Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap (1 Kullanıcı)

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
Yahudi Profesörden Ağlatan Cevap

Amerikalı Yahudi Profesör, Timsah Gözyaşları Döken Yahudi Öğrenciye Hayat Dersi Verdi.

Amerikalı Yahudi kökenli Profesör Norman İsrail'in Filistin halkına yaptıkları konusunda timsah gözyaşları döken bir Yahudi öğrenciye verdiği cevabı ayakta alkışlayacaksınız!
Yahudi kökenli Profesör Norman Finkelstein, bir konferans sırasında Yahudi soykırımını bahane ederek timsah gözyaşları döken Yahudi öğrenciye hayatında unutamayacağı bir ders verdi.
Profesörün konuşması sırasında ayağa kalkan bir kadın Yahudi öğrenci: "Konuşmanız boyunca Musevileri Nazilerle karşılaştırdınız. Genel anlamda değil burada sizi dinleyen insanları. Bu Almanlar için oldukça incitici aynı zamanda Nazilerden gerçek anlamda zulüm görmüş Museviler için de son derece incitici" diyerek, gözyaşları dökmeye başladı.
"TİMSAH GÖZYAŞLARINDAN HOŞLANMIYORUM"
İşte tam bu noktada söze giren Yahudi kökenli Finkelstein, "Artik buna saygı duymuyorum. Bundan gerçekten hoşlanmıyorum ve bu timsah gözyaşlarına saygı duymuyorum. Yabancı dinleyicilerle soykırım kartını oynamayı sevmiyorum. Şu andan itibaren kendimi buna mecbur bırakılmış hissediyorum. Merhum babam Auschwitz kampındaydı. (Bu sırada bazı Yahudi öğrencilerden itirazlar geliyor) Kapa çeneni lütfen! Merhum annem Majdanek toplama kampındaydı. Alilemin bütün üyeleri...( Yahudi öğrencilerden gelen tepkiler artıyor.)

İSRAİL'İN FİLİSTİN'E KARŞI İŞLEDİĞİ SAVAŞ SUÇLARINA SUSKUN KALMAYACAĞIM
Profesör Norman, durumu yatıştırdıktan sonra şöyle devam ediyor: 'Hem anne hemde baba tarafından ailemin her bir üyesi katledildi. Hem annem hem babam Varşova Gettosu ayaklanmasındaydılar. ve bu annemle babamın bana ve iki kardeşime öğrettiği şu dersten ötürü tamamıyla gerçektir; İsrail'in Filistin'e karşı işlediği savaş suçlarına suskun kalmayacağım. Onların zulmünden ve işkencelerinden daha fenasını düşünemiyorum! Yaptıkları bu kıyımı, bu vahşiliği, Filistinlilerin yaşam alanını tahrip etmeyi ve tüm suçlarını, kendi maruz kaldıkları zulümlerle haklı çıkarmaya çalışmalarından daha aşağılık bir şey düşünemiyorum. İşte bu yüzden reddediyorum. Bundan böyle gözyaşlarıyla sindirilmeyi ve caydırılmayı reddediyorum. Eğer sende gerçekten kalp olsaydı (Timsah gözyaşları döken öğrenciye hitap ediyor) bugün Filistinliler için ağlayabilirdin!" diyerek konuşmasına nokta koydu.
Profesör Norman'ın bu konuşması salonda bulunan yüzlerce kişi tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

BaFrALı AhMeT

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ahmetcy.tr.gg
ALLAH razı olsun paylaşımınız için.Bunun video sunu izlemiştim.Bu olan biteni bir Yahudinin görmesi de çok güzel bir durum.ALLAH herkese bu bütün gerçekleri göstersin inş.
Selam ve dua ile...

acem_kizi

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için Allah razı olsun kardeşim.

çok şükür gerçekleri gören Yahudiler de var.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Allah razı olsun kardeşim,yüreğe biraz olsun su serpen bir olay, paylaştığın için çok sağol.
Selam ve Dua ile

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşım için Allah razı olsun kardeşim.

çok şükür gerçekleri gören Yahudiler de var.

Teşekkür ederim kardeşim konu için.

onlar gerçekleri görerek yapıyorlar zaten zülümlerini..güzel bir paylaşımdı rabbim razı olsun.

Selamun Aleykum
Allah razı olsun kardeşim,yüreğe biraz olsun su serpen bir olay, paylaştığın için çok sağol.
Selam ve Dua ile
ve aleyküm selam
Allah hepinizden razı olsun
ve o profesör de inşAllah müslüman olur
onlarda bunu biliyorlar ama kabullenmiyorlar işte.
Allah hepsini hidayete erdirsin inşAllah
Allah a emanet olun

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm kardeşim..
Allah celle celaluhu razı olsun paylaşım için..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt