Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
1 yasin okudum. Allah kabul etsin inşallah.

Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşallah.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Selamun Aleykum,
Ben aldığım 3 yasini okudum,Allah kabul etsin inş.
Selam ve Dua ile

Amin
Aleyküm Selam ablacığım Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah darda olan sıkıntıda olan banada bir dua yok mu diyen bütün kardeşlerimizin dualarını kabul etsin içinde bulundukları sıkıntılardan kurtulup tez zamanda selametine çıkmak nasip etsin Rabbim.
Allah ülkemize dirlik düzen geçim bolluk bereket,mutluluk hayırlı rızk kapıları hayırlı iş kısmet kapıları, sağlık afiyet hayırlı yaşlar hayırlı ömürler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile nasip etsin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşallah.
Hayatımızdaki engelleri olumsuz düşünceleri hayırsızları çıkmazları çaresizlikleri olumsuzlukları olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
selam ben siteye yeni üye oldum. Daha tam alisamadim yasin almak istiyorum ama pek hizli okuyamiyorum, alirsam ne zamana kadar okumam gerekiyor....

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Hoşgeldin kardeşim üyeliğin hayılı ve daim olur inşallah 41 Yasin bitene kadar devam ediyoruz kardeşim isteğiniz zaman okuabilirsiniz nasıl isresen kardeşim:)
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ(rumuzgüller)
NİYETİ(kardeşine hayırlı şifalar için ayrıca gönül muradlarının olması içinde bulundukları sıkıntılardan tez zamanda kurtulmaları için)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla..................................3(okundu)+5
leyla(Gül'ün yerine)...............2(okundu)
fatmana..............................2(okundu)
hanifedeniz..........................3(okundu)
>>pektas<<.........................2
IMEN..................................2(okundu)+1( okundu)
portatak..............................5
semos.................................2
kardele................................1(okundu)
descaetes_83.......................1(okundu)
kalbiminurlandır......................1
yasemay...............................1(okundu)
elifimbenim..............................3
can kırıkları.............................5(okundu)
eftalyasun.............................2 (okundu)

okunan:41
kalan:00

Allah kabul etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerrim..........!!!!!!!!!!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ(yasemay)
NİYETİ(gönül muradının olması severek hayırlı bir evlilik yapmak huzurlu mutlu yuvam olması hayırlı çocuklarım olması engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması iki cihan mutluluğu,sağlıklı huzurlu bereketli,hayırlı bir hayat sürmek)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla..................................3
fatmana..............................3(okundu)
hanifedeniz..........................3(
elifimbenim...........................3

okunan:12
kalan:29

Allah kabul etsin.

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
3 tane alayım ablacım benide listene eklermisin leyla abla hayırlı cumalar...

can kırıkları

Kayıtlı Kullanıcı
okudum abla teşekkürler vallaha yasinler gözümün içine bakıyor oku beni diyor adeta ama dersim var, sınavım var, dersede çalışmıyorum kalacağım yine neyse umarım herkes için elimden geleni yaparım ben yine kardeşim için 5 tane alayım bu dünyadan ahirete götüreceğim dua kardeşliğim olsun en azından
bu arada sağlığın nasıl sana dua ediyorum

leyla-1

Altın Üye
okudum abla teşekkürler vallaha yasinler gözümün içine bakıyor oku beni diyor adeta ama dersim var, sınavım var, dersede çalışmıyorum kalacağım yine neyse umarım herkes için elimden geleni yaparım ben yine kardeşim için 5 tane alayım bu dünyadan ahirete götüreceğim dua kardeşliğim olsun en azından
bu arada sağlığın nasıl sana dua ediyorum

Olsun kardeşim bizler burdayız inşallah daha çok okuruz yasinleri diğer duaları öncelikle derslerini bir hallet ondan sonra Allah bol bol zihin açıklığı başarılar nasip etsin Rabbim.Kendini sıkıntıya sokma öyle düşünme okuyamıyorum diye hem bu dünya hemde ahiret için çalışacaksın biliyorsun bir laf var hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için yarın ölecekmişsin gibi ahiret için çalış diye.
Çok şükür iyiyim ama bugün nedense başım çok ağrıdı kardeşim bu aralar ağrımıyordu yine başladı son zamanlardaki sıkıntılar üzüntüler çok etkiledi beni 5 ay önce yeğenimi kaybetmemiz Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun. Bazı şeyleri biliyoruz fakat yinede insanların elinde değil üzülmemek:(
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile selametle kalınız.

leyla-1

Altın Üye
3 tane alayım ablacım benide listene eklermisin leyla abla hayırlı cumalar...

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Tamam canım yarın eklerim bu arada niyetinide belirtirsin ona göre Allah kabul etsin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar..

leyla-1

Altın Üye
OKUNAN KİŞİ(yasemay)
NİYETİ(gönül muradının olması severek hayırlı bir evlilik yapmak huzurlu mutlu yuvam olması hayırlı çocuklarım olması engellerin hayırlısıyla ortadan kalkması iki cihan mutluluğu,sağlıklı huzurlu bereketli,hayırlı bir hayat sürmek)

Bismillahirrahmanirrahim

leyla..................................3
fatmana..............................3(okundu)
hanifedeniz..........................3(
elifimbenim...........................3
can kırıkları...........................5
mine35................................3

okunan:20
kalan:21

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Allah kabul etsin.

>>pektas<<

Kayıtlı Kullanıcı
leyla-1 kardesim ben de 2 adet alayim.. buraralar nete fazla giremiyorum,dualara katilamiyorum.elimden geldigince almaya calisicam...Rabbim gonlunuze gore hayirlisini versin... :a35:

nermin.demir

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.1 tane de ben alayım.İnşallah okuyunca devam ederim.selam ve dua ile.Hayırlı cumalar..

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
niyetim-Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eylesin,hakkımda olanı gönlüme razı eylesin...hayırlı cumalar

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm ablalarm kardeşlerm.bende yeni üyelerdenm.allah izin verirse artık sizdenm tabi benide aranıza alırsanız.çok sevdim bu siteyi.3günde girmedigim konu kalmadı.şunu anladım.geliyor imanlı gençlik geliyor diye biezgi vardı çok sevdigim.gerçekten imanlı gençlik zaten burdaymş.rabbe şükürler olsun..................ilim fenni olacak,tefekküre dalacak,allah deyip coşacak bir nesil bekliyoruz.diye devam eden bişiir vardı.ve o nesil bizler oluruz inşallah.ablacım şuanda kaç yasininiz oldu az kaldı ise ben tamamlayabilirim inş.hem hızlı hem tecvitli okuyabiliyorum hamdolsun.ben şimdilik 5 alayım rahman izin verirse kalanı tamamlamak isterm.kim için ne için okuyoruz tam anlayamadm ama duasını ona göre ederm ben.allah nemaksatlıysa yerine ulaştırsın inşallah.kuranda ençok okudugum yerdi yasin.bazen ruhsıkıntısı için bile okuyordum.en azından 41 yasine katılmş olurum.cevabınızı bekliyorm inş...zamanla inş benim içinde toplayabilirmiyiz.kim ilgilenecekse hakkını helalet kardeşm.anlatılmaz bi heyecan vesevgi var içimde.ilk fırsatta 3yasin birden okuyacagm bugün inş.rabyar ve yardımcımız olsun..slm ve duayla.........cumanız mübarek birbirimize dualarımız kabul olsn inş.

aglayan karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
nolur benide aydınlatın artık .okumak istiyorum.ama kactane kim ve neiçin.yani duasını nasıl yapacagm.çok seviyorum yasin okumayı...bicevap yazın lütfen.nerdeyse herkesin yazdıgını okudum.dilekler,dualar çok güzel.yaradan hepinizinde duasını kabul etsn.ama nolur bicevap.yoksa bilgisayarı bugün kapatamayacagm.nezormuş yeni üyelik yaaaa.benimde bigün yüzlerce mesajımolurmu acaba.yada konu açıp yazmayı ögrenebilirmiyim.arkadaşlar o sayfalar dolusu metinleri buraya nasıl aktarıp konu açabiliyoruz allah aşkı için biri bana yardım etsin artık.bilgisayar kullanmayı kendim ögrendigim için bukadarını anca yapabiliyorum.aslında paylaşmak istedigim çokşeyvar ama nasıl...a e olun.duayla.....

leyla-1

Altın Üye
leyla-1 kardesim ben de 2 adet alayim.. buraralar nete fazla giremiyorum,dualara katilamiyorum.elimden geldigince almaya calisicam...Rabbim gonlunuze gore hayirlisini versin... :a35:
Amin
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşAllah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimselere muhtaç etmesin Rabbim.
Hastalara şifa dertlilere deva, borçlulara eda,evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara hayırlı çocuk nasip etsin Rabbim inşAllah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt