Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Windows Live Messenger 2009 14.0.8089.726 (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Microsoft'a ait popüler, yazılı, sesli ya da görüntülü anlık iletişim yazılımı.

h0v1ygioa.jpg

Microsoft Passport Hesabınız ile (@h o t m a i l.com, @msn.com gibi) kullanabileğiniz anlık ileti programı, yazılı sohbetin yanı sıra, sesli ve görüntülü konferans, aynı konuşma penceresinde en fazla 14 kişiyle sohbet, çizim yapabileceğiniz beyaz tahta uygulaması, listenizdeki kişilerle oyun oynama,dosya gönderme, görünen adı değiştirme, kişisel ileti yazma, dinlenilen müziği gösterme, yazı tipinden sesli uyarılara kadar zengin özelleştirme seçenekleri, uzaktan yardım, zengin ifade ve animasyonlu göz kırpmaları, gelişmiş güvenlik, bağlantı ve gizlilik ayarları ve ses klibi gönderebilme gibi bir çok kullanışlı özellik içeriyor.

Live Messenger ile birlikte offline durumda mesaj gönderebilme ve paylaşılan klasörler yardımıyla direkt dosya paylaşımı gibi yeni özelliklere sahip.

Programı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Essentials - Windows Live
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt