Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YARDIM EDIN (1 Kullanıcı)

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. BEN 5 VAKIT NAMAZ KILAN BIRIYIM AMA BU AY YATSI 1 DE OLUYOR DAYANMAYIP UYUYORUMMM NAPMALIYIM SABAHA DA KALKAMIYORUM YAAA :( LUTFEN BIRI FIKIR VERSIN

KERAY

Kayıtlı Kullanıcı
RE: YARDIM EDIN

SELAMU ALEYKÜM KARDEŞİM YATSI 1 DE OLUYOR NE DEMEK ANLAYAMADIM AÇIKLARMISIN SELAMETLE

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı

her hangi bir işte çalışıyomusun?

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

EVET AMA EVE ERKEN GELIYORUM BI COK SEY YAPIYORUM SAATIN GECMESI ICIN KURAN OKUYORUM Ama saat 22.00 soraa uyku fiskiriyor gozlerimden:(:(:(:(:(allah affetsin

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı

öğle ile ikindi arasında 1 saat falan kestir diyecektim ama sizde neden 1,30 da anlamadım :( yani o kadar geç olmaması gerekir bizim saatimize göre tamam da hollanda ulusal saatine göre erken olması lağzım sen vakitlerde bi yanlışın var dur ben bi bakıyım da sana yollayım.

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE ANLAMIYORUM AKSAM SAAT 22.00 DE YATSI TAA 01.30 TA FAZILET TAKVIMI BEN CALISIYORUM MSN YASAK BACIM YA

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı

sen hangi şehirdesin

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı

kuzey yarım küreye yakın ya anladım ama yılın diğer 6 ayında daha rahat oluyodur dimi. bizde fazla fark etmiyo. Allah yar ve yardımcın olsunnnnn :) :)

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

trabzonlu20 yazdı:
S.A. BEN 5 VAKIT NAMAZ KILAN BIRIYIM AMA BU AY YATSI 1 DE OLUYOR DAYANMAYIP UYUYORUMMM NAPMALIYIM SABAHA DA KALKAMIYORUM YAAA :( LUTFEN BIRI FIKIR VERSIN

selamun aleyküm bende ayni dertten muzdaripim.Aksamki azabimi size anlatamam.uyumamak icin elimden geleni yaptim.ama nafile.yatsi o kadar gec oluyo ki.bu yaz zor gecicek.Allah´im nefsimiz ne kadar zayif.Allah affetsin.
DUA.JPG

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

GERCEKTEN OYLE SEN NERDEN GURBETCI HOLLANDAMI ALMANYAMI YEMIN EDERIM UTANARAK SOYLUYORUM 2 HAFTADIRMI YATSI COK GEC 1 KERE KILABILDIM DAYANAMIYORUM ALLAH BIZE DAYANMA GUCU VER YARABBIMM :(:(:(:(:(:(

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

ALMANYA DAYIM ALLAH´IN IZNIYLE HAZIRAN SONUNDA SAATLER GERIYE GELIYO KISALIYO.
BENIM DURUM O KADAR VAHIM DEGIL ALLAH YARDIMCIN OLSUN.BENIM BI DÜN OLDU.AMA COK UTANIYORUM.ALLAH´A OLAN UTANCIMDAN DAHA KAHVALTI BILE YAPAMADIM.BEN O NIMETLERI HAKETMEDIM :(:(RABBIM BIZE DAYANMA GÜCÜ VERSIN........AMIN

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

BACIM BENDEE AYNI DAHA YENI BISELER ATISTIRIYORUM ALLAHIMMMMMMMMMMMMMM BANAAA YARDIM ETT NEOLURRRRRRRRRSUNN

kafkaskartali70

Kayıtlı Kullanıcı

Kardesler bende almanyadayim.
Eger calismiyorsaniz uykunuzu sabah aliniz.Eger calisiyorsaniz mesela sabahci iseniz.
Isten geldikten sonra uykunuzu almaya calisiniz.Öglenci iseniz zaten sabah namazindan sonra uyku zamani olur.
Ayrica fazilet takvimi kullanan kardeslere tavsiyem diyanet takvimi kullansinlar.O daha elverisli.
Nitekim vakit belirleme noktasinda görüs farkliligi oldugu icin diyanetin takvimide kullanilir.Süleymanli kardeslerim yanlis anlamasinlar.Sözüm Cemaatten olmayan kardesler icindir.
Hatta diyanet takvimi en uygunudur.
Bu sene diyanettede bazi degisiklikler oldu ama.

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. arkadaşlar ilk önce Allah afetsin ve yardımcınız,yardımcımız olsun inşaAllah.Aslında bende de bazen uyku üstün geliyor bizdede 23-20 oluyo yatsı,ama ben uyuyup gece yarısı kalkıyorum,siz denediniz mi öyle etmeyi? ha bide uyuyunca sert bi yerde ve rahatsız pozda yatsanız,mesele yatağa girmeden yerden uzansanız az dinlenip uyanıcaksınız rahatsız olunca..
Selam ve dua ile
....

TRABZONLU20_BERRAK

Kayıtlı Kullanıcı

DENEDIM HAA O DEDIGFIN YATAG GIRMEDEN DENEYECEGIM BUNDAN SONRA IYI FIKIR DENEYECEGIMM :(( ALLAHIM AFFET BENI

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı

Sa Gerçekten zor. sizi anlıyorum ben saat 22:30 a kadar beklerken bile zorlanıyorum. Fakat kardeşlerim akşamla yatsı arası bir saatte olsa uykunuzu alıp tekrar uyanıp namazınızı kılmayı denediniz mi?bir de oyle deneyin bakalım.Rabbim yar ve yardımcınız olsun. A.e.oB)

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAH YARDIMZIN OLSUN KARDEŞ.KAFAM KARIŞTI BİŞEY ANLAMADIM...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt