Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yağmur Damlası (2 Kullanıcı)

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm Temizliğin,paklığın güzelliğin resmi bu olsa gerek. ALLAH razı olsun güzel paylaşım yüreğine sağlık selametle.

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
:G s.a kardeşim eline emeğine sağlık tek kelimeyle hariha selam ve dua ile a.e.o.

gul_i rana

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamun aleykum hepside birbirinden güzel.Allah razi olsun.

firdes

Kayıtlı Kullanıcı
CEVDET-71;490965]hack.us][/url]

ELHAMDÜLİLLAHİ RABBİLALEMİN..
RABBİM SANATIYLA,GÜZELLİKLERLE BİZLERE İBRET VERİYOR,NEŞE VERİYOR..
BİZLER YİNE DE YÜZEYSEL BAKIP,"HOŞ,HARİKA" DİYEREK GEÇİŞTİRİYORUZ..
SADECE BİRKAÇ YAĞMUR DAMLASI RABBİMİN SANATINA AYNA OLMUŞ..YA BİZLER ONUN KULLARI OLARAK İBADETLERİMİZİ, NAMAZIMIZI KENDİMİZE AYNA YAPABİLİYORMUYUZ..
O NA (CC) NE KADAR LAYIK KUL OLURSAK,DİĞER KULLARINA BİZİ DAHA Bİ GÜZELLLEŞTİREREK YANSITIR,GÖSTERİR..
CEVDET ABİCİĞİM PAYLAŞIMIN İÇİN RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH..
NEŞEN DAİM OLSUN..
SELAM VE DUALARIMLA..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
photoartfromwwwmetacafecom1yp8.jpg

cevdet abi bende birşeyler ekleyim:)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün aleyküm Cevdet Abimiz. Emeğinize sağlık..Resimler çok güzeldi. Rabbimiz c.c razı olsun. Bizim nur damlasına göre bir başlık olmuş:evet.. Paylaşım için teşekkürler..Rabbimize emanet olun inşallah.Selam ve dua ile.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm Cevdet Abimiz. Emeğinize sağlık..Resimler çok güzeldi. Rabbimiz c.c razı olsun. Bizim nur damlasına göre bir başlık olmuş:evet.. Paylaşım için teşekkürler..Rabbimize emanet olun inşallah.Selam ve dua ile.

o nur damlası benmiyim acaba :]
dalmışım öyle resim koyuyorum mesajları yeni gördüm
teşekkür ederim o damlalar gülle güzelleşiyor :evet
gül kardeşim
hayırlı geceler
selam dua ve muhabbetle inşallah

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
insan bakrken huzur buluyor ama bir fikrim yok cevdet abi

S.A. KARDEŞİM BİLİRSİN BİLİRSİN SENİN YAZMANI İSTİYORUM ÖNCE YARADANDAN BAŞLA BİRAZ KOPYA VEREYİM SONRA TEMİZ PAK HUZUR GİBİ SEN DAHA İYİ YAZARSIN RABİME EMANET OL KARDEŞİM.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
o nur damlası benmiyim acaba :]
dalmışım öyle resim koyuyorum mesajları yeni gördüm
teşekkür ederim o damlalar gülle güzelleşiyor :evet
gül kardeşim
hayırlı geceler
selam dua ve muhabbetle inşallah

Evet sensin şeker kardeşim.:evet Gülde daha güzel gerçekten.. Sen de Rabbimize emanetsin inşallah kardeşim..Hayırlı geceler olsun inşallah..Selam, dua ve muhabbetle..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BİZİN NUR DAMLASINA BİR GÖREV VERDİM DANLAYI VE BU RESİMLERDE NE GÖRDÜĞÜNÜ ACIKLAYACAK ALLAH KOLAYLIK VERSİN GÜZEL BİR ŞEYLER YAZACANA EMİNİM RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. KARDEŞİM BİLİRSİN BİLİRSİN SENİN YAZMANI İSTİYORUM ÖNCE YARADANDAN BAŞLA BİRAZ KOPYA VEREYİM SONRA TEMİZ PAK HUZUR GİBİ SEN DAHA İYİ YAZARSIN RABİME EMANET OL KARDEŞİM.

cevdet abi gece gece bütün beyin fonksiyonlarım durdu
aklıma hiç birşey gelmiyor cevdet abi ama şunu söyleyebilirim yaradan ne güzel yaratmış buda bize verdiği güzelliklerden bir tanesi...
cevdet abi sen söylersen çok sevinirim

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BİZİN NUR DAMLASINA BİR GÖREV VERDİM DANLAYI VE BU RESİMLERDE NE GÖRDÜĞÜNÜ ACIKLAYACAK ALLAH KOLAYLIK VERSİN GÜZEL BİR ŞEYLER YAZACANA EMİNİM RABBİME EMANET OL KARDEŞİM.

görevimi yapamadım cevdet abi gül kardeşim sende yardımcı ol biraz:A

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
damlalar tek başına fazla birşey ifade etmiyor aslınsa ben gibi bana nur damlası deyince çok güzel bir anlam oluyor ama tek damlayken o anlamı bulamıyor :Aderken resimlere dönelim damlalar bir gülün üzerinde anlam buluyor daha çok dikkat çekiyor daha çok etkiliyor ben yazıyorum ama saçmalamıyorumdur inşallah gülün üzerindeyken gül sultanımızı düşünüyorum damlalar ise O'na olan özlemimi anlatıyor hasretimi anlatıyor gözyaşalrımı ifade ediyor

nasıl cevdet abi

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt