Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üyelerinizden,canım biricik ablam elifimbenim için hatim başlatabilirmiyiz. (1 Kullanıcı)

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Islamiyet gen.tr.deki bütün arkadaşlar ve kardeşlerim.ablam.elifimbenim 01.02.2013 de allahın rahmetine kavuştu.ve çok sevdiği rabbine kavuştu.

Ablamın şifası içinde çok dualar okundu ama olmadı.bu kanser illetini ne yazıkki çok mucadele etmemize ragmen yenemedi.hiç aklımın ucundan geçmezdiki canım birtanem için gün gelecek burdan onun için hatim ve dualar istiyecegim.ve bu güzel aileye benimde katılmam için sebeb olanda ablamdı.allah cc razı olsun canımdan.biricigimden.

Umarım modoritör olan kardeşlerimden birisi bu konuyla yakından ilgilenir.şimdiden hepinizden allah cc razı olsun.:a

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardesim basiniz sagolsun rabbim ahirete goc eden ablaniza merhametiyle davransin inanin msjini okuyunca icim ciz etti ben kendi adima ablaniz icin yasin fatiha ve uc ihlas okurum insallah bunun disinda hatim acilirsa elimden geleni yaparim . Hastaligindan dolayi cektigi ezalar gunahlarina kefaret olur insallah kalanlara sabir diliyorum selametle dua ile...

berat05

Yönetici
Islamiyet gen.tr.deki bütün arkadaşlar ve kardeşlerim.ablam.elifimbenim 01.02.2013 de allahın rahmetine kavuştu.ve çok sevdiği rabbine kavuştu.

Ablamın şifası içinde çok dualar okundu ama olmadı.bu kanser illetini ne yazıkki çok mucadele etmemize ragmen yenemedi.hiç aklımın ucundan geçmezdiki canım birtanem için gün gelecek burdan onun için hatim ve dualar istiyecegim.ve bu güzel aileye benimde katılmam için sebeb olanda ablamdı.allah cc razı olsun canımdan.biricigimden.

Umarım modoritör olan kardeşlerimden birisi bu konuyla yakından ilgilenir.şimdiden hepinizden allah cc razı olsun.:a

Değerli kardeşim

İnanın üzüntümü tarif edemiyorum.

Sizin konunuzu açarken...dua ederken..hep aynı şeyleri hissediyordum..Kanser......Ölümle kardeş olan...Tüketen...Acı veren...hep alan.....

Yazacak bir şey bulamıyorum..

Rabbim herşeyden önce büyük sabır ihsan etsin....kalbinize ferahlık versin...tüm ailenizin başı sağolsun...

ELİFİMBENİM kardeşimin kabri nur olsun..Rabbim günahlarını aff eylesin.

Yardımcı olabileceğim her ne var ise yazmanız yeter...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim

İnanın üzüntümü tarif edemiyorum.

Sizin konunuzu açarken...dua ederken..hep aynı şeyleri hissediyordum..Kanser......Ölümle kardeş olan...Tüketen...Acı veren...hep alan.....

Yazacak bir şey bulamıyorum..

Rabbim herşeyden önce büyük sabır ihsan etsin....kalbinize ferahlık versin...tüm ailenizin başı sağolsun...

Yardımcı olabileceğim her ne var ise yazmanız yeter...
Berat abla benim bir onerim olacak bu sayfada yeni bir hatim acabiliriz yada var olan hatimlerimizden birini bu kardesimizin ruhuna hediye edebiliriz ve tabi yasin fatiha ihlas ve diger dua ve sureleride ekleyebiliriz sizce nasil olur?

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
allah size sabırlar versin.

berat05

Yönetici
Berat abla benim bir onerim olacak bu sayfada yeni bir hatim acabiliriz yada var olan hatimlerimizden birini bu kardesimizin ruhuna hediye edebiliriz ve tabi yasin fatiha ihlas ve diger dua ve sureleride ekleyebiliriz sizce nasil olur?

Değerli kardeşim

Ben dua bölümünde konu açıyorum...
Siz ve diğer kardeşlerim güncelleme yapabilirseniz çok iyi olur.

Allah celle celaluhu razı olsun..

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim

Ben dua bölümünde konu açıyorum...
Siz ve diğer kardeşlerim güncelleme yapabilirseniz çok iyi olur.

Allah celle celaluhu razı olsun..
Tamam abla ben elimden geleni yaparim insallah selametle dua ile...

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
BERAT KARDEŞİM ÇOK İYİ BİLİYORUMKİ SİZLER BU YAŞADIGIM ACIYI ÇOK İYİ TAHMİN EDERSİNİZ.İNANIN BURAYA YAZMAK HEMDE ABLAM İÇİN,BENİM YAZMAM BİR OKADAR DAHA İÇİMİ ACITTI.AMA BİLİYORDUM Kİ SİZLER BİRTANEMİ DUALARINIZLA YALKNIZ BIRAKMIYACAKSINIZ.EVET Kanser......Ölümle kardeş olan...Tüketen...Acı veren...hep alan.....VE O KANSER BENİ BİRİCİGİMDEN,CANIMDAN.HAYATIMIN ANLAMI DEDİRTEN CANIM ABLAMDAN BENİ AYIRDI.BERAT KARDEŞİM.İNANIN HİÇ İYİ HİSSETMİYORUM KENDİMİ.SADECE YA SABIR DEYİP ALLAH CC YARDIM İSTİYORUM.İNŞAALLAH RABBİM BANADA DAYANMA GÜCÜ VERİR İNŞAALLAH.YANİ KONUYLA PEK İLGİLENEMEYEBİLİRİM.İNAN DOGRU YERE KONUYU AÇIP AÇMADIGIMIDA HİÇ BİLMİYORUM.AMA SİZLER GİBİ CAN KARDEŞLERİM TAHMİN EDİYORUM BU KONUYLA YAKINDAN İLGİLENİYORSUNUZ.ÇÜNKİ ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM VE ÇOK ÜZGÜN.KAFAM ALLAK BULLAK VE HALA ŞOKU YAŞIYORUM.İGNELERLE AYAKDA DURMAYA GAYRET EDİYORUM.HEPİNİZDEN RABBİM BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN.ARA ARA ELİMDEN GELDİGİNCE İNŞAALLAH KONUYU TAKİP EDEBİLİRİM.İYİKİ VARSINIZ CAN VE DUA KARDEŞLERİMŞU AN YAZDIKLARINIZI OKUDUKCA İNANIN GÖZYAŞLARIM SEL OLUYOR.ÇÜNKİ ÇOK DUYGULANDIRDINIZ BENİ.

berat05

Yönetici
BERAT KARDEŞİM ÇOK İYİ BİLİYORUMKİ SİZLER BU YAŞADIGIM ACIYI ÇOK İYİ TAHMİN EDERSİNİZ.İNANIN BURAYA YAZMAK HEMDE ABLAM İÇİN,BENİM YAZMAM BİR OKADAR DAHA İÇİMİ ACITTI.AMA BİLİYORDUM Kİ SİZLER BİRTANEMİ DUALARINIZLA YALKNIZ BIRAKMIYACAKSINIZ.EVET Kanser......Ölümle kardeş olan...Tüketen...Acı veren...hep alan.....VE O KANSER BENİ BİRİCİGİMDEN,CANIMDAN.HAYATIMIN ANLAMI DEDİRTEN CANIM ABLAMDAN BENİ AYIRDI.BERAT KARDEŞİM.İNANIN HİÇ İYİ HİSSETMİYORUM KENDİMİ.SADECE YA SABIR DEYİP ALLAH CC YARDIM İSTİYORUM.İNŞAALLAH RABBİM BANADA DAYANMA GÜCÜ VERİR İNŞAALLAH.YANİ KONUYLA PEK İLGİLENEMEYEBİLİRİM.İNAN DOGRU YERE KONUYU AÇIP AÇMADIGIMIDA HİÇ BİLMİYORUM.AMA SİZLER GİBİ CAN KARDEŞLERİM TAHMİN EDİYORUM BU KONUYLA YAKINDAN İLGİLENİYORSUNUZ.ÇÜNKİ ÇOK KÖTÜ DURUMDAYIM VE ÇOK ÜZGÜN.KAFAM ALLAK BULLAK VE HALA ŞOKU YAŞIYORUM.İGNELERLE AYAKDA DURMAYA GAYRET EDİYORUM.HEPİNİZDEN RABBİM BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN.ARA ARA ELİMDEN GELDİGİNCE İNŞAALLAH KONUYU TAKİP EDEBİLİRİM.İYİKİ VARSINIZ CAN VE DUA KARDEŞLERİMŞU AN YAZDIKLARINIZI OKUDUKCA İNANIN GÖZYAŞLARIM SEL OLUYOR.ÇÜNKİ ÇOK DUYGULANDIRDINIZ BENİ.

Bilemiyorum şu an yazmak ne kadar doğru ama ..yazarken ben de gözyaşlarımı tutamıyorum...Bırakıyorum aksın.
Boşveriyorum şu an...müsait olmasamda..

Bende son 3 yılda kayıplara başladım ......

Son 6 ay içinde 2 kişi kaybettim...adı aynı olan....KANSER...

Hep diyorum ki sevgini o kişiyi kaybedince daha iyi anlıyorsun...Ölüm ....Canı acıtan asıl ne bilmiyorum..Ahirete inşaallah göreceğiz diye biraz acı duruyor yerinde işte.

Kardeşim...nasıl nereye yazdığınız hiç önemli değil....bizler bakmayız bunlara..
Acı düştüğü yerde belli eder kendini....yaşamayan anlayamaz....
Bu yüzden bunuda kafanıza takmayın burda birimiz olmasak ta bir diğer kardeşim mutlaka bu işi götürür..

Dualar okunur,hatimler çoğalır,tesbihatlar yapılır... Dert etmeyin...

Ağlayın ama bağırmayın nolur...RAB den gelen O'na dönecek Celle Celaluhu ...LA İLAHE İLLALLAH

Dua edelim, sabır dileyelim...Onların KABİRLERİ ışık dolsun İnşaallah

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
başınız sağolsun Rabbim mekanını cennet eylesin inşallah bende akşam Allahımın izniyle yasin okurum

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH Celle Celalühü rahmet eylesin..
Günahlarını affetsin..
Yar ve yardımcınız olsun..

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci'un.

“Şüphesiz Biz Allah’tan Geldik ve Şüphesiz Dönüşümüz O’nadır.”

ALLAH RAHMET ETSİN.MEKANI CENNET OLSUN İNŞAALLAH.
ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK....
YASİNİ ŞERİF OKUYACAĞIM.
ALLAH KABUL ETSİN.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
:(İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci'un.

ALLAH RAHMET ETSİN.MEKANI CENNET OLSUN İNŞAALLAH.
ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK....
YASİNİ ŞERİF OKUYACAĞIM.
ALLAH KABUL ETSİN.

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
3 ihlas 1 fatiha va yasinişerif okunmuştur Rabbim kabulş eylesin ruhuna haberdar eylesin inşallah

leyla-1

Altın Üye
İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci'un.

Canım benim Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun duyunca ne kadar üzüldüm anlatamam Nebat ablam benim için çok önemli değerli bir ablamdı şimdi ne desek boş zaten böyle zamanlarda birşey denmiyor maalesef:A Allah yar ve yardımcınız olsun Allah sabır dayanma gücü nasip etsin.Bende elimden geldiğince dualarımda olacak Nebahat ablam nur içinde yatsın inşallah.Selam ve dua ile selametle kalınız.

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raci’un

leyla-1

Altın Üye
1 Yasin 1 Tebareke 1 Amme Süresi okunmuştur Allah kabul etsin.Mekanı cennet olsun inşallah

merve_talat

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşim başınız sağolsun allahım rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşaallah allahım çektiği sıkıntılarını günahlarına kefaret saysın cennette ki derecesini yükseltsin inşallah peygamber efendimizle cennette komşu olmayı nasip etsin 1 fatiha 3 ihlas okudum dualarımdasınız rabbim yardımcınız olsun sabırlar versin selam ve dua ile

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Takdiri İlahi dizi dizidir
Her kula ayrı bir yazı yazılır
Bakarsın beklenen sıra bozulur.
Can tende emanettir gün gelir söner
Allah cc tan gelenler Allaha döner.

Ablamızdı birtanemizdi hayır yapmak için yarışan bir ablamızdı gerçekten çok üzdü bizi ama bi gerçek varki;''''''KÜLLÜ NEFSİN ZAİKATÜLMEVT.'''Her canlı ölümü tadacaktır.
Rabbım Rahmetiyle,Merhametiyle muamele eylesin inşaallah.
Ruhu şad,mekanı cennet olsun.

Kıymetli ablamız için 1 Hatmi şerif ve 40 Yasin okunmuştur.Rabbım kabul eylesin inşaallah.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt