Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Vista’nın kurumsal versiyonu satışta (1 Kullanıcı)

ismailcini

Kayıtlı Kullanıcı
Microsoft’un yeni kuşak işletim sistemi Windows Vista’nın kurumsal versiyonu 1 Aralık gününden itibaren Türkiye’de de satışa çıkıyor.

NTV - Microsoft’un XP’den bu yana en önemli Windows güncellemesi olan Vista’nın ilk olarak kurumsal versiyonu çıktı. Microsoft-Türkiye’nin kurumsal müşterileri, kurumsal lisanslama kapsamında yeni işletim sistemi Vista’yı temin edebilecek. Windows Vista’nın Türkçe 30 Ocak’ta bireysel versiyonla birlikte hazır olacak. Bireysel kullanıcıya yönelik Vista ise 30 Ocak’ta yayınlanacak.
Microsoft, Windows Vista’yı iki yıl önce çıkaracağını açıklamış, ancak teknik nedenlerden ötürü birçok kez ertelemek zorunda kalmıştı. Bazı gözlemciler Vista’nın kısa zamanda pazardan kabul göreceğini düşünürken, birçok analist Vista’nın yaygınlaşmasının orta vadede mümkün olacağını düşünüyor. Yeni Vista ile birlikte Microsoft, Office uygulamasının yeni versiyonunu da satışa sunuyor. Dünya çapında bilgisayarların yaklaşık yüzde 90’ı Windows işletim sistemiyle çalışıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt