Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (1 Kullanıcı)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Çok yaşlandık abi çok :)

Büyük ajan :D

Sizinde ondan altta kalan bir yanınız yoktu abi :p

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı

eee daha daha nasılsın hanım ablaaa :)
benim profil resmim geliyoooo :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ama kameR adı üstünde bi görünür bi kaybolur her zaman göremezsin onu değil mi ama :) ben de o misal demek ki :D karanlık anlarda daha belirginim sanırsam :D duyguların coştuğunda kameR,sustuğunda recep demek ki :D

herşeyede bi cevabın var yahu tm tmm haklısınn :D

peki aaabeeyy peki siz siniz her zaman ki siz..
bişi de yok bana gideyim tabi " dumansız hava sahası "..

=)) =p

Sabret gönül sabret
Sakın isyan etme

kötü kahkahamı atsam ne :p

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Hangi yöne baksam Allah C.C. nu görüyorum...İnşallah...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ne oldu yehhu :D :D susan susana :D yani iki mesajla alıntılı cevap nasıl oluomuş hiç denemedim ondan imkansız dedim :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
alıntının yanındaki artılara tıklayıversenee aaa bu forumda benden eskisin bunudamı ben öğretcem :D neyse bi eziktaşlının fenerbahçeliden öğreneceği çok şey var yahu :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
yaa gel illa fb ye laf at diyosun cebren beni bu takım münakaşasına davet ediyorsun ama gelemem kahvaltı yapmadım enerjim yok :D
eskilikle ne alaka yehu işim gücüm yok artıları eksilerimi düşüncem :D ufak hesaplar peşinde değilim ben :D bizim zamanımızda bu format yoktu sen bilmezsin :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
o enerjin hiç bi zaman olamazz :D düşün arkadaş sayfa sayfa mesajlarını görmeye mecburmuyuz yaniii :D

tmm senden küçüğüz diye sen bilmezsin falan deyip ezmene gerek yoktu :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
o enerjin hiç bi zaman olamazz :D düşün arkadaş sayfa sayfa mesajlarını görmeye mecburmuyuz yaniii :D

tmm senden küçüğüz diye sen bilmezsin falan deyip ezmene gerek yoktu :D
ben öyle de olsa yine yazarım sayfa sayfa kimse mani olamaz :D tarih yazdı kimin ezik olduğunu şaka şaka :D :D gelme üstüme bildiğim acıktım takaatim kalmadı :D parmaklar basmıyor :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ben öyle de olsa yine yazarım sayfa sayfa kimse mani olamaz :D tarih yazdı kimin ezik olduğunu şaka şaka :D :D gelme üstüme bildiğim acıktım takaatim kalmadı :D parmaklar basmıyor :D

ille burnunun dikine gitcek illeeeee :D şaka maka anlamam benn açlık senin beynine vurmuş :D tek tesellin gsli olmamak neyseki :D iyi git ye o zaman :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ille burnunun dikine gitcek illeeeee :D şaka maka anlamam benn açlık senin beynine vurmuş :D tek tesellin gsli olmamak neyseki :D iyi git ye o zaman :D

ille de illeee :D hayır hep böyleyim ben açlıklan alakası yok :D Allah korusun gs fb ığğğ iştahım kaçtı :D hastalar bastırdı ne kahvaltısı :D mavci abimin güzel sofrası olurdu ama o da yok :(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt