Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yaşanmış gerçek bir olay (2 Kullanıcı)

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
:)inanamıyorum konunun hüzünlü biteceğini düşünürken çok garip oldum.çok ilginç.neler var.

fanidunya

Kayıtlı Kullanıcı
zaten dunyanın hali belli allah bizi muhafaza etsin

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
:K:Kellerine sağlık çok güzeldi:K:K

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
BU OLAY GERÇEKTEN YAŞANMIŞ MI ? HAYRET BİRŞEY YAHU ŞU HIRSIZLARA AKIL SIR ERMİYOR .. AMA KABUL EDELİM ÇOK ZEKİCE BİR PLAN ALLAH İSLAH EYLESİN BÜTÜN KÖTÜ HUYLARI OLANLARI(amin)

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
Bunlar münafıklardır sonları ise cehennem azrail a.s onların canının ne husumetle alıcaktır kim bilir neyleyceksin dunya hayatını yalancı dunya malının be adam.

hasgül

Kayıtlı Kullanıcı
hahha:) çok güldüm ama bir o kadarda ürperdim. Azrail a.s. kendisini böylesi kötü bir oyuna alet ettiklerinden dolayı bunun hesabını sormak için ziyarette bulunursa ne olacak? Bulunur mu? Bilinmez? Ama ya bulunursa! Allah c.c. affetsin

ismetşahbaz

Kayıtlı Kullanıcı
yaşanmış bu gerçek hadiseyi okurken gözlerim yaş dolmaya başlamıştı ki ''arabayı kenara çek'' dediği cümleyi artık boğazım düğümlendi ağlamaktan zoraki okumaya çalıştım zira eşiminde bu hüzünlü vak'ayı duymasını istemiştim. Esef duyarak yüce islam dinimizi yüz kızartıcı bi suça alet etmelerinden büyük utanç ve üzüntü duydum. allah cümle ümmet-i muhammedin kullarını böyle imansızlardan korusun.. içinde bizleride ya rabbim(amin)

N

Nefis

Çok güzel hareketlerdeki azrailde ona benzer yapmısti :D Allah ıslah etsin..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Çok güzel :D
Teşekkürler.

sivetok

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
img141.imageshack.us
Ben Azrailim..Canını almaya geldim :) unutmuşum tekrar okumak güzel oldu ayrıca paylaşıma katkıdan bulunan kardeşlere teşekkürler tabi onlarda yıllar sonra benim gibi buradalarsa

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:) bunu daha öncede okumuştum.. Çok güzel ama yaşanmış bir olay olduğunu bilmiyordum..

Yaşanmışsa gerçekten çok ilginç ne alem insanlar var ya ... :)))

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt