Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üsttekinin avatarına 10 üzerinden puan verme (1 Kullanıcı)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
Anladim sagol. Ben turizmciyim. Mutfak, bar, servis ve on buro dersleri aliyorduk okulda. O yuzden sordum, aklima takilan olursa sana sorarim diye. Benim bolumum on buro (resepsiyon). Cok zor cok. Otele tatilde gecen yil bir tane tesetturlu bayan gelmişti eşi ile, balayi cifti. Onu izlemek için butun işi gucu birakmiştim. Otel rus oteli ve otelde bikinili insanlardan baska kimseyi gormeyince aylarca, insan boyle oluyor. Ona baktikça gururlandim. Neyse konu dagiliyor. Mutfak gercekten cok zevk veriyor insana

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
Anladim sagol. Ben turizmciyim. Mutfak, bar, servis ve on buro dersleri aliyorduk okulda. O yuzden sordum, aklima takilan olursa sana sorarim diye. Benim bolumum on buro (resepsiyon). Cok zor cok. Otele tatilde gecen yil bir tane tesetturlu bayan gelmişti eşi ile, balayi cifti. Onu izlemek için butun işi gucu birakmiştim. Otel rus oteli ve otelde bikinili insanlardan baska kimseyi gormeyince aylarca, insan boyle oluyor. Ona baktikça gururlandim. Neyse konu dagiliyor. Mutfak gercekten cok zevk veriyor insana

s.a kardesim ben de turizimciydim bir zamanlar.otelin çogu kısmında çalıştım ekseriyeti önbüro bellboyluk ve gece resepsiyonluğu yaptım hep güneyde idim ama tahmin edersinki bırakmak zorunda kaldım.turizm çok ters bi meslek ama hak kardeslerin otelleri,umre hac turizmleri falan var buda nasip işi pek yönelmedim oralara.turizmci görünce şaşırdım eski bir turizmci olarak.formu açan kardes hakkını helal et.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
10 üzerinden 7 5 yedi buçuk virgülü bulamadım kusura bakmayın

MyKaBuS

Kayıtlı Kullanıcı
10 Üzerinden 10.... ( Ben Kelebekleri Çok Severim ) :):)

.......................................................

...........................

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
10 üzerinden 10...

rahmetle ıslanan gülün güzelliğine ne denebilirki...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt