Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üyelerinizden,canım biricik ablam elifimbenim için hatim başlatabilirmiyiz. (1 Kullanıcı)

mektubat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.caglarnetwork.com
Islamiyet gen.tr.deki bütün arkadaşlar ve kardeşlerim.ablam.elifimbenim 01.02.2013 de allahın rahmetine kavuştu.ve çok sevdiği rabbine kavuştu.

Ablamın şifası içinde çok dualar okundu ama olmadı.bu kanser illetini ne yazıkki çok mucadele etmemize ragmen yenemedi.hiç aklımın ucundan geçmezdiki canım birtanem için gün gelecek burdan onun için hatim ve dualar istiyecegim.ve bu güzel aileye benimde katılmam için sebeb olanda ablamdı.allah cc razı olsun canımdan.biricigimden.

Umarım modoritör olan kardeşlerimden birisi bu konuyla yakından ilgilenir.şimdiden hepinizden allah cc razı olsun.:a

Başınız sağolsun.Allahü teala mekanını cennet eylesin sizlere de sabırlar versin inşallahü teala.
Ölmek felaket değildir,öldükten sonra başına ne geleceğini bilmemek felakettir buyurmuş İmam-ı Rabbani(Kuddise Sirruh)hazretleri.

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm. Başınız sağolsun. Allah (C.C.) mekanını "CENNET" bahçelerinden eylesin inşallah. Nurlar içinde yatsın.. :(

Son düzenleme:

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Elifim ablam ve sitede kaybettiğimiz veya haberdar olmadığımız tüm olmuslerimiz için okudum Rabbim kabul etsin ?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt