Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

**uyku Adabi** (2 Kullanıcı)

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim bilgilendik allah cc razı olsun bunların bazılarını biliyordum bazılarını bilmiyordum emeyine sağlık

ve aleyküm selam kardeşim.teşekkür ederim.rab'bim sizden de hoşnut olsun inşaallah.selam ve dua ile...B)

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Henüz sabah namazının vakti girmeden, yani seherde kalkmaya çalışmalıdır. Seher vakti kalkmak berekettir. Hele sabah namazının vakti girdikten sonra, güneş doğana kadar uyumak rızık yönünden de zararlıdır. Hadis-i şerifte buyuruldu ki: (Sabah uykusu, rızka manidir.) [Beyhekî]

EMEĞİNE SAĞLIKKK

Allah c.c. razı olsun.selam ve dua ile...B)

filistin kılıçı

Kayıtlı Kullanıcı
saygı değer kardeşimiz tek kelimeyle mükemel bir paylaşım emeğine yüreğine sağlık

Sweet-S

Kayıtlı Kullanıcı
Cok güzel bir paylasim cok uyuyan biriyim aslinda bu yazidan sonra kesin olarak kendimi toparliyorum Allah Razi Olsun gercekten okunmaya deger ..

SEYHAH

Kayıtlı Kullanıcı
Verdiginiz nasihatlar bilgiler için teşekkürler ben sizden birkonuda destek istiyorum namaz kılarken aklıma cok şey geliyor tam ola rak huşu icinde olamıyor ne yapmalıyım.

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Allah c.c. razı olsun güzel ve yaralı bir paylaşım olmuş emeğinize sağlık...

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kıymetli kardeşim

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
verdiginiz nasihatlar bilgiler için teşekkürler ben sizden birkonuda destek istiyorum namaz kılarken aklıma cok şey geliyor tam ola rak huşu icinde olamıyor ne yapmalıyım.

Allah c.c. Razi olsun,Ben sadece bilgileri aktarmaya vesile oldum.yazı alıntıdır.kardeşim bu gibi sorunlarini - sorularla islamiyet- sayfasina ilet.faydali olur inşaAllah.selam ve dua ile...B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt