Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YARDIM EDİN YAPAMIYORUM ;( (1 Kullanıcı)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı
RE: YARDIM EDİN YAPAMIYORUM ;(

mk5834 yazdı:
fatma hanım verdiğiniz cevap boyut değiştirme içinde geçerlimi.

http://img186.imageshack.us/img186/8439/291zr6.jpg
MAŞALLAH SİZDE AGRI DAGI YÜKSEKLİGİNDE RESİM EKLEMİŞSİNİZHA.BİRAZ KÜÇÜK EKLEYİN BOYUTLARI NASIL KÜÇÜLTÜYORUZ BİLMİYORUM OKADARINA KAFAM ÇALIŞMIYOR DAHA...YA BENDE YEMEK YERKEN TEK ELLE YAZIYORUM HEP YANLIŞ YAZMIŞIM..

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

Avukat yazdı:
BEN DE YAPTIM,BAĞIRICAM SEVİNÇTEN DE DELİRDİ DERLER DİYE SUSUYORUM MAKİNACI06 KARDEŞ.FATMA ERGUN KARDEŞ TEN ALLAH RAZI OLSUN.GERÇİ NASIL YAPTIM TAM HATIRLAMIYORUM BİRKAÇ DENEME DAHA YAPMAM LAZIM.KATLANIN ARTIK:D

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

İKİNCİ DENEMEURL=http://img182.imageshack.us/my.php?image=138kucukuw6.jpg]
138kucukuw6.th.jpg
[/URL]

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

FATMA_ERGUN yazdı:
mk5834 yazdı:

MAŞALLAH SİZDE AGRRI DAGI YÜKSEKLİGİNDE RESİM EKLEMİŞSİNİZHA.BİRZ KÜÇÜK EKLEYİN YABOYUTLRI NASIL KÜÇÜLYÜYORUZ BİLMİYORUM OKADARINA KAFAM ÇALIŞMIYOR DAHA...

s.a
yok estağfurullah çalışıyordur mutlaka.
ağrı dağı kadar olan resim kızım aysimanın resmi.ama resim çok büyük olduğu için çözünürlük uçmuş gitmiş tabi.
bir sonraki gönderdiğim resimde çok küçük oldu.
benim fikrim geldi.:D galiba URL yi kopyalayınca resim küçük , link to infoyu kopyalayınca resim özgün boyutta çıkıyor.deneyelim bakalım
bide ımg arasına yapıştırmayınca resim çıkmıyor.denedim.
bu arada afiyet olsun.

wwwantolojicom333127784nf4.jpg

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
mk5834 yazdı:

MAŞALLAH SİZDE AGRRI DAGI YÜKSEKLİGİNDE RESİM EKLEMİŞSİNİZHA.BİRZ KÜÇÜK EKLEYİN YABOYUTLRI NASIL KÜÇÜLYÜYORUZ BİLMİYORUM OKADARINA KAFAM ÇALIŞMIYOR DAHA...

s.a
ağrı dağı kadar olan resim kızım aysimanın resmi.ama resim çok büyük olduğu için çözünürlük uçmuş gitmiş tabi.
benim fikrim geldi.:D galiba URL yi kopyalayınca resim küçük , link to infoyu kopyalayınca resim özgün boyutta çıkıyor.deneyelim bakalım
bu arada afiyet olsun.

IMG OLMADAN NASIL OLMUYOR YA BEN ÖYLE EKLİYORUM.VALLA BENİM BUGÜN SİNİRLERİM BOZUKYA HİÇ SABIRLI DA DEGİLİM EKLEYİN YOKSA BEN DELİ OLCAM.HADİ SİZ BECERİKLİSİNİZ YAPARSINIZ ...

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

Avukat yazdı:
BEN DE YAPTIM,BAĞIRICAM SEVİNÇTEN DE DELİRDİ DERLER DİYE SUSUYORUM MAKİNACI06 KARDEŞ.FATMA ERGUN KARDEŞ TEN ALLAH RAZI OLSUN.GERÇİ NASIL YAPTIM TAM HATIRLAMIYORUM BİRKAÇ DENEME DAHA YAPMAM LAZIM.KATLANIN ARTIK:D
ABLAM BE HELAL SANA TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...FATMA HANIMA VE DURUAYSİM VE DİĞER ÖĞRETMEYE ÇALIŞAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ....AYYY ÇOK SEVİNDİM YAHU

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

evvet budur işte ya.
arkadaşlar lütfen lütfen olmuyor.biraz daha gayret.kaytarmayın lütfen:D:D:D
URL yi kopyalarsanız küçük çıkıyor.link to infoyu kopyalayınca özgün boyutta oluyor.

deneyelim bir daha.bakalım çok büyük olan resim URL ile küçülecekmi.

my.php
[/URL][/img]

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

makinaci06 yazdı:
Avukat yazdı:
ABLAM BE HELAL SANA TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM...FATMA HANIMA VE DURUAYSİM VE DİĞER ÖĞRETMEYE ÇALIŞAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDİYORUZ....AYYY ÇOK SEVİNDİM YAHU
AY RİCA EDERİM SİZLER Bİ TAM ÖGRENİN RESİM EKLEMEY,SONRA ALIN BANA PASSATI BEN İLK İŞ İSTANBULU TERK EDECEM İNŞALLAHHHHHHHHH

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
FATMA_ERGUN yazdı:
mk5834 yazdı:

s.a

bu arada afiyet olsun.

KARDEŞİM BEN DİREKT LİNK TO İNFO VAR YA EN ALTTA RESİMİN ALTINDAKİ ADRESLERDEN EN ALTTAKİ ONU İMG ARASINA KOPYALAYINCA ÖZGÜN BOYUTTA CIKIYO Bİ DENE İSTERSEN .. FATMA HANIMA SAYGILAR;)

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
evvet budur işte ya.
arkadaşlar lütfen lütfen olmuyor.biraz daha gayret.kaytarmayın lütfen:D:D:D
URL yi kopyalarsanız küçük çıkıyor.link to infoyu kopyalayınca özgün boyutta oluyor.

deneyelim bir daha.bakalım çok büyük olan resim URL ile küçülecekmi.

my.php
[/URL][/img]
HINCIMI SİZDEN ALİM BARİ.ÇOK BECERİKSİZ SİNİZ HA.YA BEN DİYORUM Kİ BÜYÜK HARFLE OLAN URLYİ KOPYALAYIN BAZEN İKİ TANE URL ADRESİ ÇIKIYOR,OZAMNDA ALTTAKİ ADRESİ KOPYALAYIN SİTEDEN YORUMUNUZUN ALTINA YAPIŞTIRIN OKADAR.ALLA ALLAHHH....

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

fatma hanım bakın çözdüm olayı.ya bugün stresli gelmiştim işe ve hiç bu kadar sevineceğimi düşünmemiştim.şimdi işin püf noktalarını yazıyorum
- ımg olmadan olmuyor
- link to info özgün boyutta çıkarıyor
- URL küçültüp çıkarıyor resmi

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

VALLA KIZMAYINCA DA OLMUYOR YA NE YAPİM....

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşlerim.nasılsınız.resim 2 şekilde ekleniyor.
1) yeni forum açtığınızda hemen alt kısımda dosya ekle var.ordan kolaylıkla ekleyebilrsiniz.
2)http://www.imageshack.us/ adresine giriyorsunuz.gözat tıklıyorsunuz.resminizi seçiyorsunuz.sonra host it! tıklayıp karşınıza çıkan 3 url adresinden ilkini kopyalayıp paylaşmak istediğiniz foruma yapıştırıyorsunuz..
selam ve dua ile

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı

mk5834 yazdı:
fatma hanım bakın çözdüm olayı.ya bugün stresli gelmiştim işe ve hiç bu kadar sevineceğimi düşünmemiştim.şimdi işin püf noktalarını yazıyorum
- ımg olmadan olmuyor
- link to info özgün boyutta çıkarıyor
- URL küçültüp çıkarıyor resmi
TEBRİK EDERİM ABİCİM MAŞALLAH;););)

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

s.a. arkadaşlr
ya mustafa kardeşim, fatma ablamı neden kızdıryorsun sen bakim. o zaten gelmiyor siteye , geldiği zamanda böyle yaparsanız hemen gidiyor. bak bana bir çok defa öğretmeye çalıştı, öğrenemediğim halde öğrenmiş gibi görünüp kızdırmadım kendilerini.
sizde dikkat edin kardeşim,
k.s.e.o.

FATMA_ERGUN

Kayıtlı Kullanıcı

mtekik yazdı:
s.a. arkadaşlr
ya mustafa kardeşim, fatma ablamı neden kızdıryorsun sen bakim. o zaten gelmiyor siteye , geldiği zamanda böyle yaparsanız hemen gidiyor. bak bana bir çok defa öğretmeye çalıştı, öğrenemediğim halde öğrenmiş gibi görünüp kızdırmadım kendilerini.
sizde dikkat edin kardeşim,
k.s.e.o.
ABİ MUSTAFA KİM?

mtekik

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamiportal.net

guler yazdı:
selamun aleyküm kardeşlerim.nasılsınız.resim 2 şekilde ekleniyor.
1) yeni forum açtığınızda hemen alt kısımda dosya ekle var.ordan kolaylıkla ekleyebilrsiniz.
2)http://www.imageshack.us/ adresine giriyorsunuz.gözat tıklıyorsunuz.resminizi seçiyorsunuz.sonra host it! tıklayıp karşınıza çıkan 3 url adresinden ilkini kopyalayıp paylaşmak istediğiniz foruma yapıştırıyorsunuz..
selam ve dua ile

S.A. ABLAM,
YA BU İŞİ HERKES YAPIYOR BEN YAPAMIYORUM. 1. SEÇENEĞİNİZİ ÖĞRENDİM TAM GÖNDERMEYE BAŞLADIM, AMA ŞİMDİ O ÇALIŞMIYOR.
2. SEÇENEKTEDE BENİ BİLGİSAYAR DIŞARI ATIYOR
HELE BİSMİLLAH DEYİP 1. SEÇENEĞİ TEKRAR DENEYEYİM.
K.S.E.O.

-Esmani-

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
islamtarihim.com

s.a
tetik kardeş suçu bana atma :D. hayır fatma hanım bana kızmadı.sadece öğretmen edası ile yaklaşarak daha ii sonuç almamızı sağlamaya çalıştı.yani kızım sana söyledim gelinim sen anla durumu.ben sayın ablamı kızdırırmıyım hiç.artı ben ödevime çalıştım en iyisini yapmaya gayret ediyorum. :D:D:D
öyle değilmi fatma öğretmenim.

bakın kızım aysimayla benim istanbulda çekilen bir resmimi göndereyim.siz neden resim falan göndermiyorsunuz.

my.php
[/URL][/img]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt