Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

VAHŞİ SİYONİZM (1 Kullanıcı)

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşlerim Allahın selamı üzerinize olsun bende 6 ay öncesine kadar açıktım size nasıl bir duygu hissettiğimi anlatayım.

hep içimde vardı kapanmak ama bir türlü cesaret edemiyordum. bir gün bir mağazaya girdim tuniklerre baktım ve birde eşarp alıp baktım nasılım diye aynaya inanin o kadar güzel birşeydiki tarifi yok mağaza sahibi sanki içimi bilirmiş gibi açık girdiniz kapalı çıkın dedi ve öyle çıktım. (kendisine rabbim selamet versin işleri bereketli olsun)

ve o akşam eve gedim içimde harika bir duygu Rabbim yar ve yardımcın olsun bu güzel niyetin inş. en kısa zamanda gerçekleşir. şimdi çok farklı biri oldum Rabbime bin şükür. kapanmayı düşünenlere eğerki içinde bir istek varsa artık kimse sizi durduramaz.

yabancılık çekeceğiniz sadece o gün o günde aynaya bakmayın canım sonra aynalardaki yansımanıza hayran halıyorsunuz

rabbime emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt