Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(potakal çiçeği)
Niyeti(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak, tez zamanda sağlığına kavuşması....., Rabbine layik bir kul olabilmek için)
LEYLA........................................3
HANİFE ABLA................................3
Lyela(Gül'ün yerine)........................2
ELİFİMBENİM.................................3
MÜZEYYEN....................................3
şeyda..........................................1(okundu)
cerennurum...................................3

OKunan:18
Kalan:23

ALLAH kabul etsin. İştirakelerinizi bekliyoruz kardeşlerim.
ALLAH hepinizden razı olsun

abdokr

Kayıtlı Kullanıcı
1 adet de ben okudum ALLAH C.C. DUALARIMIZI KABUL ETSİN. AMİN...

portakal cicegi

Kayıtlı Kullanıcı
hayirli cumalar,

elmas kardesim icin almis oldum 2 yasini okudum, rabbim kabul etsin insALLAH

cakdoc

Kayıtlı Kullanıcı
3 tane okudum... Allah kabul etsin.

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm!
3 adet okutulmuştur!
(İnşallah bende öğrenme azmi gösterebilsemde gururla "ben okudum" diyebilsem.Rabbim o günleride gösterir inşallah!Bunun en büyük ezikliğini Umre'de hissetmiştim.Dünyanın dört bir yanından gelen küçük büyük herkes vakit namazları haricinde saatlerce kuran okurken ben utancımdan yerin dibine giriyordum.)
Hayra vesile olduğunuz için Rabbim sizlerden razı olsun!
Allah'a emanet olunuz!

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
Niyeti(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak, tez zamanda sağlığına kavuşması....., Rabbine layik bir kul olabilmek için)
LEYLA........................................3
Lyela(Gül'ün yerine)........................2
MÜZEYYEN....................................3
şeyda..........................................1(o kundu)
abdokr..........................................1(okundu)
cakdoc..........................................3(okundu)
ufuktuncay.....................................3(okundu)

OKunan:25
Kalan:16

ALLAH kabul etsin. İştirakelerinizi bekliyoruz kardeşlerim.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
1 adet de ben okudum ALLAH C.C. DUALARIMIZI KABUL ETSİN. AMİN...
selamün aleyküm..
allah c.c razı olsun. allah c.c kabul etsin.
selam ve dua ile
hayirli cumalar,

elmas kardesim icin almis oldum 2 yasini okudum, rabbim kabul etsin insALLAH

selamün aleyküm. .
allah c.c razı olsun. allah c.c. kabul etsin..
selam ve dua ile..

3 tane okudum... Allah kabul etsin.

selamün aleyküm.
allah c.c razı olsun. allah c.c kabul etsin.
selam ve dua ile.​

Selamün Aleyküm!
3 adet okutulmuştur!
(İnşallah bende öğrenme azmi gösterebilsemde gururla "ben okudum" diyebilsem.Rabbim o günleride gösterir inşallah!Bunun en büyük ezikliğini Umre'de hissetmiştim.Dünyanın dört bir yanından gelen küçük büyük herkes vakit namazları haricinde saatlerce kuran okurken ben utancımdan yerin dibine giriyordum.)
Hayra vesile olduğunuz için Rabbim sizlerden razı olsun!
Allah'a emanet olunuz!

aleyküm selam kardeşim..
allah c.c razı olsun. allah c.c. kabul etsin.
kardeşim bende arapça bilmiyorum sadece latincesini okuyorum. sende okuyabilirsin. inşallah..
selam ve dua ile..​

leyla-1

Altın Üye
ben aldıklarımı okudum allah kabul etsin...
Amin
Selam Aleyküm ALLAH kabul etsin canım ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Selam Aleyküm ALLAH kabul etsin canım ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

aminnnnnnnnnnnnn...allah razı olsun ablacım...selametle...:a12::a12:

leyla-1

Altın Üye
LEYLA........................................3(okundu)+1
Leyla(Gül'ün yerine)........................2(okundu)
MÜZEYYEN....................................3(okundu)
abdokr..........................................1( okundu)
cakdoc..........................................3( okundu)
ufuktuncay.....................................3(o kundu)

Okunan:26
Kalan:15

ALLAH kabul etsin.
İştirakelerinizi bekliyoruz kardeşlerim.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Müsait olan kardeşlerim listeyi güncelleyebilirmisiniz?:()

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar abla 1 adet yasin alayım...biliyorum 1 tane çok az ama kalabalıktan fırsat bulmak imkansız affedin beni

leyla-1

Altın Üye
hayırlı akşamlar abla 1 adet yasin alayım...biliyorum 1 tane çok az ama kalabalıktan fırsat bulmak imkansız affedin beni

(Canım duanın azı olmaz önemli olan içten birbirimize Allah rızası için okunmasıdır Allah kabul etsin)

leyla-1

Altın Üye
LEYLA........................................3(oku ndu)+1
Leyla(Gül'ün yerine)........................2(okundu)
MÜZEYYEN....................................3(okun du)
abdokr..........................................1( okundu)
cakdoc..........................................3( okundu)
ufuktuncay.....................................3(o kundu)
cankırıkları.......................................1

Okunan:27
Kalan:14

ALLAH kabul etsin.

(Müsait olan kardeşlerim listeyi güncelleyebilirmisiniz?)

leyla-1

Altın Üye
ALLAH kabul etsin.

(Müsait olan kardeşlerim listeyi güncelleyebilirmisiniz?)

minan

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim bana yardımcı olun ben çok bilmem dinimizi ama artık ögrenmek istiyorum ne olur yardım cı olun

umuteden

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim bana yardımcı olun ben çok bilmem dinimizi ama artık ögrenmek istiyorum ne olur yardım cı olun

Minan bu siteye sürekli gel hergün yavaş yavaş öğrenirsin. ALLAHIN izni ile. Senin öğrenme istemen ne güzel. :a35:

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm!
Hayırlı Sabahlar!
3 adet Yasin-i Şerif okutulmuştur!
Rabbim hayırlısı ile ihtiyacı olanlara yardım eder inşallah!
Allah'a emanet olunuz!

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canım,
Toplu okunan Yasinden son aldığım iki yasinde okunmuştur,Allah kabul etsin inş.
Selam ve Dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt