Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum,
elmastan önceki kardeşim için üç yasin okundu,Alah kabul etsin inş.
Selam ve Dua ile

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİNİYETİ(üzgün_42-Elmas)GÜLÜM.SE
NİYETİ(hayırlı bi iş, hayırlı bi insanla karşılaşıp hayırlısıyla bi yuva kurabilmek o kişiyle)

LEYLA........................................3(oku ndu)+15
LEYLA(GÜL'ÜN YERİNE)...................2(okundu)
HANİFE ABLA................................3+7(okundu)
ELİFİMBENİM.................................3
MÜZEYYEN....................................1
gülümseyaydıner.............................2
ımen.............................................2
gülüm.se.......................................1(okundu)
portakal cicegi................................2

Okunan:........41
Kalan:...........00

ALLAH kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz......................!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm, hayırlı sabahlar...
leyla ablam, hanife ablam ve diger kardeşlerim..
allah hepinizden bin kere razı olsun....
leyla ablam rabbim gönlüne göre hayırlı bi eş hayırlı bi yuva versin. inşallah. ablacıgım çok almışsın yasinlerimiden allah bin kere razı olsun ama bir kez daha sana o kadar yük olmak istemzdim.rabbim okuduklarının müfakatını sana kat kat versin ablacıgım..
hanife ablacıgım sana söyleyecek bi sözüm yok sen her zaman benim yanımdasın. bi anne, bi abla,bi arkadaş olarak hep yanımdasın. rabbim inşallah ablacıgım senin her iki cihanda yar ve yardımcın olur. peygamber efendimize komşu eyler. inşalllah ablacıgım...
sizleri o kadar çok seviyorum bilemezsiniz..
selam ve dua ile..
rabbime emanetsizniz..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
1 yasini şerif okudum.rabbim kabul etsin.selametle kalın.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
6-Yasin Okunan Kişi= ALLAH rızası için,Tüm kardeşlerimiz için...

NİYETLERİ(Herkesin gönül Muradının Kabulu IçiN,Şu anda darda, sıkıntıda, çıkmazda, çaresiz olup dua bekleyen, gönül muradlarının dualarının kabulu için, ALLAH herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim.

Olumsuzluklardan, sıkıntılardan, kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için..

LEYLA........................................3
HANİFE ABLA................................3
gülüm.se.......................................1
kardelele.......................................1(okundu)

okunan:11
kalan:30

ALLAH kabul etsin.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı[/COLOR]
[/B]

nermin.demir

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(nermin demir)
NİYETİ(Gönül muradının olması,Eşinin hayırlı bir iş sahibi olması için)

LEYLA........................................6(okundu)
LEYLA(GÜL'ÜN YERİNE)...................2(okundu)
HANİFE ABLA................................3(okundu)
MÜZEYYEN....................................1(okunud)
can kırıkları....................................2 (okundu)
gülümseraydiner (tayfunun yerine)......1(okundu)
portakal cicegi................................2
emine emel.....................................3(okundu) +2
sıla1............................................. .1
ımen.............................................3
şeyda............................................1
gülüm.se.........................................1
gülümseraydıner...............................1(ok undu)
descartes_83..................................2(ok undu)
kurana sevdalı.................................7(okundu)

OKUNAN.................41
KALAN...................00

ALLAH kabul etsin.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı

Selamun Aleyküm.Kardeşlerim hepinizden Allah razı olsun.Kaç gündür müsait değildim.İnternete bakamadım.Bana bugün büyük bir süpriz yaptınız.Burada bana yasin okuyan okumayan herkesten ama herkesten Allah bin kere razı olsun.Duaya çok ihtiyacım olduğu bir günde bana yardım ettiniz hep.İyi varsınız.Allah eksikliğinizi göstermesin.Allah hepinizin muradını versin inşallah.Selam ve dua ile Allaha emanet olunuz.

nermin.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bende sıradaki kardeşimin muradı için 2 tane yasin alayım inşallah.Allah kabul etsin.Selam ve dua ile.Allaha emanet olun.

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı

NİYETLERİ(Herkesin gönül Muradının Kabulu IçiN,Şu anda darda, sıkıntıda, çıkmazda, çaresiz olup dua bekleyen, gönül muradlarının dualarının kabulu için, ALLAH herkese hayırlı rızk, iş, gönlüne göre eş, çocuk,sınavda başarı, sevenleri kavuşturmak nasip etsin Rabbim.

Olumsuzluklardan, sıkıntılardan, kurtulup refaha çıkmak, zulum altında bulunan insanlar için..

LEYLA........................................3
HANİFE ABLA................................3
gülüm.se.......................................1
kardelele.......................................1( okundu)
nermin demir..................................2

okunan:13
kalan:28

ALLAH kabul etsin.
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı[/COLOR]
[/B]

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
bende 1 tane okuyabileceğim
sınav bu hafta harıl harıl dersteyiz
inş yüzakıyla verelim de
daha çok okıcam allah nasip ederse

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
nermin için aldığım bir yasini okudum Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleykum,
elmastan önceki kardeşim için üç yasin okundu,Alah kabul etsin inş.
Selam ve Dua ile

Amin
Aleyküm selam ablacığım ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm, hayırlı sabahlar...
leyla ablam, hanife ablam ve diger kardeşlerim..
allah hepinizden bin kere razı olsun....
leyla ablam rabbim gönlüne göre hayırlı bi eş hayırlı bi yuva versin. inşallah. ablacıgım çok almışsın yasinlerimiden allah bin kere razı olsun ama bir kez daha sana o kadar yük olmak istemzdim.rabbim okuduklarının müfakatını sana kat kat versin ablacıgım..
hanife ablacıgım sana söyleyecek bi sözüm yok sen her zaman benim yanımdasın. bi anne, bi abla,bi arkadaş olarak hep yanımdasın. rabbim inşallah ablacıgım senin her iki cihanda yar ve yardımcın olur. peygamber efendimize komşu eyler. inşalllah ablacıgım...
sizleri o kadar çok seviyorum bilemezsiniz..
selam ve dua ile..
rabbime emanetsizniz..

Amin Amin Amin
Aleyküm Selam canım ALLAH razı olsun hepinizden binlerce kez Allah her iki dünyada ecrini kat kat vermek nasip etsin Rabbim ne mutlu bizlere Allah rızası için birşeyler yapabiliyorsak bende hepinizi çok seviyorum canım iyi ki varsınız iyiki burdasınız iyiki burdayım Allah vesile olanlardanda binlerce kez razı olsun.
Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
1 yasini şerif okudum.rabbim kabul etsin.selametle kalın.

Amin
Ve Aleyküm Selam kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleyküm.Kardeşlerim hepinizden Allah razı olsun.Kaç gündür müsait değildim.İnternete bakamadım.Bana bugün büyük bir süpriz yaptınız.Burada bana yasin okuyan okumayan herkesten ama herkesten Allah bin kere razı olsun.Duaya çok ihtiyacım olduğu bir günde bana yardım ettiniz hep.İyi varsınız.Allah eksikliğinizi göstermesin.Allah hepinizin muradını versin inşallah.Selam ve dua ile Allaha emanet olunuz.

Amin
Aleyküm Selam canım Allah kabul etsin ALLAH senden de razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun :)

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
Bu aralar yasinlere yardım edemiyorum abla özür dilerim ama başlarım inşaallah seni çok seviyorum bunu bil

leyla-1

Altın Üye
bende 1 tane okuyabileceğim
sınav bu hafta harıl harıl dersteyiz
inş yüzakıyla verelim de
daha çok okıcam allah nasip ederse

Amin
Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.Canım Allah bol bol zihin açıklığı başarı nasip etsin emeklerinin karşılığını vermek nasip etsin Rabbim başarılar dilerim:)
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
nermin için aldığım bir yasini okudum Allah kabul etsin.

Amin
Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

bizmircity

aysesukran(Hayırlısı ile ayrılmış olduğu nişanlısı ile barışmak ve hayırlısı ile evlenmek. İş ve aile ile ilgili tüm sıkıntıların geçmesi için)

sure-derin(6 haziranda gireceği SBS sınavını kazanıp hayırlısıyla iyi bir liseye girmesi için başarılı olması için 8. sınıf bütün öğrenciler için yeğenlerim için)

SILA

KiŞiSeLbİşEy(Alilesinin şuan içinde bulundukları zor zamandan kurtulmaları, kızkardeşinin hayırlısıyla okulunu biran evvel bitirmesi, çocuklarının eşinin sağlığı sıhhati, ağabeyinin ve erkek kardeşinin işlerinin tez zamanda düzelmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları İçin)

NUR__(Tez Zamanda hayırlısıyla eşine kavuşması için

66zehra

portatak(Gönül muradının olması,aneanne ve babanne babasının hastalıkları, kendisinin kalp rahatsızlığı ve hayırlı şifalar
14 haziranda gireceğimiz Öss nin kuzeni ve kendisinin ve tüm sınava girecekler için Hayırlı sonuçlarla neticelenmesi için)

muberra(Rabbimin razı olduğu bütün hayırlı isteklerinin kabul olmasını ve hayrılıysa sevdiği kişinin kendisini sevdiğini anlamasını ve onunla sorunlarımın çözülerek onunla en yakın zamanda hayılısıyla evlenmek için)

ruheda(hayırlı müslüman salih bir insanla evlenmesi için)

ateist_91

hayri07(gönül muradı işerinin rast gitmesi hayırlı rızk iş kapıları için)

yigdim'in kardeşi Süreyya(ALLAH hayırlı çocuklar nasip etmesi gönül muradı ve içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması, ALLAH herkese anne baba olmayı nasip etmesi hayırlı huzurlu mutlu yuvalar ve ALLAH rızası için)

gönül saray(Rabbim herkesin sıkıntısını gidersin inşALLAH.benim dileği sağlık sıhhat ilkönce daha sonra maddi sıkıntlarından borçlarından tez zamanda kurtulmak ve rezil olmamak.evladının hayırlı sağlıklı bir ömür sürmesi.ALLAH herkesin dualarını kabul için ALLAH rızası için)

hatug(hayırlı şifalar için)

seher abla(hayır kapılarının açılması hayırlı rızk kapıları içinde bulunduğu sıkıntlardan kurtulam hayırlı bir ev,abisi ile eşi çocukları barışsın onları hidayet etmesi ve dualarının kabulü için)

sannur

hanife çelik

yenihayat

ruyet

dilayy(gönül muradının olması içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulup selmaetine çıkması çocuğun kas hastalığı çıkmaması hayırlı şifalar için)

gnnr

mahidevran(gönül muradının olması nişanlısının hidayeti için)
=====>Nubihar<===== esinin hidayete ermesi icin ve evliliginin huzurlu devam etmesi icin.)

kardelele(gönül muradı dualarını kabulü,huzur sağlık için)

>>pektas<<(Rabbime layik bir kul olma ve hayirlisiyla Kuran-i Kerim i en guzel bicimiyle okuyabilmek herkesede nasip etmesi için)

Leyla(arkadaşı)(hayır kapılarının açılması hayırlı rızk iş kapıları hayırlısıyla sevdiğiyle kavuşmak enegllerin hayırlısı ile ortadan kaklıp evlenmeleri huzurlu mutlu yuva hayırlı çocuklar için hidayete ermeleri için)

Kur'ana sevdalı(gönül muradının olması dualarının kabulü için)

nermin.demir.................eşinin hayırlı bir işe girmesi...

kardelele......................hakkında herşeyin hayırlısının olması, sağlıklı ve huzurlu olmak hak yolundan ölene dek ayrılmamak...

hasgül..........................tüm günahlarının affı...

deniz yıldızı....................gönül muradının hayırlısı ise gerçekleşmesi ve GÜNAHLARININ AFFI İÇİN ..

evrem1........................Yalnız ALLAH rızası için yapabilmek, hiç kul hakkı almamak ve ALLAH Yolundan ayrılmadan ruhunu teslim etmek ve İki cihanda afiyet için...

burcum82..................gunahlarımın affı, annemi babamın kayınvalidemin şifaya kavusması, hayırlı bir evlat için

zencefil_1109............... günahlarımın affedilmesi, RABBİMİN sevdiği razı olduğu kullarından olmak, eşimin namaz kılması ve hayırlı-sağlıklı bir evlat için...

cakdok......................ALLAH yolunda imanla olmek, hayirli islama uygun bir hayat surmek, insanlara cok ama cok faydali olabilmek, daha fazla ALLAH peygamber ilim aski , ailemin benim ve tum sevdiklerimin hakkinda hayirlisi...

serap.........................tarlanın satılıp bir an önce ev alınması,sözlümün ve benim düzgün işlere girmemiz ailelerin tanışıp birbirini sevmesi,insanlara yardım edip hep hayırlı biri olmak ve bir an önce hayırlı yuva kurmak...

kübra85.....................sözlümün bir an önce okulunu bitirmesi ve onunla hayırlı bi yuva kurmak, günahlarımızın bağıslanması ve evliliğimizde cennetten bi tad olması...

serranur27...................ALLAHım kızının 6 haziranda olacak sınavında yardım et, kolaylaştır, emeklerinin karşılıgını göster, istediği liseye gidebilsin, hayırlısıylan eşimide hidayet nasip et, kötü alışkanlıklarından alıkoy...

DUYGU42.....................hayırlısı ile tez zamanda eşimle aramın düzelmesi, evliligimin daim olması ve tüm günahlarımın affı...

gülümse......................gönlünde olanı hayırlısıyla bana nasip etsin...

mirerhan......................tüm günahlarının bağışlanması, tüm ibadetlerinin ve dualarının kabul olması, rabbimin sonsuz razı olduğu ve peygamber efendimize komşu olan kullarından olması, hastalıklarının şifa bulması dertlerinin geçmesi, sıkıntılarından kurtulması ve burdaki kardeşlerimizin niyetlerinin kabul olması için...

hanife deniz....................Cümle Ümmeti Muhammedle birlikte yavrularımızın hidayeti...

özlemcüneyt..................sevdiğim insan cüneytin bana karşı yaptığı haksızlığa karşı vicdan azabı çekmesi af dilemesi ıslah olması kalbine gönlüne ALLAH korkusunun girmesi için...

dağçiçeği..................Rabbim im günahlarımı affedip,tövbelerimi kabul etmesi...

mesmes....................Duamda.... Rabbim annemi, kızkardeşimi ve beni koru... Hayırlısıyla sözlümle yuvamı kurayım ve reddi miras davamızı kazanalım, maaşımızı alabilelim... Borçlarımızda bitsin inşALLAH...

cankırıkları.................sevdiğimin ailesiyle olan sorunlarım kalksın tez zamanda evlenelim MUTLU HUZURLU SAĞLIKLI SIHHATLİ BİR YUVAMIZ OLSUN diyorum...

şimal..........................herkesin rızasını alarak tez zamanda kapanmak ve hayırlı bır yuva kurmak ve derslerını hayırlısıyla bu dönem vermek için....

deskartes83................günahlarımın affı ve hakkımda her şeyin hayırlısı neyse onun nasip olmasını istiyorum...

nur_............................hayırlıs ı ile bu sene içinde, tez zamanda eşime kavuşmak...

buğday tanesi..............dualrımın ve ibadetlermmin kabul olması günahlarımın affaolması hakkımda hayırlısı ise sevdiğimle aramızdaki sorunlarımızın düzelmesi mutlu huzurlu bir yuva sahibi olmak ailemle ve sevdiklerimle hayırlı güzel bir ömür geçirmek...

leyla1 abla.................bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH günahlarımızın afolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hakkımızda ne hayırlısı ile onun olması,yeğenlerimin hayırlısıyla sbs'yi kazanması hidayete ermeleri için, sevdiklerimizla hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak...

leyla ablanın kız kardeşi (gül)................bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak gönül muradımın hayırlısıyla olması, hayırlısıyla kadrosunualmak kötülere fırsat vermemesi gönlüme göre hayırlı eş hayırlı çocuklar hayırlı iş kapısı yaşamıma bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim hayırlısıyla inşALLAH günahlarımızın afolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımızın kabul olması, hepimizin dualarını kabulü günahlarımızın affı huzurlu mutlu bir ömür hayırlı şifalar için, sevdiklerimizla hepimizle ailemizle sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak...

leyla ablanın erkek kardeşi (murat).............bu dünyada ve ahirette ALLAH'ın sevdiği razı olduğu kullar olmak hayırlı şifalar hayırlı bir eş, hayırlı çocuklar hayırlı bir yuva sıkıntılarının ortadan kalması hayırlısıyla,annemi hayırlıısyla hacca göndermek kardeşlerimle birlikte hacca gitmeyi nasip etsin Rabbim bütün kötülüklerden ailemi ve hepimizi ALLAH koruması için,her daim ALLAHın sevgisini kazanmak ona layık olmak..

edam05................................y eğenimin başındaki dertten kurtulması için...

gulen76...............................niyeti m hayırlı bir evlilik yapmak, her daim ALLAHın sevgisini kazanmak ona layık olmak, iyi bir müslüman olmak, kapanmak...

ozlem_27................tüm günahlarımın afolması, yüce ALLAHın rızasını kazanmak, bütün dualarımın kabul olması, gönül muradımın artık tez zamanda gerçekleşmesi, sonsuz dünya ve ahiret saadetine nail olmak...

hülya(yuvasında huzur mutluluk geçim hayır kapılarının açılması hayırlısıyla geri namaza başlaması açıköğretim sınavını başarılı ile geçmesi çocukları eşi ve sevdikleriyle huzurlu mutlu yuva için)

Barış ve abisi(hidayete ermek sbss yi kazanıp iyi bir okul kanamaları ailesi sevdikleriyle huzurlu mutluluk dolu bir ömür hayırlı rızk kapıları dini bir bütün olarak yetişmeleri için)

gülümseraydıner(hayırlı eş hayırlı yuva hayırlı çocuklar için Alalh tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı eş hayırlı yuvalar nasip etmesi için)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt