Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
bende alabilir miyim yasin.benim içinde okunabilir mi.?

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun okunmadı diye bir şüphemiz yok kardeşim öyle düşüncemiz yok zaten.Olur kardeşim niyetinizi yazın.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselere fırsat vermesin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

WEBMASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.paylasim-turkey.org
bende allah ın sevdiği değer verdiği kulları arasında yer almak istiyorum.mevlana ya hacı bayram veliye öğrenci olmak istiyorum.hıdayet sahibi bir mumin olmak istiyorum..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ(mazlumkul)
DİLEĞİ (Gönül muradının olması eşiyle barışıp yuvasında huzur mutluluk için eşiyle ve ailesiyle prblemlerin ortan kalkması için)

leyla belgin..........................3
yasemay.............................2
elifffff................................20
WEBMASTER........................5
okunan:30
kalan:40

Allah Kabul Etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Okuyan Okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
gördüm leyla abla ve oraya da mesaj yazdım. :) tüm duaların kabul olsun inş.

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
LEYLA Abla Bir Önceki Özlem Abla için Okudumuz Yasin Hatminde Annem 4 Tane Almıştı... Annem Yasinlerini OKUDU... Haber Vereyim Dedim

...................

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
LEYLA Abla Bir Önceki Özlem Abla için Okudumuz Yasin Hatminde Annem 4 Tane Almıştı... Annem Yasinlerini OKUDU... Haber Vereyim Dedim

...................

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun okunmadı diye bir şüphemiz yok kardeşim öyle düşüncemiz yok zaten.
Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselere fırsat vermesin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
leylacım. sana bi mail attım okudun mu. bi de benim yasinin duasını yaptın sanırım dün akşam amin demek istiyorum bende. teşekkür ederim. ağzına sağlık.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ(özlem_27)
DİLEĞİ (Gönül muradının olması hayırlısıyla sevdiği kişiyle evlenmesi engellerin ortadan kalkması için hayırlısıyla Allah tüm sevenleri kavuştursun hayırlısıyla tüm sevenlerin kavuşması için)

leyla belgin.......................12(okundu)
elifimbenim........................3
namerve..........................3
s.s.s...............................1
MyKaBuS................. 5 (okundu)
mervenur1.................1(okundu) 1
nevin_70.................1
nasırlı_kalp.................1 (okundu)
semos.................5(okundu)
özlem_27...............1 (okundu)+2
sümeyra................1 okundu + 1 okundu+3
mykabus(annesi)..................4
gulbanu...........................3
cerennurum....................3(okundu)
yılmazcan......................10
ayşenur amine su.............1
keskin77.........................2
mazlumkul.........................1
yasemay...........................2
rumuzgüller.......................3
okunan: 70
Kalan:00

Allah Kabul Etsin.

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİL ALEMİN. VESSALATÜ VESSELAMÜ ALA RASÜLİNE MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.
EY YERLERİN GÖKLERİN SAHİBİ; KAİNATI VE BÜTÜN MEVCUDATI YOKTAN VAR EDEN, İSTEDİĞİNİ İSTEDİĞİNE VEREN, İSTEDİĞİ ZAMAN YEGANE ALMAK GÜCÜNÜN SAHİBİ OLAN, KİMSESİZLERİ GÖZETEN RABBİMİZ. SUÇLARIMIZ VE KABAHATİMİZ YÜZÜNDEN SANA KARŞI MAHCUBUZ. ŞU ANDA ÜMİTLE DOLU OLACAK KAPINA GLEDİK, RAHMETİNE SIĞINDIK, YÜCE DİVANINA DURDUK, BÜTÜN KÖTÜLÜKLERİ BİR TARAFA BIRAKTIK, HUZURUNA EL AÇARAK YALVARIYORUZ. BİZİ YÜKSEK HUZURUNDA BOŞ ÇEVİRME YA RABBİ.
EY ADALET KILICIYLA ZALİMİN ZÜLMÜNE KIRAN VE DÜNYADA MÜMİN MÜNAFIK, KAFİR, FASIK, DEMEDEN HERKESE İLAHİ ADELET VE FAZLIYLA BOL RIZIK VEREN, AHİRETTE İSE MÜMİNLERE NİMET KAPILARINI AÇAN ULU ALLAH'IM.
ŞU ANDA OKUDUMUŞ OLDUĞUMUZ OKDUĞUMUZ KURAN-I KERİMDEN ELDE EDİLEN SEVABI MEDİNE-İ MÜNEVVEREYİ NURLANDIRAN VE HER AN MİLYONLARCA MÜSLÜMAN TARAFINDAN İSMİ HÜRMETLE ANILAN PEYGAMBERLER SULTANI(SEN OLMASAYDIN BEN BU ALEMLERİ YARATMAZDIM) SÖZÜNÜN MUHATABI EN BÜYÜK İNSAN SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA S.A.V. TEMİZ RUHLARINA HEDİYE EYLEDİK VASIL EYLE YARABBİ!!
SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİ BU MECLİSİMİZDEN HABERDAR EYLE YA RABBİ.
YA İLAHEL ALEMİN. HZ. ADEM'DEN BU ZAMANA KADAR GELMİŞ GEÇMİŞ BÜTÜN PEYGAMBERLERİN EVLİYALARIN, ÜLEMALARIN İSLAM DİNİNE HİZMET EDEN, HZ. KUR-ANI ELDEN ELE, DİLDEN DİLE KAİNATA ULAŞTIRAN AZİZ ÜSTAD EFENDİMİZİN RUHLARINA HEDİYE EYLEDİK. RUHLARINA ŞAD EYLE YA RABBİ!!
YA İLAHEL ALEMİN. DİN, VATAN,NAMUS, MİLLET VE ŞEREF İÇİN HAK VE HAKİKAT UĞRUNDA SAVAŞ MEYDANLARINDA ASLANLAR GİBİ DÖVÜŞEN ALLAH ALLAH NİDALARIYLA GÖKLERİ ÇINLATAN, ANNE BABALARINA DOYAMADAN KANLI ELBİSLERİNE YÜKSEK HUZURUNA ÇIKACAK OLAN ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARINA ŞAD EYLE YA RABBİ!
YA İLAHEL ALEMİN KAHRAMAN ORDUMUZU KARADA, HAVADA, DENİZDE MANSUR VE MUZAFFER EYLE YA RABBİ!
YA İLAHEL ALEMİN NAMAZI NİYAZI UNUTAN, İÇKİLERDE KUMARLARLA EVLADINI ETRAFINI BUNALTAN HATTA ÇEŞİT ÇEŞİT FENALIKLARA DALAN MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZİ HİDAYETE ERDİRİP ONLARA HAYIRLI YOLLARA SEVK EYLE YA RABBİ!
YA İLAHEL ALEMİN YARIN MAHŞER GÜNÜ ARZ-I ALANIN ALTINDA GÜNEŞİN BÜTÜN SICAKLIĞI İLE ATRAFI KASIP KAVURDUĞU GÜNDE İYİ AMELDEN BAŞKA, MALIN MÜLKÜN SOYUN SOPUN HİÇBİR ŞEYİN FAYDA VERMEDİĞİ GÜNDE BİZLER SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZİN LİVAÜLHAMD İSİMLİ SANCAĞIN ALTINDA HAŞİR VE CEM EYLE YA RABBİ!
YA İLAHEL ALEMİN SANA AÇILAN DİLLER ELLER HÜRMETİE, SENİ ZİKREDEN DİLLER HÜRMETİNE, ARZ-I ALA HÜRMETİNE, YARATILMIŞLARIN EN HAYIRLISI PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED MUSTAFA S.A.V. HÜRMETİNE BİZLERİ HUZURUNDA BOŞ ÇEVİRME YA RABBİ.! DUALARIMIZ AHSENİ KABUL İLE MAKBUL EYLE, BİZLERİ HİDAYET YOLUNDA SABİT VE DAİM EYLE.
YA İLAHEL ALEMİN ACİZLİKTEN, KORKAKLIKTAN, TEMBELLİKTEN, CİMRİLİKTEN, SANA SIĞINIYORUM YA RABBİ! GIYBET, KİBİR, HASED GİBİ KÖTÜ HUYLARI BİZDEN AL, BİZLERİ SEVDİĞİN ÖZELLİKLERLE DONAT YA RABBİ! ÖLÜM AZABINDAN KABİR AZABINDAN BİZLERİ MUHAFAZA EYLE YA RABBİ!
YA RABBİ NAMAZ KILMAYANLARA NAMAZ MUHABBETİ, ORUÇ TUTMAYANLARA ORUÇ MUHABBETİ VER YA RABBİ! YA RABBİ İŞİ OLMAYANLARA İŞ, EŞİ OLMAYANLARA EŞ, EVİ OLMAYANLARA EV, ÇOCUĞU OLMAYANLARA HAYIRLI ÇOCUK. SEVİPTE KAVUŞAMAYNLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK, SINAVA GİRECEKLERE BAŞARI, OKUYANLARA SINIFLARINI GEÇMEK NASİP ET YA RABBİM! HUZURSUZ YUVALARDA HUZUR MUTLULUK VER YA RABBİM!
YA İLAHEL ALEMİN OKUMUŞ OLDUĞUMUZ KUR-ANI KERİMİ EKSİKSİZ VE NOKSANSIZ OLARAK KABUL EYLE. BU KUR-ANI KERİMİN OKUNMASINA SEBEP OLAN ZATIN DÜNYEVİ VE UHREVİ MURATLARINA VASIL EYLE. HER NE NİYETLE OKUNDUYSA KABUL EYLE YA RABBİM GELMİŞ GEÇMİŞLERİN AKRABAYI TAALLUKATLARININ RUHLARINA ŞADEYLE. BAKİDE KALANLARA HELALİNDEN BOL RIZIK VE HAYIRLI ÖMÜRLER VER. YARABBİ TÜM KARDEŞLERİMİZİMİN BÜTÜN MÜSLÜMAN OLAN MUHAMMED ÜMMETİ KARDEŞLERİMİZİNDE GÖNÜLLERİNDE NE MURADLARI VARSA HAYIRLI MURADLARINI VASIL EYLE ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA HAYIRLIYA ÇEVİR YARABBİ. BİZLERİ CEHENNEMDEN AZAD EDEREK CENNETİNDE CEMALİNLE MÜŞERREF EYLE YA RABBİ!
YA RABBİ BİZ DUA ETMESİNİ BİLMİYORUZ. PEYGAMBER EFENDİMİZ SENDEN NE İSTEDİYSE BİZDE ONLARI İSTİYORUZ. NEYDEN SIĞINDIYSA BİZDE ONLARDAN SIĞINIYORUZ.
EY AD KAVİMİNİ RÜZGAR, SEMUD KAVMİNİ DEPREM, LUT KAVMİNİN ÜLKESİNİ KASIRGALARLA ALT ÜST EDEN ULU ALLAH'M. BİZİ ONLAR GİBİ AZDIRMA, AZ VERİP KAPI KAPI GEZDİRME. ÇOK VERİP EMİR VE NEHİYLERİNE KARŞI GETİRME, YATAKLARA YATIRIP KAPILARA BAKTIRMA YA RABBİ!
YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ACİZANE FAKAT HALİSANE DUAYI" AHSEN-İ KABUL ETT " ANLAMINDA BUYURULAN AYETİ KERİMENİN SIRRINA MAZHAR EYLE YARABBİ. EL FATİHA

AMİN AMİN AMİN..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
leylacım. sana bi mail attım okudun mu. bi de benim yasinin duasını yaptın sanırım dün akşam amin demek istiyorum bende. teşekkür ederim. ağzına sağlık.

Merhaba canım kaç gündür internete girmedim mesajınıda okumadım kardeşim:(
Benim formda altta hata yazıyor çok üzülüdüm birşey demiyorum Allah herkesi herşey birliyor ama çok üzülüdüğümü belirtmek istiyorum sadece bazı şeylerde ben:(
Neyse birşey demiyeceğim.
Dün duanı yaptım canımayrıca dua ederken bilip bilmediğimiz ne muradı sıkıntısı varsa ortadan kaldır diyede dua ettim.Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselerede fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar:)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
DİLEĞİ (Gönül muradının olması eşiyle barışıp yuvasında huzur mutluluk için eşiyle ve ailesiyle prblemlerin ortan kalkması için)

okunan:25
kalan:45

Allah Kabul Etsin.
İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim..................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
amin leyla ablacım. ağzına sağlık. allah razı olsun. rabbim bu okunan yasini şeriflerin yüzüsuyu hürmetine, peygamber efendimizin yüzüsuyu hürmetine, mübarek cuma gününün ve mübarek üç ayların yüzüsuyu hürmetine duamı niyetimi kabul eylesin. amin amin amin. tüm okuyan kardeşlerin ağzına sağlık allah hepsinden razı olsun. herkese sonsuz teşekkür ederim. allaha emanet olun kardeşlerim.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

WEBMASTER.........................5

Allah Kabul Etsin.

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba canım kaç gündür internete girmedim mesajınıda okumadım kardeşim:(
Benim formda altta hata yazıyor çok üzülüdüm birşey demiyorum Allah herkesi herşey birliyor ama çok üzülüdüğümü belirtmek istiyorum sadece bazı şeylerde ben:(
Neyse birşey demiyeceğim.
Dün duanı yaptım canımayrıca dua ederken bilip bilmediğimiz ne muradı sıkıntısı varsa ortadan kaldır diyede dua ettim.Allah kabul etsin.
Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kimselerede fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar:)

amin amin amin ablacım saol. msn adresine sabah bi mail yazdım da okursun bi ara olur mu :) allah razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
amin amin amin ablacım saol. msn adresine sabah bi mail yazdım da okursun bi ara olur mu :) allah razı olsun.

Tamam canım herşey gönlünce olsun Alalh içinde buludnuğun sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı vesile göndersin Rabbim.
Allah herkese huzurlu mutlu yuva hayırlı çocuklar hayırlı işler hayırlı rızk kapıları nasip edip yaşamlarına bir düzen bir yön nasip etsin hayırlısıyla inşallah engelelri ortadan kaldırsın hayırlısıyla.Allah büyük canım gün doğmadan neler doğar Rabbim'in hazinesinde neler var yeter ki Ol desin Allah sabır dayanma gücü versin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam canım herşey gönlünce olsun Alalh içinde buludnuğun sıkıntılardan kurtarıp tez zamanda selametine çıkmak yaşamına bir düzen bir yön hayırlı vesile göndersin Rabbim.
Allah herkese huzurlu mutlu yuva hayırlı çocuklar hayırlı işler hayırlı rızk kapıları nasip edip yaşamlarına bir düzen bir yön nasip etsin hayırlısıyla inşallah engelelri ortadan kaldırsın hayırlısıyla.Allah büyük canım gün doğmadan neler doğar Rabbim'in hazinesinde neler var yeter ki Ol desin Allah sabır dayanma gücü versin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun:)

amin saol.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

WEBMASTER.........................5

Allah Kabul Etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt