı tekrar yaşatmaması....
(amin)

kalbiminurlandır

ben 1 adet yasinimi okudum Allah kabul etsin inşallah tekrar okuyunca söylerim. Allah hepinizden razı olsun

1 yasini şerif okudum.allah kabul etsin.
vealeykumselam canım benım
allah kabul etsin inşallah

LEYLA KARDEŞİM...
benim niyetim;tez vakitte hayırlı sağlıklı sıhatli,cennet ehlinden olan bir evlat sahibi olmak,ölen bebeğimin ahirette bana şefaatçi olması ve onunla orda buluşmak,ve kurban olduğum rabbimin bana aynı imtihanı tekrar yaşatmaması....
(amin)

eftalyasun kardeşim benide listeye alırmısın ayrıca 1 tanede yasin alıyorum onu okuduktan sonra yine alırım inşallah
sevgiyle kalın...

leyla ablaya ileteceğim inşallah listeye ekleyecektir

kalbiminurlandır

25-aglayan karanfil

toplam....13
kalan.......28

leyla-1

Altın Üye
41 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ YENİ LİSTE.)

25-aglayan karanfil(Rabbimin istedigi gibi kul olmak.imanlı ölüp efendimize komşu olmak.dünyadada hayırlı dostluk ve yuva kurmak.hertürlü felaketten korunmak,maddi,manevi kazanç,eşimle arama aşk,muhabbet,saglıklı imanlı bir nesil için)

26-can kırıkları: (sevcan ablam için eşiyle arasının düzelmesi hayırlı bir evi olması, eşi ve çocuklarıyla huzurlu ve mutlu olması için ALLAH bütün yuvalarda huzur mutluluk nasip etsin)

27-kelebek1984(Yuvasında huzur mutluluk dirlik düzen geçim kimsenin yuvasını bozmaması gönül muradı ve kötülüklerden korunmak için)

28-ay-ya(gönlümdeki muradın olması için birbirimize karşı ilgili olmak için hayırlı bir iş ve ibadetlerimizin daimi olması için Rabbim razı olsun hepinizden)

29-mesmes(RABBİM, içinde bulunduğumuz sıkıntılardan kurtulalım, reddi miras davamızı kazanalım ve maaşımızı alabilelim, sözlümün işleri yoluna girsin ve hayırlısıyla yuvalarını kurmaları için)

30-EmineEmel(evdeki problemlerimizi çözebilmemiz ,hayırlı bir yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirebilmek için yuvamızın huzuru için işlerimizin hayırlısıyla olması için)

31-sevgipınarıözlem(hayırlı bir kul olmak hayırlı bir eş hayırlı bir yuva.tüm müslüman kardeşlerime....ve inşALLAH okulumu bitirip ilahiyatçı olmak için)
32-descartes_83(gönül muradının olması hayırlı eş hayırlı bir yuva hayırlı çocukalar darısı tüm bekarlara.

33-tayfun niyeti(tüm kullar ailesi ve hayırlı yaşam için)

34-goncagül ataşgon(evlatlarına akıl fikir ve efendilik cümle müslümanlara sonra çocuklarına.ve komşunun ikizleri üniversite sınavına girceklere başarılar için)

35-cakdoc......................ALLAH yolunda imanla olmek, hayirli islama uygun bir hayat surmek, insanlara cok ama cok faydali olabilmek, daha fazla ALLAH peygamber ilim aski ,tez zamanda hayirlisiyla diplomami alabilmek, ailemin benim ve tum sevdiklerimin hakkinda hayirlisi, ...

36-HATUG............hayırlısıyla eşinin geri dönmesi onu eskisinden de çok sevmesi ve ona daha çok bağlanması için, hastalığının tez zamanda iyileşmesi ve eski sağlığına kavuşması için, yaptığı tüm ibadetlerin ve duaların kabul olması ve tüm günahlarının afolması için, ibadetlerini aksatmadan yapabilmesi için...

37-Burcu..niyetim günahlarımın affı Efendimizin şefaatine ve 2 cihan saadetine nail olmam Annemin babamın hastalıklarının şifası ve Hayırlı sağllıklı bir evlat sahibi olabilmek

38-denizyıldızı..niyetim: günahlarımın affedilmesi, gönül muradımın hayırlısıyla olması,
ailem,ben ve tüm isteyen kardeşlerimin kutsal toprakları ziyaret etmesi
ben ve buradaki tüm kardeşlerimin tüm hayır dualarının kabul olması

39-Hülya(içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim yuvasında eşi çocuğu ve ailesiyle huzur mutluluk dirlik düzen geçim nasip etsin Rabbim Hidayete ermek geri namaza başlamak nasip etsin Rabbim. hayırlısıyla açıköğretim sınavlarında başarılı olmak Alalh kimsenin kurulu yuvasını bozmasına fırsat vermesin ALLAH'ın bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak dünya ve ahiret saadetine nail olmak)

40-Seher Abla(içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim hayırlı rızk kapıları açmak elinden aldıkları evni geri almak nasip etsin Rabbim abisinin ve yeğeninin geri evlerine dönmesini nasip et Rabbim ALLAH eşlerini hidayete erdirsin ALLAH sonlarını hayırlara vesile etsin bütün dualarını kabul etsin Rabbim)

41-fatmaşen(rabbimden hayırlı-saglıklı-imanlı-şefkatli-bir evlat sahibi olmak dualarının kabulu için)

42-ayse20(tez vakitte hayırlı sağlıklı sıhatli,cennet ehlinden olan bir evlat sahibi olmak,ölen bebeğimin ahirette bana şefaatçi olması ve onunla orda buluşmak,ve kurban olduğum Rabbimin bana aynı imtihanı tekrar yaşatmaması için)

43-eylulll(huzur, iman dolu bir yuvada hayırlı sağlıklı iman dolu evlat sahibi olabilmek, hayırlısıyla dualarımın kabulu için.eşimin sağlığının yerinde olması başımdan eksik olmaması hayırlı kazançlar sağlamamız için)

44-ALLAH rızasi için hidayete ermek(bütün kardeşlerimizin dualarını kabulü içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup selametlerine çıkmak yaşamlarına bir düzen bir yön iki cihanda saadete ermek için)

ALLAH razı olsun kardeşlerim

leyla-1

Altın Üye
25-aglayan karanfil

toplam....13
kalan.......28

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt