Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YARDIM EDIN (2 Kullanıcı)

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: YARDIM EDIN

S.A. KARDESLERIM BAILERIM ABLALRIM BANA YALVARIRIM YARDIM EDIN UTANARAK SOYLUYORUM 1 AYDIR SABAH NAMAZINA KALKAMIYORUM EVDE ANNEMDE KILIYOR AMA ODA UYANAMIYOR SAATIMI KURUYORUM ALLAHIMA YALVARIRYORUM YARABBIM NEOLUR UYANMAMA YARDIMCI OL AMA YOK:(:(GECTE YATMIYORUM LUTFEN BANA DUA EDIN YALARIRIIM :(

bilgideposu1982

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim senin ne sorunun var anlamadım ama bir sıkıntın oldugunun farkındayım

hayat insana çok şey ögretiyor bu ögrettikleriyle sen büyüyor olgunlaşıyorsun

sana tavsiyem allaha sıgın çünkü ona sıgınmazsan buhrana girersin

allah yar ve yardımcın olsun ve gülümse:( bu degil :Dbu ol

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

YOK BACIM SIKINTIM YOK ASLINDA AMA KALKAMIYORUM SABAH NAMAZINA YALVARIYORUM ALLAHIMA BENI UYANMAMA YARDIM ET DIYE AMA UYANAMIYORUM KENDIMI SIMDI BERBAT HISSEDIYORUM 4 VAKIT NAMAZI ZAMANINDA KILIYORUM AMA SABAHI HEP SUNNETINI KILIYORUMM 5 VAKIT DEGIL BENIM DERDIM BU :(:(

zarife_76

Kayıtlı Kullanıcı

trabzonlu20 yazdı:
S.A. KARDESLERIM BAILERIM ABLALRIM BANA YALVARIRIM YARDIM EDIN UTANARAK SOYLUYORUM 1 AYDIR SABAH NAMAZINA KALKAMIYORUM EVDE ANNEMDE KILIYOR AMA ODA UYANAMIYOR SAATIMI KURUYORUM ALLAHIMA YALVARIRYORUM YARABBIM NEOLUR UYANMAMA YARDIMCI OL AMA YOK:(:(GECTE YATMIYORUM LUTFEN BANA DUA EDIN YALARIRIIM :(

S.A. SANA SUNU ONEREBILIRIM, UZUN ZAMANDIR KENDIM YAPIYORUM VE COK SUKUR SIMDIYE KADAR HEP KALKTIM.
SAATINI VEYA KURDUGUN NEYSE MESELA BEN CEPTELEFONUMU KURUYORUM, BASKA YERE KOY ULASAMADIGIN YERE, BASKA ODAYA. ALARM CALDIGINDA MECBUREN KALKCAKSIN KAPATMAK ICIN. KALKTIGIN ZAMAN ZATEN SORUN BITIYOR:D:D:D

DIGER SORUN YATSI NAMAZI, BAKIN BEN ARNHEM YAKINKLARINDA OTURUYORUM EN GEC 00.30 KILIYORDUK, DIYANET 2,3 HAFTA ONCE ACIKLAMA YAPTI, SAATLER ESKIYE GORE ALINDI TEKRAREN. SELAMLAR KOLAY GELSIN B)B)B)

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

zarife_76 yazdı:
trabzonlu20 yazdı:

S.A. SANA SUNU ONEREBILIRIM, UZUN ZAMANDIR KENDIM YAPIYORUM VE COK SUKUR SIMDIYE KADAR HEP KALKTIM.
SAATINI VEYA KURDUGUN NEYSE MESELA BEN CEPTELEFONUMU KURUYORUM, BASKA YERE KOY ULASAMADIGIN YERE, BASKA ODAYA. ALARM CALDIGINDA MECBUREN KALKCAKSIN KAPATMAK ICIN. KALKTIGIN ZAMAN ZATEN SORUN BITIYOR:D:D:D

DIGER SORUN YATSI NAMAZI, BAKIN BEN ARNHEM YAKINKLARINDA OTURUYORUM EN GEC 00.30 KILIYORDUK, DIYANET 2,3 HAFTA ONCE ACIKLAMA YAPTI, SAATLER ESKIYE GORE ALINDI TEKRAREN. SELAMLAR KOLAY GELSIN B)B)B)

VE ALEYKUM SELAM BACIMM SAATIMI KURSAMDAA CALMIYOR BABAMA HERHALDE SAAT ALMASINI SOYLIYECEGIM BEN DEN HAAGDA KALIYORUM :|DENEYECEGIM SAOLASIN ALLAH RAZI OLSUN BACIM

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt