Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (1 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
3-2 biten maç için ne çok tantana yaptın kamer ya halbuki ilk dönemde gol attırmadığımız 3-0 lık maçı pek çabuk unutmuşsuunn :D benimde aklıma çeşmiyi en çok sinirlendireen, hatta uyuz edenn ve sıkıntı derecede beşiktaşlıı pek kıymetli biri geliyo :D

tantanamı töbe youtube hemde :D o zamanlar tanışmıyorduk :p teşekkür ederim..ee sinirlendireni sinirlendirmek görevimiz :D bana pek bişey diyemiyor sanırım sana dert yanıyor arkadaş :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
o zamanlar tanışmasakta tarih bunu yazdıı kamerr beeeyyy yazdı yazdıııı bkn: 3-0 :D :D napsın sana bi dert yanmaya kalksa dertleri artacak kızcağızın :p

ben naptım demek geliyo içimden sanki senin helvanı yapcam alalaa :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
:D düşman kuvvetleriyle işbirliği yaptın daha nolsun :p o tarih neleri yazmadı ki en güzeli de 3-4 kalecisiz :p neyse bu konu hakkında sükunete bürünmeyi yeğliyorum :D kimsenin derdi artmamış olur hem :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
beşiktaşlıya o renk yakışmışmı hiçç :p tarih diyoruz arkadaşımm tarihhh hıhh yazamaya kalksam bitmez şimdi bencede susak :D düşman kuvvetleriyle iş birliği yapmak? :D dur bunu biz çeşmiyle bi tahlil edelim :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
ne varmış renkte beee :D tarihi biz yazarız siz okursunuz bu ayrı bi mevzu :D ben susak derken düşman kuvvetlerinden söz ettimdi :D tahlil edin,analiz edin,irdeleyin ince eleyin sık dokuyun :D öyle köşeden sessizce başlıkları takip etmekle olmaz bu işler dimi ama :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ne yokki :D ne zaman yazdınız yahu siz kim tarih yazmak kim silik bi takımsınız sonuçta yani :D düşman kuvvetleri deyip durma ya bi görsen bu kelimenin onda çok ağır durduğunu anlarsın :D damaaamm biz sonuçları size aktarırız takipte kalın :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
since 1903 :D pekki napam aklıma ilk o geldi..bu da akıllarda kalır sanırım temelsiz bina misali sözüm unutulmamış hayla söylenmekte :( kaçıyorum ben yaa takip edemeyeceğüm..kolay gele sizlere

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
tm tmm kaçç bi gün gelecek takip edeceksinn nihahahaa :D ( bu gülüşte aklıma hep çeşmi geliyo nedense :p )

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
:D kötü adam gülüşü gibi ne o bee :D kulaklarımda yankılandı :D takip ederim mi bilemem bakıcaz zaman :D

Yagmurbey

Kayıtlı Kullanıcı
Mübarek bir zat.

Eyüp sultana gittiğimde mutlaka mezarını ziyaret ederim Hoca efendinin.

ALLAH mekanını cennet etsin inşaALLAH..

Not...yazdıklarım avantardaki resim içindir..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:D kötü adam gülüşü gibi ne o bee :D kulaklarımda yankılandı :D takip ederim mi bilemem bakıcaz zaman :D

aa çeşmide aynısını derdii :D artk herkesin kulağında çınlıcak :D

vaayyy :)

Saygılar sevgiler pek kıymetli vaveyla ve pek kıymetli Recep abi :p

Üsküdar geliyoo aklıma :)

amaann efendim kimler gelmişşş kimleerrr :D eminim kulaklarının çınlamasından duramayıp geldin :D

aklıma kitap geldi :p

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt