Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vodafone'dan Ramazan Kampanyası (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Ramazan ayı boyunca Vodafone'la konuşanların, konuştukları kadar bedava dakika-kontör kazanacakları açıkladı.

zsakqc27j2.jpg

Vodafone'dan yapılan yazılı açıklamada, Vodafone Ramazan Kampanyası ile abonelerin, Ramazan ayı boyunca tüm yönlere yaptıkları sesli görüşmeleri miktarında bedava görüşmeyi arife günü ve bayram boyunca kullanılmak üzere hediye olarak kazanacakları belirtildi.

Yapılan açıklamada, kampanyaya katılan Vodafone abonelerinin kazandıkları dakikalar ve kontörler ile her yönü arayabilecekleri ve tüm sevdikleriyle doyasıya bayramlaşabilecekleri kaydedildi.

Açıklamada, ABONE yazıp 3010'a mesaj atan Vodafone'luların, faturalı hatlarda 2 lira, ön ödemeli hatlarda 10 kontör karşılığında Ramazan Kampanyası'na katılabilecekleri, abonelerin, Ramazan ayının ilk günü olan 21 Ağustos tarihinden son günü 18 Eylül tarihine kadar tüm yönlere yaptıkları sesli görüşmelerin tamamını Arife günü ve bayram boyunca tüm yönleri aramak için bedava olarak kullanacakları ifade edildi.

Ramazan kampanyası için özel hazırlanan reklam filminde de gazeteci Hakkı Devrim'in yer aldığı belirtilen açıklamada, Devrim'in, torunu ile Vodafone 3G teknolojisi ile yaptığı görüntülü konuşmayı kendi tarzında dile getirdiği ve reklam filminde ramazan ayında konuşulan dakikaların tamamının, bayram boyunca hediye edildiğinin anlatıldığı kaydedildi.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt