Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yardimlarinizi rica etsem ? (2 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Başka bir şehir derken, Fransadaki bir başka şehiri kastetmiştim kardeşim ben de :) Fransa'da yaşadığını biliyordum, bir yerde paylaşmıştın sanırım yanlış hatırlamıyorsam ya da belki profil bilgilerinde yazıyordu emin değilim :)
Evet senin özleminin yanında bizimkiler hiç kalır.. Vatana özlem nedir bilmiyorum, hiç yaşamadım ama başka bir şehirdeyken dahi, memleketini böyle özlüyorsa insan, başka bir diyarda iken nasıl özler, tahmin edebiliyorum az çok.. Rabb'im yardımcın olsun.. Hakkında hayırlısı ise tez vakitte vatanına kavuşmanı nasip eylesin sana inşAllah..

Kardeşim o kitaba yeni başladım ve fırsat buldukça okuyorum ve kitabı her elime alışımda bırakasım gelmiyor inan ki.. Önceden senin de bahsettiğin gibi, Sevgilisini gözünden bakma Nebi'ye, bambaşka bir duygu.. Ve ben şahsen olaylara böyle değişik açılardan bakmaya da bakılan kitapları okumaya da bayılırım.. Çünkü inanırım ki, değişik bakış açılarıdır insana birşeyler katan.. Bu arada şimdiye kadar Hz Hatice'nin hayatını bu denli roman tadında ve güzel anlatan bir kitap okumamıştım.. Bu açıdan da benim için çok farklı bir deneyim oldu, oluyor.. :)

Beni bitirdi ya Hu o kitap..
Subhanallah. Boyle sevmek, boyle ask..
Rabbim gonullerimizi Hatice annemizin gonlunden bir katre nasip eylesin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt