Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
songülmü..diğer kardeşinin ismi aklıma gelmedi..evet aynı köydeyiz canim songül üniversitede şimdi..
:a12: evet ablacım songül. aydın-kuşadasında okuyor. telefonum olmadığı için şuan görüşemiyoruz. en son 2 ay önce görüşmüştük. kardeşi de yeşim. onun okulu yeni bitti. finike de okuyordu. birlikte okuduk liseyi de. ahh ahhh ne günlerdi yaaa :a31: özledim hepsini. görürsen inşAllah selam söyle ablam...
:H

sevgipınarıözlem

Kayıtlı Kullanıcı
:a12: evet ablacım songül. aydın-kuşadasında okuyor. telefonum olmadığı için şuan görüşemiyoruz. en son 2 ay önce görüşmüştük. kardeşi de yeşim. onun okulu yeni bitti. finike de okuyordu. birlikte okuduk liseyi de. ahh ahhh ne günlerdi yaaa :a31: özledim hepsini. görürsen inşAllah selam söyle ablam...
:H

EVET CANIM...KARDEŞİMİN OKUL ARKADAŞI ORTA OKULDAN YEŞİM...SÖYLERİM İNŞALLAH SELAMINI..BAŞIMLA BERABER..:a14:

kalbiminurlandır

14-elifimbenim(kardeşinin kendisinin ve eslerinin hacca gitmesi.cocuklarının imanli allahtan korkan esler nasip etmesini.cocuklarinin iman ve ibadetli yolda gitmelerini,ev almayi.ve tüm müslüman kardeslerimi düsmanlarin elinden rabbimin korumasi.ve dinimizi tüm dünyaya yayilmasi için)

leyla............................3
leyla(gül'ün yerine)........2
müzeyyen....................3
sevgipınarıözlem...........2

OKUNAN....................10
KALAN......................31

ALLAH C.C KABUL ETSİN. İNŞ. OKUYAN OKUMAYANDAN DA ALLAH C.C RAZI OLSUN...

kalbiminurlandır

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Elifimbenim için 7 adet yasin alıyorum .Allah kabul etsin. Gönlü güzel ablacım.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
14-elifimbenim(kardeşinin kendisinin ve eslerinin hacca gitmesi.cocuklarının imanli allahtan korkan esler nasip etmesini.cocuklarinin iman ve ibadetli yolda gitmelerini,ev almayi.ve tüm müslüman kardeslerimi düsmanlarin elinden rabbimin korumasi.ve dinimizi tüm dünyaya yayilmasi için)

sevgipınarıözlem...........2
namerve.....................7

OKUNAN....................17
KALAN......................24

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim allah razı olsun hepinizden sıra bana gelmiş okunan tüm yasinlerimiz inşallah kabul olurcümle kardeşlerimin dileklerini hayırlısıyla kabul eder rabbim allaha emanet olun

kalbiminurlandır

selamün aleyküm kardeşlerim allah razı olsun hepinizden sıra bana gelmiş okunan tüm yasinlerimiz inşallah kabul olurcümle kardeşlerimin dileklerini hayırlısıyla kabul eder rabbim allaha emanet olun
vealeykumselam güzel ablamız.
ecmain olsun inşAllah. Rabbimiz cennette kavuştursun bizleri inşALLAH.
selametle kalasınız.
selamunaleykum....:H

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
vealeykumselam güzel ablamız.
ecmain olsun inşAllah. Rabbimiz cennette kavuştursun bizleri inşALLAH.
selametle kalasınız.
selamunaleykum....:H
AMİİİİİİİİİİİİİN cümlemizi canım rabbım inşallah kuran nuruyla aydınlatır kabrimizi ve cennetine bizleri almayı nasıp eder :a07::a07::a07: dua larımdasın hepınız
allaha emanet olun

sevgipınarıözlem

Kayıtlı Kullanıcı

amin inşallah ablacım...:a15: rabbim cümlemizden razı gelir inşallah...dualarımız kabul olur inşallah..:a07::a07::H

sevgipınarıözlem

Kayıtlı Kullanıcı
aldığım 2 yasini okudum inşallah.......ve 2 tane daha alıyorum bunlarıda okundu yazın inşallah.......selam la dua ile..

sevgipınarıözlem

Kayıtlı Kullanıcı
son aldığım iki yasini de okudum...sanırım kim se girmedi bugün...hayırdır inşallah....
selam la dua ile

kalbiminurlandır

sevgipınarıözlem...........4 (OKUNDU) + 2
namerve.....................7
Can kırıkları...............1 (okundu)
can kırıkları sözlüsü....1 (okundu)

OKUNAN....................23
KALAN......................18

kalbiminurlandır

aldığım 2 yasini okudum inşallah.......ve 2 tane daha alıyorum bunlarıda okundu yazın inşallah.......selam la dua ile..

son aldığım iki yasini de okudum...sanırım kim se girmedi bugün...hayırdır inşallah....
selam la dua ile
Rabbimiz cc kabul eylesin ablam inşAllah.
benim pc serviste o yüzden sık giremiyorum. kardeşimden notebookunu ödünç aldım da öyle giriyorum. inşAllah pazartesi gelecek pc.
rağbet görmüyor konumuz, kimse uğramamış. belki de bugün pazar diye. herkes tatilde :(

sevgipınarıözlem

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbimiz cc kabul eylesin ablam inşAllah.
benim pc serviste o yüzden sık giremiyorum. kardeşimden notebookunu ödünç aldım da öyle giriyorum. inşAllah pazartesi gelecek pc.
rağbet görmüyor konumuz, kimse uğramamış. belki de bugün pazar diye. herkes tatilde :(

inşallah ablam rabbim kabul eder....evet bugün kimse gelmedi...ama olsun...:H
:a07: kucak dolusu selam sana..ablacım

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ayşe kardeşim vallha çok yoğunum siteye bile nasıl giriyorum bilemezsin.....özürdilerim yine yanlız bırakıyorum seni ya....hakkını helal et ben 1 adet alayım okundu yaz belki yine giremeyebilirim....1 adette sözlüm okuycak onuda okundu yaz

kalbiminurlandır

selamun aleyküm ayşe kardeşim vallha çok yoğunum siteye bile nasıl giriyorum bilemezsin.....özürdilerim yine yanlız bırakıyorum seni ya....hakkını helal et ben 1 adet alayım okundu yaz belki yine giremeyebilirim....1 adette sözlüm okuycak onuda okundu yaz
VEALEYKUMSELAM ablam.
ne özürü Allah aşkına. kim musait olursa güncel tutar listeyi ablam.
ben de giremedim doğru dürüst konumuza dün ve bugün.
acil okunacak olan duaları zikirleri aldım ve cıktım anca.
çalışıyorum işler de yoğun maşaAllah inşAllah böyle devam eder.
ekliyorum listeye ablam. Rabbimiz cc razı olsun sizlerden inşAllah.

inşallah ablacım.....okuyalım...inşallah...bana iki tane daha yaz inşallah.....:a07::a07: rabbim cümlemizden razı gelir inşallah.....:H
amin ablam inşAllah
ekliyorum listeye ben de yavaş yavaş çıkayım.
sabah erken kalkıyorum..
sealmetle hayırlı geceler...H

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt