Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üsttekinin Avatarina Bakinca Aklinizdan Geçen Nedir? (1 Kullanıcı)

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
Valla gördüğüm kadarıyla bi gül varda üzerine kanmı bulaşmış ne ? heralde içerisinde bulundğumuz devri anlatıyor " aslında herşey saf ve temizdir gül gibi ama bizler üzerini kanla kaplamışız" diye düşünüyorum. selametle hadi sıkıysa benim avatarı yorumlayın :):):)

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
BABA431'İN AVATARI OLMADIĞINDAN DİCEK BİRŞEY BULAMIYORUM.

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim cümlemize nasip etsin inşallah.Aminnnn..

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Hat sanatının tuğra yazısını görmekteyim osmanlıyı hatırlıyorum çok güzel bir yazı şeklidir ayrıca çok severim
selametle inşaallah

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşim hayatta iken gitmeyi cok istediğim yer börünce icim gidiyor allah herkese nasip etsin rabbime emanetsiniz

A.S ABİM . RABBİM HERKESE DEFALARCA NASİP ETSİN. İNAN BİR KERE YETMİYOR İNSANA .
SİZİN AVATARINIZDA ZEKATINI SADAKASINI VERMEYEN ENGİNLERİ HATIRLATIYOR BANA. SELAM VE DUA İLE KALIN......

baba431

Kayıtlı Kullanıcı
AFEDERSİNİZ AMA NEYİ KASTETTİĞİNİZİ ANLAYAMADIM .

yok bişi yaaa öylesine söyledim işte :) aslında belki içinden kendizce bişeyler çıkarırsınız diyede düşünmüştüm GÖRMEDİĞİMİZ ŞEYLERE YOKTUR DEMEK NEKADAR DOĞRU OLUR diğimi selametle

üstteki üyenin fotğrafında İKRA (OKU) mı yazıyo yoksa banamı öyle geliyo hemde cami şeklinde görünüyo gerçekten güzel bi avatar selametle

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
yok bişi yaaa öylesine söyledim işte :) aslında belki içinden kendizce bişeyler çıkarırsınız diyede düşünmüştüm GÖRMEDİĞİMİZ ŞEYLERE YOKTUR DEMEK NEKADAR DOĞRU OLUR diğimi selametle

üstteki üyenin fotğrafında İKRA (OKU) mı yazıyo yoksa banamı öyle geliyo hemde cami şeklinde görünüyo gerçekten güzel bi avatar selametle

TABİKİ HER GÖRMEDİĞİMİZ YOK DEĞİL. BENDE ÖNCE BİR DÜŞÜNDÜM , AVATARIN OLMAMASINDA DA BİR ANLAM VAR DEDİM AMA SİZİ HİÇ TANIMADIĞIM İÇİN YORUM YAPMADIM. SELAM VE DUA İLE KALIN..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim senin avatarına bakınca neler görmüyorum ki
özlemimi, rabbimden af dilemeyi dua etmeyi ,kuran kerim okumayı...
ne güzel bir avatar...

beyza-erva

Kayıtlı Kullanıcı
Masum Bir Kiz çoçuğu Görüyorum
Zannedersem Damla'yi Temsil Ediyor
Kizin Elindeki Gülde Peygamberimizi Hatirlatti
Selam Ve Dua Ile

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Avatarda Ne Yazdiğnin Anlamadim :a

@ebruli

Kayıtlı Kullanıcı
arkadasimin avatarina bakinca once peygamber efendimiz sonrada vatanim aklima geliyor.

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm . Yanliş Anlamadiysan Ne Için Yaşarsin Diye Bir Sual Soruluyor. Ve Cevabida Ayni şekilde Içinde (allahc.c, Muhammed S.a.v) Için

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt