Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üyelerin Çocukluk Fotoları Burada :) (1 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
o kalın yer dışındakilerin doğruluk payı yok :D
ama senin niyetin iyiyse bak tamam tamam :D

Aff ibra aff hep aynı laflar hep yenilikçi ol azıcık ya..:D
bak doğruları diyemiyon bari kelime dağarcığını geliştir lütfen rica ediyorum bak ağlarım :A :D

Hem yanlış birşey değil ibra üzülme sende böylesin yapacak birşey yok kendinle yüzleşmelisin artık, kabul et :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Aff ibra aff hep aynı laflar hep yenilikçi ol azıcık ya..:D
bak doğruları diyemiyon bari kelime dağarcığını geliştir lütfen rica ediyorum bak ağlarım :A :D

Hem yanlış birşey değil ibra üzülme sende böylesin yapacak birşey yok kendinle yüzleşmelisin artık, kabul et :D

onunla hiç alakası yokki :D
ihtiyacım yok fazla kelimeye :D

hangi konuda iyilik mi yoksa kelime haznesiyle alakalımı ? :D

Bak sana Necip fazıl kısaküreğin kısa bir fıkrasını hatırlatırım "hatırladın umarım :D"

yani anormal bir durum yok burada tamammı :D sen doğal olarak yazıyorsunda yazıyorsun yazıyorsunda yazıyorsun :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
onunla hiç alakası yokki :D
ihtiyacım yok fazla kelimeye :D

hangi konuda iyilik mi yoksa kelime haznesiyle alakalımı ? :D

Bak sana Necip fazıl kısaküreğin kısa bir fıkrasını hatırlatırım "hatırladın umarım :D"

yani anormal bir durum yok burada tamammı :D sen doğal olarak yazıyorsunda yazıyorsun yazıyorsunda yazıyorsun :D

:D nedense sen bu "dünyanın en kısa fıkrası" nın kapsadığı kişiler arasına giriyorsun ibra, bilmem anlatabildim mi :D
ben anlattım da acaba sen mesajı alabildin mi :D

Kaçacak delik kalmadın mı da bu fıkrayla koruma altına alıyon kendini resmen :D ayıp yaa sen napıyorsun iki kelimelik kısa ve öz mesaj mı yazıyorsun ki yazsan ne hoş ben anlarım ama yok sen anlamıyorsun işte :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:D nedense sen bu "dünyanın en kısa fıkrası" nın kapsadığı kişiler arasına giriyorsun ibra, bilmem anlatabildim mi :D
ben anlattım da acaba sen mesajı alabildin mi :D

Kaçacak delik kalmadın mı da bu fıkrayla koruma altına alıyon kendini resmen :D ayıp yaa sen napıyorsun iki kelimelik kısa ve öz mesaj mı yazıyorsun ki yazsan ne hoş ben anlarım ama yok sen anlamıyorsun işte :D

töbe töbee :D hiiç alakası yok :D bu sefer öz bir şekilde anlattın amma velakin gerçeklik payı bulunmamaktadır :D

:D tabi alacam :D tescilli bu tescilli ara internetten :D
yoo gayen kısa ve öz yazarım ama sen sürekli uzun cümleler yazdığın için kısa ve öz cümlelerden anlamıyorsun :D bir yabancılık çekiyorsun :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
töbe töbee :D hiiç alakası yok :D bu sefer öz bir şekilde anlattın amma velakin gerçeklik payı bulunmamaktadır :D

:D tabi alacam :D tescilli bu tescilli ara internetten :D
yoo gayen kısa ve öz yazarım ama sen sürekli uzun cümleler yazdığın için kısa ve öz cümlelerden anlamıyorsun :D bir yabancılık çekiyorsun :D

Ya yapma ibra ya haklı olduğumu hep yarım yamalak kabul ediyon bak olmuyor lütfen.. sen farket bazı şeyleride aaa :D

Ben herşey için açıklama yapıyorum sana e malum ortada halin sonrada suçlu oluyorum :D ama ben genede razıyım kardeşimizden değerli değil ya :D senin sağlığın herşeyden önemli ibra öyle diyorsan öyle olsun :D

Tescillide senin üstüne mi tescilli ibra sana n'oluyor :D

hahh gerçekler ap aşikar ortada ama sükût diyorum ve bunu da yazıyorum bir köşeye :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ya yapma ibra ya haklı olduğumu hep yarım yamalak kabul ediyon bak olmuyor lütfen.. sen farket bazı şeyleride aaa :D

Ben herşey için açıklama yapıyorum sana e malum ortada halin sonrada suçlu oluyorum :D ama ben genede razıyım kardeşimizden değerli değil ya :D senin sağlığın herşeyden önemli ibra öyle diyorsan öyle olsun :D

Tescillide senin üstüne mi tescilli ibra sana n'oluyor :D

hahh gerçekler ap aşikar ortada ama sükût diyorum ve bunu da yazıyorum bir köşeye :D

bak bu çok iyi oldu :D gene yanlış anladın ben ne dedim bu sefer güzel anlattın ama anlattığın şey yanlış :D

:D :D :)

yok tescilli dediysek :D sende anlamazlıkta gelme :D

bende yazayım diyecemde nereye yazacam ne köşe kaldı ne başka boş bir yer :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
bak bu çok iyi oldu :D gene yanlış anladın ben ne dedim bu sefer güzel anlattın ama anlattığın şey yanlış :D

:D :D :)

yok tescilli dediysek :D sende anlamazlıkta gelme :D

bende yazayım diyecemde nereye yazacam ne köşe kaldı ne başka boş bir yer :D

Kabul edemiyorsun ibra olay bu :D

al bıraktım köşe baş orta nereye istersen yaz :Das

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
hani benim tosuncuk resmim :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
hani benim tosuncuk resmim :D

abi küçükken de okumakla meşgülmüşsünüz ki resim çektirmeye pek vakit bulamamışsınız..

Olanı da ben buldum ama sorun yok :D

kaim abi

smart-kid.jpg

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
Ay resmen sırıta sırıta kavga etmişler :K kırmamak adına mııı yoksa hoş görünmez tartışma olmasın diye mi bilmem ama çok belli
diyaloğun seyrine bak iğneler batırılımış ama sırıta sırıta :)
içten içe kızmanız okadar belliki sırıtma simgeleri çok cart durmuş ;)
ve çok fazla durmuş :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Ay resmen sırıta sırıta kavga etmişler :K kırmamak adına mııı yoksa hoş görünmez tartışma olmasın diye mi bilmem ama çok belli

Daha önce hiç ibra'yla konuşmalarımıza denk gelmediysen böyle düşünmen gayet normal,
Ama aşikardır ki biz ibra'yla hep böyle konuşuruz.. Kavga söz konusu dahi değil burda...

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

:D

Daha önce hiç ibra'yla konuşmalarımıza denk gelmediysen böyle düşünmen gayet normal,
Ama aşikardır ki biz ibra'yla hep böyle konuşuruz.. Kavga söz konusu dahi değil burda...

Aynen :)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
valla öyle yada böyle.. ama kızarıp bozarıp güler yüzlü olmaya çalışmak gibi olmuş bi baksanıza :K

ama Allah için beni güldürdünüz sizide güldürsün Allah :) :D

Dıştan nasıl görünüyor bilmiyorum ama kızmaca yada alnmaca yok.. Elhamdülillah...

Zaten bizim konuşmalarımızı okuyan gülüyor anlamadım gitti :D

ibra gel bunu ticarete dökelim :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
salavatgetir sende mi yoksa gülenlerin içindesin :D

tabiki de ibra :)

2002031044442665406_rs_1_.jpg

Ve salavatgetir (;

lmweber-flower-101-toc.jpg

KatrePare... Sanki seni anlatıyor (;

uzgun.jpg

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Sen hala düşünüyormusun..
Ben ön koltuklardan yerimi ayırdım bilee..
Ama show yaparken bana bulaşmak yoookk.. ;)

Olur mu ya ilk senden başlayacağım şimdi millete ısındırmak lazım en başta kendimizi ama di mi en başta sen varsın canım kendin istedin :D

İkinci sırayada nadas06 kardeşi koyalım o da destekliyor baksana :D

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Olur mu ya ilk senden başlayacağım şimdi millete ısındırmak lazım en başta kendimizi ama di mi en başta sen varsın canım kendin istedin :D

İkinci sırayada nadas06 kardeşi koyalım o da destekliyor baksana :D
Kardeşim ben patlamış mısırımı meyve suyumu aldım gösterinin başlamasını bekliyorum :D
bilet fiyatlarını pahalı yapmışsınız biraz ama :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt