Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasadigim Gercek Olay (1 Kullanıcı)

hasan_69

Kayıtlı Kullanıcı
oncelikle Selamin Aleykum Degerli Dostlar
bundan 5:6 sene evvel bursa orhangaziye kiz kardesimi ziyarete gitmisstim mevsim kis har kulade soguk var ben bir kac gun kaldiktan sonra kardesime dedim gel benimle istanbula gidelim oda kabul etti enistem o vakitler yurt disinda calistiyordu dogal olarak ben goturmek zorunda kaldim neyse yola ciktik iki kucuk yavrucak yanimizda kucukler ustelik yolda bekliyoruz hava soguk ve karli bekliyyoruz istanbul otobusleri hep dolu hafta sonu oldugu icin neyse biz bayagi usuduk yaklasik 1 2 saat kadar o sogukta yolun kenarinda bekliyoruz neyse o esnada benim itikatli kardesim bi fikir sundu abi dedi !!!!!!!!! 21 besmele cekersek RABBIM bize emin ol bi kapi acar ama inanin o vakit kalpten 21 besmele cektim derken alt gecitten yasli bi amaca cikiverdi yanimiza yaklasti bize donerek hayirdir evladim ne bekliyorsunuz bu sogukta dedim amca istanbul otobusu dedi burda beklemeyin az yukari cikin orda bekleyi dedi dedigini yaptik ve yukari dogru yuruduk aradan 10 dakika gecmeden bi otobus geldi ve durdu istanbul istanbul diye mavin bagiriyodu !!! otobuste biz haric sadece ve sadece 10 15 yolcu vradi :':)':)'(
BURDAN CIKACAK DERS!! RABBIME SITKI BUTUN SARILDIMI ELBET BIZLERE YARDIM EDECEGI SUPESIZ saygilar

netta

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Yasadigim Gercek Olay

selamün aleyküm değerli arkadaşlar bundan 6 sene öce bikız çocu dünyaya getirdim tam 1.5 yaşındayken hastalandı bi hafa hiç kalkmadan konuşmadan hep yattı suyu bile zorla içiriyordum doktorlar hiç bişeyi yok dediler ben çok üzülüp hergün dua ediyordum rabbimden şifa diliyodum sonra cuma günü oldu kızım hiç gözlerini açmadı rabbime döndüm sela saati cuma duasını okuyup sonrada kuran okuyup kızım için elleri açtım dua ettim rabbim iki iyilin birisini diledim alahtan kalpten sonrada ağlamaya başladım hiç konuşmuyordu kızım ey allahım sen nelere kadir değilsinki duam bittikten sonra kızım gözlerini açtı konuştu şükürler olsun allahım dedim derdi veren rabbim dermanınıda veriyor yeterki rabbimden istemesini bilelim rabbim sen bizleri doğru yolundan ayırma a.e.o

adl

Kayıtlı Kullanıcı

çok duygulandım.ALLAHtan umudumuzu kesmemeliyiz.ALLLAH HEPİMİZE ŞİFALAR VERSİN AMİN.

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı

Selam aleyküm. Allah ( cc ) razı olsun paylaşımlarınız için. Cümlemizin dualarının kabül olması duasıyla.
Allah' a ( cc ) emanet olun.

mustafa incesu

Kayıtlı Kullanıcı

ÜMİTVAR OLMAK LAZIM.ALLAH KULUNU DAR DA BIRAKMAZ.ALLAH RAZI OLSUN.ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

6310

Kayıtlı Kullanıcı

NE GUZEL ALLAH HEPIMIZE YARDIM ETSIN MERHAMETINI USTUMUZDEN EKSIK ETMESIN

berdar

Kayıtlı Kullanıcı

En dar anımda söylediğim tek söz ALLAHU EKBER...
binlerce kez şükürler olsun ki bu sözden sonra rabbim hiç darda bırakmadı...
Rabbim her daim yardımsınız olsun inşaallah...

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm değerli arkadaşlar bundan 6 sene öce bikız çocu dünyaya getirdim tam 1.5 yaşındayken hastalandı bi hafa hiç kalkmadan konuşmadan hep yattı suyu bile zorla içiriyordum doktorlar hiç bişeyi yok dediler ben çok üzülüp hergün dua ediyordum rabbimden şifa diliyodum sonra cuma günü oldu kızım hiç gözlerini açmadı rabbime döndüm sela saati cuma duasını okuyup sonrada kuran okuyup kızım için elleri açtım dua ettim rabbim iki iyilin birisini diledim alahtan kalpten sonrada ağlamaya başladım hiç konuşmuyordu kızım ey allahım sen nelere kadir değilsinki duam bittikten sonra kızım gözlerini açtı konuştu şükürler olsun allahım dedim derdi veren rabbim dermanınıda veriyor yeterki rabbimden istemesini bilelim rabbim sen bizleri doğru yolundan ayırma a.e.o

Aleyküm Selam kardeşim çok duygulandım söz konusu çocuklarımız olunca akan sular durur. Allah c.c. çok büyük ve merhametli yavrunu sana bağışlamış selametle kal

huma

Kayıtlı Kullanıcı
geniş zamanında allah diyeni dar zamanda yalnız bırakmaz rabbim ona tam bir teslimiyet göstermeyi hepimize nasip etsin inşallah

acizanegünahkar

Kayıtlı Kullanıcı
Kardeşim

Kardeşim

Kimbilir her gün neler yaşıyoruz ama kalp gözlerimiz kapalı olduğu için
ancak darda kaldığımız zaman görebiliyor vede yaşıyoruz halbuki RABBİMİN verdiği her an nelerle dolu bir bilebilsek,
Gözün kıymetini körler,
Kolun kıymetini kolsuzlar,
Ayağın kıymetini ayaksızlar,
Kulağın kıymetini sağırlar,
Dilin kıymetini lal lar,
bililer deyilmi işte biz ler ancak kaybedince anlıyoruz kıymeti maalesef,
ALLAHA rahmet merhamet vede nuruna emanet olun

abdullah1354

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bu mübarek günde o kadar duygulandırdırgınız için ALLAH (C.C.) SİZDEN RAZI OLSUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt