Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
selamün aleyküm kardeşim 10 tane ben okurum ALLAH kabul ederse
vealeykumselam.
ALLAH cc razı olsun sizden inşALLAH.
Rabbim hayır kapıları açsın size ve sevdiklerinize.
kötülüklerden korusun.
Paygamberimize komşu olmayı nasip eylesin
selam ve dua ile...B)

---------------------------------------

13-gül
(gönül muradının olması, içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için, hayırlısıyla kadrosonu alması, kendinin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş, hayırlı çocukları olması, yaşamına bir düzen bir yön versin Rabbim)

kalbiminurlandır............2
IMEN............................2 (okundu)
hatug...........................1 (okundu)
kardelele......................1 (okundu)
lightblack.....................10
deniz yıldızı...................1

toplam : 17
kalan : 24

ALLAH cc kabul etsin.
ALLAH C.C RAZI OLSUN HERKESTEN

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Müsait olan kardeşim listeyi güncellermisiniz?)

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm.Havva kardeşim için almış olduğun 4 yasin okunmuştur.Allah kabul etsin.Gül kardeşim içinde 5 adet yasin alıyorum eklersen sevinirim.Allaha emanet ol.

kalbiminurlandır

13-gül
(gönül muradının olması, içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması için, hayırlısıyla kadrosonu alması, kendinin ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş, hayırlı çocukları olması, yaşamına bir düzen bir yön versin Rabbim)

namerve......................5

toplam : 22
kalan : 19

ALLAH cc kabul etsin.

Selamün Aleyküm.Havva kardeşim için almış olduğun 4 yasin okunmuştur.Allah kabul etsin.Gül kardeşim içinde 5 adet yasin alıyorum eklersen sevinirim.Allaha emanet ol.
vealeykumselam kardeşim :)
Amin Allah cc kabul buyursun inşAllah.
selametle ... B)

kalbiminurlandır

selamunaleykum rahmetullahi ve berekatühü leyla ablacım
benim niyetimi değiştirebilir misin listede?

niyetim; sevdiğimle iki cihan saadetine ermek. peygamber efendimize komşu olmak. sevdiklerimle ve ailemle birlikte salih ve saliha kullardan olmak.
ümmeti Muhammedin kurtuluşa ermesi. nesibe hocamın bebeğinin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi hayırlı bi evlat olması İNŞALLAH

selam ve dua ile inşALLAH.
sevildiğiniz hep aklınızda olsun :H

kalbiminurlandır

leyla ablacım sen yokken listeyi kontrol etmeye çalıştım biraz.
inşAllah bi hatam kusurum olmamıştır.
selam ve dua ile... :H

B)

leyla-1

Altın Üye
leyla ablacım sen yokken listeyi kontrol etmeye çalıştım biraz.
inşAllah bi hatam kusurum olmamıştır.
selam ve dua ile... :H

B)

Selam Aleyküm canım Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Rabbim her iki dünyada kat kat mükafatını vermek nasip etsin Rabbim. Canım bugünler rahatsızım he gün doktora gidiyorum dünde kısa bir ara duaları yapmak için girdim ama hemen geri çıktım canım senden uzak başım çok ağrıdı dün oruç tutayım dedim nerdeyse bir kere olduğum gibi acillik olacaktım geçen senelerde üç aylarda oruç tuttum başım çok fena ağrıdı orucu açamadan direk acile gidip serum iğne vuruldum bu seferde öyle olacağım diye korktum çok şükür gece iyi oldum canım Allah'ın izinyle ibadetlerimi yapabildim. Bu aralar sıkıntılarda çok birde misafirlerimiz var canım ondan rahatsızda olunca bu aralar sık sık giremiyorum Allah hepinizden binlerce kez razı olsun beni aratmıyorsunuz canım daha ne kusuru canım olur mu öyle şey emeklerinize sağlık daha ne isteyeyim sizlerden.Canım 6.sırada şükran kardeşimi yanlışlıkla hep beraber okunanlar arasına almışız onuda araya ekleyeceğimde nasıl olacak sırası öndeydi bir fikir verirmisiniz nereye ekleyeyim kardeşimizin sıkıntıları olduğu için girememiş:(
Canım niyetini ekleyeceğim şimdi çıkıyorum sonra eklerim olur mu canım.
Kız kardeşim için benim adıma 3 tane müzattey ablaya 2 tane Zeynep 1 tane nur ablam'a da 1 tan okundu yazarmısın canım sana zahmet ben çıkıyorum yoksa eklerdim kardeşlerimizede tek tek cevap vermedim sonra onlarada mesaj yazarım Allah hepinizden binlcerce kez razı olsunbu mübarek günlerin yüzü gözü okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine ALLAH hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

kalbiminurlandır

Selam Aleyküm canım Allah razı olsun emeklerine gönlüne sağlık Rabbim her iki dünyada kat kat mükafatını vermek nasip etsin Rabbim. Canım bugünler rahatsızım he gün doktora gidiyorum dünde kısa bir ara duaları yapmak için girdim ama hemen geri çıktım canım senden uzak başım çok ağrıdı dün oruç tutayım dedim nerdeyse bir kere olduğum gibi acillik olacaktım geçen senelerde üç aylarda oruç tuttum başım çok fena ağrıdı orucu açamadan direk acile gidip serum iğne vuruldum bu seferde öyle olacağım diye korktum çok şükür gece iyi oldum canım Allah'ın izinyle ibadetlerimi yapabildim. Bu aralar sıkıntılarda çok birde misafirlerimiz var canım ondan rahatsızda olunca bu aralar sık sık giremiyorum Allah hepinizden binlerce kez razı olsun beni aratmıyorsunuz canım daha ne kusuru canım olur mu öyle şey emeklerinize sağlık daha ne isteyeyim sizlerden.Canım 6.sırada şükran kardeşimi yanlışlıkla hep beraber okunanlar arasına almışız onuda araya ekleyeceğimde nasıl olacak sırası öndeydi bir fikir verirmisiniz nereye ekleyeyim kardeşimizin sıkıntıları olduğu için girememiş:(
Canım niyetini ekleyeceğim şimdi çıkıyorum sonra eklerim olur mu canım.
Kız kardeşim için benim adıma 3 tane müzattey ablaya 2 tane Zeynep 1 tane nur ablam'a da 1 tane okundu yazarmısın canım sana zahmet ben çıkıyorum yoksa eklerdim kardeşlerimizede tek tek cevap vermedim sonra onlarada mesaj yazarım Allah hepinizden binlcerce kez razı olsunbu mübarek günlerin yüzü gözü okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine ALLAH hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
vealeykumselam ablacım.
suan okudugumuz kardeşimiz senın kız kardeşin mi.
buraya mı yani bu lısteye mi yazacağım bunları?

şükran kardeşimizin sırasını bundan sonraya alalım inşAllah.
Rabbim kul hakkı yemekten korusun inşALLAH.
ablacım sorumun cevabını alayım da oyle cık.
yanlış yapmayayım yani.

leyla-1

Altın Üye
vealeykumselam ablacım.
suan okudugumuz kardeşimiz senın kız kardeşin mi.
buraya mı yani bu lısteye mi yazacağım bunları?

şükran kardeşimizin sırasını bundan sonraya alalım inşAllah.
Rabbim kul hakkı yemekten korusun inşALLAH.
ablacım sorumun cevabını alayım da oyle cık.
yanlış yapmayayım yani.

Gül benim kız kardeşim canım olur canım kardeşimizin niyeti 464 sayfadamı neydi tam bende hatırlamıyorum canım geçen bakmşıtım kardeşimiz deyince olur canım ben zaten kız kardeşime başlanmasıydı onu alacaktım baktım kız kardeşime başlanmış ondan canım yukarıda yanlış yazmışım Müzeyyen abla 2 tane olacak canım Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
aysesukran(Hayırlısı ile ayrılmış olduğu nişanlısı ile barışmak ve hayırlısı ile evlenmek. İş ve aile ile ilgili tüm sıkıntıların geçmesi için)

kalbiminurlandır

Gül benim kız kardeşim canım olur canım kardeşimizin niyeti 464 sayfadamı neydi tam bende hatırlamıyorum canım geçen bakmşıtım kardeşimiz deyince olur canım ben zaten kız kardeşime başlanmasıydı onu alacaktım baktım kız kardeşime başlanmış ondan canım yukarıda yanlış yazmışım Müzeyyen abla 2 tane olacak canım Allah kabul etsin.
tamam ablacım
ben şimdi listenin altına da yazarım bundan sonra sukran ablaya okunacak dıye.
gözün arkada kalmasın inşAllah.
HAYIRLI AKŞAMLAR ABLACIM :H
selametle ...B)

kalbiminurlandır

13-gül

leyla-1..........................3
müzeyyen....................2
zeynep.........................1

toplam : 28
kalan : 13

ALLAH cc kabul etsin.

...GÜL kardeşimizden sonra sıralamada yanlışlık olduğu için ayşesükran kardeşimize okunacak.
aysesukran(Hayırlısı ile ayrılmış olduğu nişanlısı ile barışmak ve hayırlısı ile evlenmek. İş ve aile ile ilgili tüm sıkıntıların geçmesi için)...

sema82_

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH kabul etsin.ALLAH herkesten raı olsun
Kardeşlerim benim içinde okurmusunuz.
bende hayırlı evladım olsun istiyorum , bu imtihan çok zormuş
rabbim herksin gönlündekini versin.

1 adet yasinde ben alıyorum

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
13-gül

sema82.........................1

toplam : 29
kalan : 12

ALLAH cc kabul etsin.

...
GÜL kardeşimizden sonra sıralamada yanlışlık olduğu için ayşesükran kardeşimize okunacak.
aysesukran(Hayırlısı ile ayrılmış olduğu nişanlısı ile barışmak ve hayırlısı ile evlenmek. İş ve aile ile ilgili tüm sıkıntıların geçmesi için)...

kalbiminurlandır

ALLAH kabul etsin.ALLAH herkesten raı olsun
Kardeşlerim benim içinde okurmusunuz.
bende hayırlı evladım olsun istiyorum , bu imtihan çok zormuş
rabbim herksin gönlündekini versin.

1 adet yasinde ben alıyorum
amin ecmain olsun inşAllah güzel ablam :a12:
konumuzun sahibi leyla ablamız rahatsız bu aralar. siteye fazla giremiyor .
o gelince sizi de listeye ekleyecektir İNŞALLAH.
gelir gelmez ileteceğim
Rabbim hepimize iki cihandada hayırlı olacak evlatlar nasip eylesin inşAllah.
selametle :H

kalbiminurlandır

aldıklarımı okudum 3 tane daha alıyorum :H
------------------------------------------------------------

13-gül

kalbiminurlandır............2 (okundu) + 3
sema82.........................1

toplam : 32
kalan : 9

ALLAH cc kabul etsin.

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.........!!!!!!!!!!!!!!....B)
(Müsait olan kardeşim listeyi güncellermisiniz?)...

GÜL kardeşimizden sonra sıralamada yanlışlık olduğu için ayşesükran kardeşimize okunacak.

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
akşam sana yardıma gelirim krdeşim bu ara çok ihmal ettim bu konuyu affet ve hakkını helal et kardeşim akşama yetişirim inşallah

kalbiminurlandır

yok ablam ne hakkı :)
varsa helal olsun. akşam yokum ben. yani akşamları olmuyorum nette. pc iş yerimde. evde değil.
kapanmak isteyip de kapanamayanlar konusuna bakabilir misin

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
tabiki kardeşim......ben akşam kalanları yavaş yavaş bitiririm......rabbime emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt