Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yardım lütfen... (1 Kullanıcı)

mstf23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgisayar açılmadan önce D:üzerindeki dosya sistemi denetleniyor diyo her bilgisayarı açtıgımda bu denetleme çıkıyor. bu denetlemeyi nasıl kaldırabilirim?

İslam'a_Dönmek

Kayıtlı Kullanıcı
S.a arkadaşım kaldırmanın yolu bir ihtimal format ama kalkmama imkanıda var.Bir formatla istersen kendimle aynı prbolemle karşı karşıyayım.Umarım sorunun hallalor inşAllah.Selam ve Dua ile..

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Es-selamü aleyküm. Kardeşim her sorunun başında format atmak zorunda değilsiniz. Mutlaka bir yöntemi vardır. Bilerek yada bilmeyerek sistem üzerinden D sürücüsü için bir disk taramasa zamanlamış olabilir. Sana soracağım soruları cevaplarsan daha etkli yardım edebilirim...

1. İşletim sistemin nedir ? Vista / XP
2. Bu disk denetlemsini windows açıldıktan sonramı yapıyor ? Yoksa Login olmadan öncemi ?

Dilersen özel mesajda atabilirsin kardeşim. Bekliyorum. Dua ile kal...

hepan

Kayıtlı Kullanıcı
hayır format atma..

bu denetleme autorun virüsünden kaynaklanıyor.nod32 3.0 veya avast kur ve güncelledikten sonra tarama yap düzelir:)

mstf23

Kayıtlı Kullanıcı
işletim sistemi xp windows açılmadan çıkıyor . allah razı olsun kardeşlerim ilgilendiginiz için

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşın söylediğini yap bakalım. Sonra sonuçları bizmle paylaşırsın.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt