Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

WORLDPUAN (1 Kullanıcı)

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
18 Tem 2006
Mesajlar
231
Tepki puanı
0
Puanları
0
Birçoğumuz kredi kartı sahibidir, artık nakit paradan çok onunla alışverişimizi yapıyoruz. Bu kartlardaki en son moda puan kazanma sistemi ki böylelikle insanlar daha çok tüketime yönlendiriliyorlar. Yapılan her alışveriş artı olarak hanesine yazılıyor, karşılığında çeşitli hediyeler alıyorsunuz. Geçenlerde tam kartı kullanırken aklıma geldi, aslında bizimde Allah için yaptığımız herşey Alah katında bize artı olarak yazılıyor. Dünyada alışveriş için aklımıza gelen daha çok daha çok, çok daha fazla yapıyım ki karşılığında iyi birşeyler kazanayım fikri iş ahiretle ilgili olunca ben ne kadar az şey yapsam da şu cehennemin azabından kurtulabilseme dönüşüyor. Bunun en büyük nedeni bence dünyevi yapılan şeylerin karşılığının peşin alınmasından geçiyor. Bu ülkede kimse Kuran okumuyor mu? Onda Allahın cenneti tanımlamasını görmüyor mu. Allah için ve onun yolunda yaptığımız herşeyden kazandığımız artı puanlar bu dünyada hiçbir şeyle ölçülmez.ALLAH'IN RAHMET VE BEREKETİ ÜZERİNİZE OLSUN...B)B)B)
 

talhabinubeydullah20

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
30 Tem 2006
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: WORLDPUAN

selamunaleykum
haklısın din kardeşim allah yar ve yardımcımız olsun cehennem ateşinden bizleri korusun ve de cennette onu görebilmeyi bizlere nasip etsin inşallah
RESUL EMREDİYOR CİHAD DİYOR CENNETTE BİZLERİ HURİLER BEKLİYOR......ALLAH U EKBER
 

Muslima

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Tem 2006
Mesajlar
204
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: WORLDPUAN

Eselamu Aleikum vr,vb
Kardesim cok güzel söyledin MaasAllah!!!
Ahiret icin calisalim ki Allah bizi Merhameti ile Cennetlerine yerlestirsin!!!
AL-i%20iMRAN%2014_jpg.jpg

HASR%2021_jpg.jpg


Vessealm
 

gulderen

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
30 Haz 2006
Mesajlar
41
Tepki puanı
0
Puanları
0
RE: WORLDPUAN

B)B)Eğer tek dileğimiz mevlamızın rızasını kazanmaksa ve bu uğurda elimizden gelen herşeyi yapıyorsak rabbim neden bizden cennetini esirgesinki.Allah emanet olunuz.İnşallah hepimiz peygamber efendimize ve Allahın diğer sıddık kullarına komşu oluruz.B)B)
 

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Eyl 2006
Mesajlar
5,000
Tepki puanı
8
Puanları
38
Yaş
41
Konum
sakarya
selamun aleyykum kardeşim.ahiret için wordpuanımız çok olur inşallah:)dua ile kalın.güzel ifade etmişsiniz bu arada yapılan ecirleri
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt