Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (1 Kullanıcı)

mehmet985

Kayıtlı Kullanıcı
bn kendi için yaşayan namaz kılmayı sadece aile de gören fakat uygulamayan alkol alan arkadas cevreside bnm gibi olan birisiydim..2008 yılı üniv bitti askere gidicem o dönemde aile sorunlarımızda vardı içki çare olmuyordu artık bana gece google'a dua forum yazdım aramaya basladım bu site karşıma çıktı..gece yarısı bu siteyi okumaya basladığımda resmen aglamıstım..insanlar birbirleri için dua ediyor dini öğretiyor paylaşıyor..bikaç zaman okudum fayda sağladım hamd olsun..snra askere gittim geldim..yine aynı arkadaslar o cevreyle beraber olma iş hayatı derken sonucu dinimi yasamaktan yine uzaklaştım..kendimde hatalıyım sadece çevrede deil sonucta ailem kılıyor. 2 ay öncesine kadar eski mail adresime ulasmam sonucu bu siteye üyeliğimi görmeme sebep oldu.Ve simdi sabah namazlarımı kılıyorum hamd olsun,basladım artık birşeylere Rabbim nasip edersede devamlı ibadetlerimi yapmaya calısacam.Şunu öğrendim istedikten sonra her şey bir anda oluyor.Yeter ki Rabbim nasip eylesin kendi yoluna çağırsın..

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
Dualarda buluşmak..

ve bir şeyler öğrenmek..

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
uykumun kaçması:))

şaka bi yana islamiyet.genç.tr benim için her zaman farklıdır.ilk keşfettiğim islami sitedir (amacının dışına asla çıkmayan).sitede bulunduğum zaman Allah'a cc yaklaştırıyorsa başka sebep aramaya gerek yok aslında.

sıratımüstakim

Kayıtlı Kullanıcı
ben güzel paylaşiımlar ve nasihat icin.çünkü din nasihattır buyurmuş efendimiz..s.a.v

sıratımüstakim

Kayıtlı Kullanıcı
bn kendi için yaşayan namaz kılmayı sadece aile de gören fakat uygulamayan alkol alan arkadas cevreside bnm gibi olan birisiydim..2008 yılı üniv bitti askere gidicem o dönemde aile sorunlarımızda vardı içki çare olmuyordu artık bana gece google'a dua forum yazdım aramaya basladım bu site karşıma çıktı..gece yarısı bu siteyi okumaya basladığımda resmen aglamıstım..insanlar birbirleri için dua ediyor dini öğretiyor paylaşıyor..bikaç zaman okudum fayda sağladım hamd olsun..snra askere gittim geldim..yine aynı arkadaslar o cevreyle beraber olma iş hayatı derken sonucu dinimi yasamaktan yine uzaklaştım..kendimde hatalıyım sadece çevrede deil sonucta ailem kılıyor. 2 ay öncesine kadar eski mail adresime ulasmam sonucu bu siteye üyeliğimi görmeme sebep oldu.Ve simdi sabah namazlarımı kılıyorum hamd olsun,basladım artık birşeylere Rabbim nasip edersede devamlı ibadetlerimi yapmaya calısacam.Şunu öğrendim istedikten sonra her şey bir anda oluyor.Yeter ki Rabbim nasip eylesin kendi yoluna çağırsın..

Allahu teala sizi hidayette daim eylesin ve peygamberimizin şu duasını tavsiye ederim YA MUGALLİBEL GULUB SEBBİT GULUBENA ALA DİNİKE.yani ey kalbleri halden hale çeviren rabbim kalbimi dinin üzere sabit kıl.amin

kikirikli

Kayıtlı Kullanıcı
Aniden kapanınca kapanmakla ilgili bir şeyler ararken gördüm siteyi.Çok sevdim.Face gibi bir sürü saçma siteye o kadar çok vakit ayırırken,asıl vaktimi burada geçireyim dedim kendi kendime.Evde yalnız olduğum için sürekli bir şeyler okuma,birileriyle paylaşma gereksinimi duyuyorum.Bu site vakit geçirilecek en güzel site...

diğer sitelere girdikçe vicdanım rahatsız oluyor,burada kendime geliyorum...Şükürler olsun gün geçtikçe çok şey öğreniyorum...

nsnygmru

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bu forum sitesini tesadüfen buldum. Aradığım bir dua neticesinde bu sayfa açıldı karşıma ve incelediğimde çok beğendim. Dualarda buluşmak ve bir şeyler öğrenmek adına üye olduğumdan beri takipteyim :)

mehmet985

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun sizden sürekli okurum bundan sonra..

umutesen

Kayıtlı Kullanıcı
dinimi daha iyi ogrenmek icin giriyorum :) ailemden ogrenemediklerim burada :)

isbel

Kayıtlı Kullanıcı
Birşeyler öğrenmek ve bir müslüman olarak dinimi daha iyi tanımak ve kendimi bu yolda geliştirmek için buradayım

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
eski bi uyeyim artık hıç giremiyorum çok duaya ihtiyacım var lütfen dua edın...

denizderya35

Kayıtlı Kullanıcı
dinim hakkında çok az bilgiye sahibim ve müslümanım diyip müslümanlık hakkındA HİÇBİŞEY bilmeyen insanlar olmamalıyız bu yüzden üye oldum ve çok sevdim

by-oğuz

Kayıtlı Kullanıcı
selamum aleyküm,daha yolun basında oldugumu düsünüyorum bu yüzden dini bilgilerimi gelistirip,farklı yorumlarıda görmek istiyorum.

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Amaç ne ??? dini bilgilerimizi çogaltmak, irdelemek , bir soru oluşursa aklımızda sormak, doğrusunu öğrenmek
peki , öğreneniyormuyuz?
evet ama soramıyoruz neden?
Benim soracagımı bielecek yok (o ha artık) öyle araştırdım yok!
birde bu ortamda olmaz anlamayanların , lazım olmayanların ortasında sormak anlamsız?
gerisi hikaye oku ... dinlen birde güzel yürekleri oku...
hey Şems doğ artık doğ, karanlıgı kov ! ay ışıgına kaldım , yolda bakarrım şaşkın
yürü anca gidersin...niye öyle dersin?
Rabbim lütfen... beni yalnız bırakma... seninleyiz tabi ki ama artık terbiye edeni yolla
Baktım çicekler ektim ama bilmiyorum ki ne ektim? otlarını ayıklıyacagım , bilmiyorum ki çicek mi ? ot mu?
nasıl ayıtlıyacagım? bir bahcıvan mı tutacagım basit çicekler için?
yada sabırla bekleyecegim otlarla çicekleri ayırmak için
ne diye bilmediğini ekersin? tohumdan ektim , çeşit çeşit renkler ... bu aklıma takıldı ya bendeki otlar?
Allah'ım bilmiyorum , bilene kadar halim ne olacak?
bildiklerin yanına yollanacak... inşallah

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm. Faydalı bir siteye denk geldiğimi düşünüyorum. Ondan üye oldum diyebilirim. Selametle..

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt