Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

www.islamiyet.gen.tr Sadece Forum'dan ibaret değil. (1 Kullanıcı)

06hitaf06

Kayıtlı Kullanıcı
Sitedeki çalışmalar,bilgiler ve ortam çok güzel bu benim hafta sonu hariç 3 veya 4.günüm mükemmel bir atmosfer var tek kelimeyle bilgiler ve teşvikler çok güzel ve faydalı kuruculardan ve yöneticilerden ALLAHcc'li razı olsun.
Bizlerede haklarını helal etsinler inşallah.çünkü sayelerinde burda bu ortam ve güzellikler var.
tabii diğer arkadaşlardanda ALLAHcc'li razı olsun ve onlarda haklarını helel etsinler inşallah

saygılar

Kaan Erdem

Yönetici
Cümlemizden,selametle kalınız.........

Sitedeki çalışmalar,bilgiler ve ortam çok güzel bu benim hafta sonu hariç 3 veya 4.günüm mükemmel bir atmosfer var tek kelimeyle bilgiler ve teşvikler çok güzel ve faydalı kuruculardan ve yöneticilerden ALLAHcc'li razı olsun.
Bizlerede haklarını helal etsinler inşallah.çünkü sayelerinde burda bu ortam ve güzellikler var.
tabii diğer arkadaşlardanda ALLAHcc'li razı olsun ve onlarda haklarını helel etsinler inşallah

saygılar

ALLAH razı olsun emeği geçenlerden

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Haydi hep beraber bu çalışmaları görelim,bilelim ve istifade ederek nasiplenelim inşaALLAH.

marifet

Kayıtlı Kullanıcı
istifadelenmeyi nasip eder Rabbim inş. Allah razı olsun sizlerden

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Islam..
Basli basina bir MUHABBET dini zaten..
Onun adina kurulmus bir kardeslik, hic tanimadigin ama gonul bagi yaptigin yer..
Sanal alem lafini kullanmak ne haddime?

Tesekkurler, Allah Razi Olur cumlemizle birlikte sizden..

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim,uzun süredir portala girmediğimi farkkettim ve girdim.Rabbim emeklerinizi zayi etmesin,ecrini kat kat versin inşaALLAH.
Selam ve Dua ile

Kaan Erdem

Yönetici
Amin,cumlemizden insaALLAH.Selametle kaliniz....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt