Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üyelerin Çocukluk Fotoları Burada :) (1 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
577315_519444308144171_1572340755_n.jpg

şimdii soldan başlayalm elinde bağlama mı ney bilemiyecem o mavci abi :D
mavci abinin sağındaki ahmet abi onun sağındaki nadas abi ve onun sağındaki recep abi :D
şu öndekilere gelince soldaki reyhani konevi abi sağdaki ben elinde davulu olanda muhtazaf abi :D
üla benden küçük yok mu forumda yaa :)
vayys ekipten ayrı bi başıma kalmışım gibi görünse de bateristmiyim ben bunumu demek istedin ibra kardeşim :D :D ama ben hep sarışındım hiç siyah saçım olmadı benim :D :D
1- Hiç bağlama çalmayı öğrenemedim(Çok istediğim halde :) )
2- Hiç mavi önlük giymedim. Bizim zamanımızda siyah önlükler vardı :)
abim abim yeniden küllendi bende o kurs aşkı :) yalan olmazsa cumartesi başlıycaz inşallah derbiye moralli girmek lazım dimi ama :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ne yaptın ibra davulcumu olduk şimdi?

:D evet abi biraz öyle oldu ama sizin yaşa en uygun o gibi geldi ondan :)
not: gödüğüm böyle guruplarda en yaşlısı davulcu oluyoduda :D

1- Hiç bağlama çalmayı öğrenemedim(Çok istediğim halde :) )
2- Hiç mavi önlük giymedim. Bizim zamanımızda siyah önlükler vardı :)
bilmek gerekmez abi istek olsun o yeter :D
hmm . abi etmeyin ya oyunbozanlık :D

Ahanda ben :D

vayys ekipten ayrı bi başıma kalmışım gibi görünse de bateristmiyim ben bunumu demek istedin ibra kardeşim :D :D ama ben hep sarışındım hiç siyah saçım olmadı benim :D :D

abim abim yeniden küllendi bende o kurs aşkı :) yalan olmazsa cumartesi başlıycaz inşallah derbiye moralli girmek lazım dimi ama :D
evet abi aynen :D yok abi siz küçükken böyle karaydınız :D sonradan açıldı renginiz :D

beşiktaş-galatasaray abi derbiden saymıyomusunuz yoksa haberiniz mi yok :D gerçi siz de haklısınız 4 te 4 yapan bi takımla puan kaybeden bir olur mu buna derbi denir mi hiç :D :D

doyduk abi doyduk şampiyonluğa :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ahahaha :D

Recep abii seni buldumm :D
995178_429141213872681_892053556_n.jpg

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ahahaha :D

Recep abii seni buldumm :D
995178_429141213872681_892053556_n.jpg

ibra ecel birdir tegayyür etmez lakin sanki sen bu süreci hızlandırma uğraş ve gayretindesin sevgili,değerli,aziz,muhterem,pek kıymetli kardeşim :D :D sarışın dedikse bu kadar da oburix değildi hani :D neyse eyvallah kardeşim sağol :D şampiyonluğa doydunuz madem gole de doyurcaz pazar akşamı inşallah sizi :D :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ibra ecel birdir tegayyür etmez lakin sanki sen bu süreci hızlandırma uğraş ve gayretindesin sevgili,değerli,aziz,muhterem,pek kıymetli kardeşim :D :D sarışın dedikse bu kadar da oburix değildi hani :D neyse eyvallah kardeşim sağol :D şampiyonluğa doydunuz madem gole de doyurcaz pazar akşamı inşallah sizi :D :D

:D :D maşaALLAH abi vişne gomamışsınız :p :D evet abi 5 atarın en az :D 5 den aşağı olursa doymayız :a01:

smyyes

Kayıtlı Kullanıcı
images

Şükür ki; protein eksikliğinden karınları şişen, türlü hastalıklara yakalanan, kemikleri sayılan şu öndeki çocuk rana, çeşmi, vaveyla vs. kardeşlerim değil...
Ağzına en son lokma ne zaman girdi bilinmeyen şu arkadaki masum da yusuf , yakais, recebi kamer, nadas,mavci , azerbaycanlı, ibra vs. kardeşlerimden biri değil...

filistinli%20yarali.jpg

Şükürler olsun ki; İsrailin yaraladığı olayın şokunu hala atlatamamış olan şu Filistinli çocuk reyhani_konyevi, zindanda mahkum,Yolcu kardeşlerimden biri değil...
ya da Kimkimdir , yağmurbey abilerimden biri değil...

filistin-%C3%A7ocuk.jpg

Annesi mi kendisi mi yaşamalı ikileminde kalıp annesinin ardına saklanarak , ölüme kalan saniyeleri sayan çocuklardan biri de mehtap, tsunami, aşkı hicap, kardelele, leyla ablalarımdan birinin küçüklüğü değil....

30413-gunde-3-litre-kola-ice-ice-hayatini-kaybetti.jpg

üstteki fotolar gibi olsanız üzülürdüm ama zaferin sizin olduğunu bilir yüreğimi ferahlatırdım.
dünyanın herhangi bir yerinde acı çeken, umursanmamak yüzünden can veren , Müslüman(!) kardeşleri tarafından sahip çıkılmayan bir çocuk da biz olabilirdik.
hala olabiliriz..
çocuklarımız da olabilir..

ama asla şu son fotodaki gibi bir çocukluğumuz olmasın hiç birimizin!!!

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
images

Şükür ki; protein eksikliğinden karınları şişen, türlü hastalıklara yakalanan, kemikleri sayılan şu öndeki çocuk rana, çeşmi, vaveyla vs. kardeşlerim değil...
Ağzına en son lokma ne zaman girdi bilinmeyen şu arkadaki masum da yusuf , yakais, recebi kamer, nadas,mavci , azerbaycanlı, ibra vs. kardeşlerimden biri değil...

filistinli%20yarali.jpg

Şükürler olsun ki; İsrailin yaraladığı olayın şokunu hala atlatamamış olan şu Filistinli çocuk reyhani_konyevi, zindanda mahkum,Yolcu kardeşlerimden biri değil...

filistin-%C3%A7ocuk.jpg

Annesi mi kendisi mi yaşamalı ikileminde kalıp annesinin ardına saklanarak , ölüme kalan saniyeleri sayan çocuklardan biri de mehtap, tsunami, aşkı hicap, kardelele, leyla ablalarımdan birinin küçüklüğü değil....

30413-gunde-3-litre-kola-ice-ice-hayatini-kaybetti.jpg

üstteki fotolar gibi olsanız üzülürdüm ama zaferin sizin olduğunu bilir yüreğimi ferahlatırdım.
dünyanın herhangi bir yerinde acı çeken, umursanmamak yüzünden can veren , Müslüman(!) kardeşleri tarafından sahip çıkılmayan bir çocuk da biz olabilirdik.
hala olabiliriz..

yine paylaşımında farkını gösterdin can eyvallah fazla söze gerek yok herşeyi anlatmışsın...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

hala olabiliriz..

bu mesajını gördüğümde cevap yazmak nasip olmamıştı. Rabbim razı olsun kardeşim

Emperyalist düzenin hakim olduğu dünya işte bu
ecdadımızın şeriatiyle yönettiği osmanlı devletinin dünyaya hakim olduğu çağda zulüm gören insanlar nerde olursa kim olursa ulaşmadı mı atalarımız ?

birleşmiş milletler niye birleşmiş ?
Bu zamanda milenyum çağında !
Çağdaşlığın insanlığın tavan yaptığı(!) bu çağda bu zulüm niye ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Bilin bakalım bunlar kim..?:a26:

4553176_orig.jpg

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilin bakalım bunlar kim..?:a26:

4553176_orig.jpg
en soldaki benimdir herhalde bu oluşumun içinde ne arıyorum deyip şaşkınlığımı gizleyememişimdir :D
ayaktaki kaşıklı aşçı vaveyladır sanırım :D
ee oturan ve de bu durumdan gayet haz alıyor duran çeşmi olsa gerek :D :D
vee kazandaki kim olcakki şüphesiz ibradır :D :D :D

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
en soldaki benimdir herhalde bu oluşumun içinde ne arıyorum deyip şaşkınlığımı gizleyememişimdir :D

TAM İSABET :a04:
Şu ibra masum Anadolu çocuğu...Yazık ediyorlar garibime :a25:

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

abi çok güzel demiş sinde ikimizin yeri karışmış :D neyse önce sen yapmışsın yapacak bir şey yok :D

TAM İSABET :a04:
Şu ibra masum Anadolu çocuğu...Yazık ediyorlar garibime :a25:
aynen abim her daim kıyıyorlar kardeşçiğe :)

yok yok :D kıyamazlarda eğlenirler benimle işte :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt