Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üyelerin Çocukluk Fotoları Burada :) (1 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Bir kızım var 2,5 yaşında...Şükür,Mevlam hepimize kolaylık versin.Evet eski günler gayet güzeldi burada...

elhamdülillah iyiz çok şükür..çoluk çocuk dünya işleri bildiğin gibi...receple çalışmaya devam...özledim sizleri çok güzeldi o günler...ALLAH hepsinden razı olsun...RABBİM hepsine sağlık sıhat afiyet huzur versin...senin varmı çocuk:)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin,kızım Betül Zehra kucagımdaki.:)

maşallah abim Allah bağışlasın :) hoşbulduk bu arada :) bi eksiklik vardı o da tamam oldu kıymetli abim..Ankaraya yolunuz düşermi bilmem konuşunca anlarız onu da ola ki düşerse muhakkak haber veriniz..betül zehrayı da yakinen görür ve severiz hem :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
eski fotoğraflara bakmaya bayılırımm :D

Sedaa yı görünce paylaşmak istedim ::)

781_441019662618711_304698425_n.jpg

şu fotoyu da görünce eklemeden geçemedim :D
çeşmii :D
dilckarancocukresimleri.jpg

bu da çok hoşuma gitti :D

215152_441486025905408_1535081812_n.jpg

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı

Toplu kesfime devam ediyorum efeniiim, bu iki sirinden biri (kocaman olan :D) Kalbun Kesir ablam, o optugu cocukta ben :D :D elinde buyudum ya Hu :)

Soldan saga : RECEBI KAMER, Cesmi Bulbul :D, mavci abiiim, Vaveyla, yakais :D :D

Sol ustten saga asagiya dogru : Vaveyla, Cesmi Bulbul, ibra, Gul Berra ve ve o tipsiz sarisin BEN :D

Devami gelecek.. Yakinda, forumda.. :)

Sedaa_*

Kayıtlı Kullanıcı
Acaba bu kiiiiiiiiiimmmmmmmm? :D

alayanocukresmioksekergu8.jpg

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Amaa amaaa bunu ben cok sevdim, ya burdaki at sevdalisi kiz ben olabilir miyim acaba ? Karistirmis olmayasin Ibrahim kardesim :)
Bilmem ki kardeşim :)
karıştırmış olabilirim Ama berat ablaya sormak lazım ::)

Aa bu ben miyiiiim?

Ne kadar şekerim yahu :D Yemek de yaparmışımmm :D 10 parmağımda 10 marifet :D
:)

Acaba bu kiiiiiiiiiimmmmmmmm? :D

alayanocukresmioksekergu8.jpg

bu yavrucak hasta olmuş galibaa :)

-----------------------------------------
Sanırım bu katrepare :)
205200_442523729134971_359798186_n.jpg

ben bilemedim siz bilin artık bunları :D
380324_442457069141637_1815606908_n.jpg

282812_442470199140324_1242980853_n.jpg

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

Toplu kesfime devam ediyorum efeniiim, bu iki sirinden biri (kocaman olan :D) Kalbun Kesir ablam, o optugu cocukta ben :D :D elinde buyudum ya Hu :)

Soldan saga : RECEBI KAMER, Cesmi Bulbul :D, mavci abiiim, Vaveyla, yakais :D :D

Sol ustten saga asagiya dogru : Vaveyla, Cesmi Bulbul, ibra, Gul Berra ve ve o tipsiz sarisin BEN :D

voovv muhteşemm bunlar cann :D heyecanla bekliyoz devamınııı :)

137tx2.gif

:K

Forumun yaramazlarına bak herkes kendini biliyor!

bende varmıyım abii :D amaa ben usluyumdur aslında yahuu :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

vaay katrepare,canpare kıymetli kardeşim Allah razı olsun senden..unutulmamışız Rabbim razı olsun kardeşim..bu fotoyu görmek güzel oldu eskiler canlandı gözümde :D mavci abim ekip 1 i toplamış hizmet planlarını anlatıyordu,kardeşlerim şöyle yapalım şuralara tebliğe gidelim vs :) o gün karar vermiştim gönül eri olmaya :)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
vaay katrepare,canpare kıymetli kardeşim Allah razı olsun senden..unutulmamışız Rabbim razı olsun kardeşim..bu fotoyu görmek güzel oldu eskiler canlandı gözümde :D mavci abim ekip 1 i toplamış hizmet planlarını anlatıyordu,kardeşlerim şöyle yapalım şuralara tebliğe gidelim vs :) o gün karar vermiştim gönül eri olmaya :)

Evetttt...Sanırım inşallah öyledir...:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt