Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

yahudi malları(HANİ PARA VERİLEREK MÜMİNİN MÜMİNİ ÖLDÜRMESİNE VESİLE OLAN MALLAR) (3 Kullanıcı)

Metekaan

Kayıtlı Kullanıcı
dikkat etmek istiyorum her bir tarafımızı sarmış durumdalar.

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleyküm hafızkız ezber nasıl gidiyor.inşallah iyi gidiyorsundur.

paylaşım için teşekkür.bizlere hatırlatmış oldun.ama ben ipana ve profilo ürünlerinin olduğunu bilmiyordum.emin misin çünkü beyaz eşyamdan bir kısmını profilodan aldım

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleyküm hafızkız ezber nasıl gidiyor.inşallah iyi gidiyorsundur.

paylaşım için teşekkür.bizlere hatırlatmış oldun.ama ben ipana ve profilo ürünlerinin olduğunu bilmiyordum.emin misin çünkü beyaz eşyamdan bir kısmını profilodan aldım

aleyna ve aleyküm selam
mahrece sıkı bir şekilde dikkat edilmeden ders vermek olsa daha güzel olacak,çünkü sesim gitti:)
maalesef bana ulaşan bilgilere göre ipana ve profiloda onların:a42:

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
canım ya geçmiş olsun kaçıncı dönüşe geldin ki ses gitti.bitki ilacından yapılan pastiller satılıyor tablet şeklinde eczaneden alsa na biraz rahatlatır boğazını.
benim boğaz da faranjit oldu hafızlık yaparken,demek ki bütün hafızların sesi gidecek desene

ben de fahri olarak olarak hocalığa başladım.darısı senin bitirmene olur inşallah.

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
canım ya geçmiş olsun kaçıncı dönüşe geldin ki ses gitti.bitki ilacından yapılan pastiller satılıyor tablet şeklinde eczaneden alsa na biraz rahatlatır boğazını.
benim boğaz da faranjit oldu hafızlık yaparken,demek ki bütün hafızların sesi gidecek desene

ben de fahri olarak olarak hocalığa başladım.darısı senin bitirmene olur inşallah.

aminnnn ecmain olsun Mevlam çıktığımız bu yolda cümlemizi muvaffak kılsın ecrimizi ahirette mizanımızın sağ köşesinde çıkarsın karşımıza
:a30:sesin hala düzelmedi mi yoksa korkutma beni....
ayrıca dönüşlerde söylenmiyo:K

akinkaradag

Kayıtlı Kullanıcı
yo sesim düzeldi çok şükür ama boğazımdaki gıcık beni çok sevdi bırakmıyo peşimi.sen kendine dikkat et süt-bal içmeye yemeye çalış ki hastalanmayasın,biraz kuru üzüm ye zihin için

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum
degerli kardesim dogrudur bu mallari kullanmayalim ama siz nerdeyse butun markalari yazmissiniz ben merak ediyorum bunlari uretenlerin hepside yahudi mi acaba kaynak lutfen
cogu dini sitelerde var ama kimse bu bilgileri nerden aldigini soylemiyor
sakin yanlis anlamayin amacim sadece ogrenmek bizde eger boyleyse elimizden geldigi kadar almamaya calisacagiz insALLAH
selam ve dua ile..

aslında bizim ülkede üretiliyo amma yahudi firmalarıyla anlaşmalı
yani verdiğimiz paranın yarısı onlara gidiyo:(

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
üreten durmunda olmayanlar mevcut kapitalist düzende tüketici olmaya mahkumdur!!!!! işte acı gerçek....

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
benim bi fikrim var arkadaslar bilmem katilirmisiniz baslangic olarak yahudilerin urettigi bir urun belirleyelim onunla ilgili bi kampanya yapalim
artik bu urunu kullanmiyouz diye ve bunun uzerine sonuna kadar gidelim yani herkese anlatalim kimse almasin ki sonucta onlar da ulkemizden cekip gitsinler

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
benim bi fikrim var arkadaslar bilmem katilirmisiniz baslangic olarak yahudilerin urettigi bir urun belirleyelim onunla ilgili bi kampanya yapalim
artik bu urunu kullanmiyouz diye ve bunun uzerine sonuna kadar gidelim yani herkese anlatalim kimse almasin ki sonucta onlar da ulkemizden cekip gitsinler

...............neden olmasin ki

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
...............neden olmasin ki

olmaz! olacağınada hiç ihtimal vermiyorum...şurasıda varki; belki birkaç gün yapılabilir...geçmişte çok yaptıkta o yüzden diyorum...hepsi unutuldu..
nedense millet olarak bir batı hayranlığımız var...adeta onların tiryakisi olmuşuz....

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
İÇKİ

Efes Pilsen
Tuborg
Lown Broau
SİGARA

Marlbora
Camel
Parlement
Motecarlo

sigarada dahil içki haramdır

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ablacım bunların hepsi evimizde var ve hepsinide kullanıyoruz

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
boykota duyarsız kalmayalım elimizden geldiyince bu malları kulanmayalım

mahşerde müslüman kardeşlerimizin ellerini yakamıza yapışmış hesap sorarken görmek istemiyorsak ALLAH CC rızası için boykota uyalım bu mallara verdiyimiz paralar silah olarak din kardeşlerimizi vuruyor

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hacı şakir sabunları yahudilere aitmiş inanası gelmiyor insanın isimden dolayı. önceden de duymuştum.

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
olmaz! olacağınada hiç ihtimal vermiyorum...şurasıda varki; belki birkaç gün yapılabilir...geçmişte çok yaptıkta o yüzden diyorum...hepsi unutuldu..
nedense millet olarak bir batı hayranlığımız var...adeta onların tiryakisi olmuşuz....

karıncaya sorarlar
-nereye gidiyosun?
-hacca
-bu halde nasıl hacca gidersin
-gidemesem bile o yolda ölürüm..........

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt