Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (4 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
özlem-27 ve mine35 ablalarm samimi karşılamanız için tşkkrlr.tabiki hoşbuldum hemde çokhoş.öylebi sevgi oluştuki bende anlatamam.negüzel insanın sizler gibi inançlı ablası,arkadaşı olması...sizleri tanıtan allaha binlerce şükür..ve ilk duamı ikinize ve ilk mesajıma cevap ve dua yazan leyla-1 ablama yazıyorm.rabbim böyle muhabbetleri nazardan korusun diye.................................................""""HÜKÜM ANCAK ALLAH,IN DIR.BEN SADECE ONA DAYANDIM.GÜVENENLERDE SADECE ONA GÜVENSİN...."YUSUF-67"...KAYNAK"KUR,AN DUASI EL KİTABI.SAİD ALPSOY.............................BUDUA NAZAR DEGMESİ İHTİMALİNE KARŞILIK OKUNACAK DUAYMIŞ.VE RABBİM HEPİMİZİ NAZARDAN YANLIŞ ANLAŞILMAKTAN KORUSUN.ALLAH RAZI,YAR VE YARDIMCNIZ OLSUN......

Amin
Allah razı olsun canım Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
1 yasin de ben okudum. Rabbim kardeşimizin ve hepimizin dualarını kabul buyursun inşallah.

Amin
Alalh razı olsun canım Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar v eyardımcısı olsun her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Selamün aleyküm 1yasinde ben okudum.

Aleyküm Selam Allah razı olsun kardeşim Allah kabul etsin Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahındanboş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıya inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

KalemdarSilahşör

Kayıtlı Kullanıcı
bir tane de benim için okur musunuz...
bir takım dertlerim ve korkularım varda..

leyla-1

Altın Üye
Rabbim kabul etsin bizim içinde dua edin inşALLAH Allah razı olsun şimdiden

Amin
Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile ALLAH'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ(yasemay)
NİYETİ(gönül muradının olması severek hayırlı bir evlilik yapmak huzurlu mutlu yuvam olması hayırlı çocuklarım olması engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması iki cihan mutluluğu,sağlıklı huzurlu bereketli,hayırlı bir hayat sürmek)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla..................................3(okundu)
leyla(Gül'ün yerine)...............2(okundu)
fatmana..............................3(okundu)
hanifedeniz..........................3(okundu)
elifimbenim...........................3
can kırıkları...........................5(okundu)
mine35................................3
>>pektas<<.........................2
nermin.demir.........................1
aglayankaranfil......................5
IMEN...................................3(okundu)
yasemay..............................5(okundu)
kelebek1984..........................1
İMREN.................................1(OKUNDU)
okunan:41
kalan:0
ALLAH kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.Tamam kardeşim bende Allah rızası için 1 tane yasin okurum inşallah içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinie çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
ALLAH bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
ALLAH her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
ALLAH darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşALLAH.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

ismaile

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Ne güzel dua etmişsiniz Rabbim razı olsun kabul buyursun inşALLAH hayırlı akşamlar selametle...:T

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ.ALLAH rızası için(bütün hastalar ve bütün kardeşlerimiz için)

NİYETİ((Allah Bütün hastalarıza hayırlı şifa için ve ayrıca bütün kardeşlerimizin gönül muradı içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmaları yaşamlarına bir düzen vermesi dualarının gönül muradlarının kabulü için)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla..................................3
leyla(Gül'ün yerine)...............2
fatmana..............................2(okundu)
hanifedeniz..........................3

okunan:13
kalan:28

ALLAH kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerrim..........!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden ALLAH razı olsun

NOt-Listede adı olup niyetleri olmayan kardeşlerimiz 1. sayfaya bakıp niyetleri olmayanlar yazabilirler mi acaba?Niyetleri olmayanları sona bırakmak zorunda kalacağız ilerde bir problem olmasın lüften
Müsait olan kardeşlerim listeyi güncellermisiniz

leyla-1

Altın Üye
ALLAH kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye

NİYETİ((ALLAH Bütün hastalarıza hayırlı şifa için ve ayrıca bütün kardeşlerimizin gönül muradı içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmaları yaşamlarına bir düzen vermesi dualarının gönül muradlarının kabulü için)

Bismillahirrahmanirrahim

ALLAH kabul etsin.

NOt-Listede adı olup niyetleri olmayan kardeşlerimiz 1. sayfaya bakıp niyetleri olmayanlar yazabilirler mi acaba?Niyetleri olmayanları sona bırakmak zorunda kalacağız ilerde bir problem olmasın lüften

leyla-1

Altın Üye

NİYETİ((ALLAH Bütün hastalarımıza hayırlı şifa için ve ayrıca bütün kardeşlerimizin gönül muradı içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametlerine çıkmaları yaşamlarına bir düzen vermesi dualarının gönül muradlarının kabulü için)

Bismillahirrahmanirrahim

ALLAH kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Alıntı:
KalemdarSilahşör´isimli üyeden Alıntı

Selam Aleyküm kardeşim ALLAH razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşALLAH.Tamam kardeşim bende ALLAH rızası için 1 tane yasin okurum inşALLAH içinde bulunduğun sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinie çıkmak nasip etsin Rabbim.
ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye

Selam Aleyküm kardeşim bir sayfa önceki yerde size okuyacağım diye mesaj yazmıştım kardeşim Allah yar ve yardımcınız olsun içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametinize çıkmak yaşamınıza bir düzen bir yön vermek nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

IMEN

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben aldıklarımı okudum rabbım kabul etsın 2 tane daha alıyorum

kelebek1984

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. arkadaslar biliyorsunuz ben yeniyim. Evliligimle cok ugrasan esimle beni ayirmak isteyen cok kisi var. Birde büyü yapildigini ögrendim, ailemi düzeltmeye calisiyorum, dualarla ve cabalarimla. Su 41 yasin zincirini yapmak icin yani benim icinde okunmasi icin ne yapmam lazim nereye tiklamam gerekiyor bana bir anlatip yol gösterseniz........... Gittikce ayriliga dahada cok yaklasiyoruz ama ben esimi cok seviyorum ve ayrilmayi kesinlikle istemiyorum...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt